Strona główna Scholandii

Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Strona główna Scholandii

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Strona główna Scholandii jest estetyczna ale wiem, że istnieje wiele odnośników dotyczących prowincji, które są pominięte i nie można się do nich dostać. Wszystkie informacje powinny znajdować się na głównej w postaci katalogów - niektóre z nich są puste (pozbawione odnośników). Całość wygląda dosyć nieprofesjonalnie przez takie błędy.

Wnioskuję o odnowienie strony głównej Scholandii aby lśniło złotym blaskiem!
(W tym zawiera się również ożywienie scholandzkich obywateli)
Aby nie być gołosłownym - oferuję swoją pomoc w ewentualnym odświeżeniu.

Zapraszam do dyskusji.
Ruprecht van den Spraak
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: Strona główna Scholandii

Post autor: Tomasz von Habsburg »

W dwóch ostatnich kategoriach Scholandia ma chyba niezbyt dużo do zaoferowania. :)

(-) Tomasz baron von Habsburg
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Strona główna Scholandii

Post autor: Karolina Aleksandra »

A ja myślę, że Scholandia ma dużo do zaoferowania, więc proszę nie zniechęcać — władze są otwarte na wszelkie udogodnienia, nowości czy po prostu chęć pomocy. Do tego, jak wspomniał Premier Sky, jest on na forum niemalże codziennie i wszelkie prywatne wiadomości czyta od ręki.

Dlatego też pewnie niedługo władze odezwą się, co i jak ;) Wicekról już przyznał się na forum, że pisał drogą prywatną.

KA
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: Strona główna Scholandii

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Obawiam się, że mogłem zostać źle zrozumiany. Nie miałem na myśli, że Scholandia nie ma żadnego potencjału w tych dziedzinach, tylko tego po prostu nie eksponuje. :)

(-) Tomasz baron von Habsburg
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Strona główna Scholandii

Post autor: Daniel von Witt »

Ja zachęcam do brania spraw w swoje ręce. W Królestwie Scholandii występują dwa poziomy władz - Zgromadzenie Obywatelskie, które tworzy prawa, składa się z każdego obywatela scholandzkiego, zaś do tego jest Rząd z Premierem na czele, którym jest póki co Andy Sky. Tu bym uderzał i starał się albo zaktywizować Premiera, który jest niedzielnym gościem Królestwa, albo nawet go zastąpić, do czego wiedzie droga przez Zgromadzenie. Można też obejmować miasta i całe regiony Scholandii w zarząd ot tak sobie, z marszu, bez powołania. Można też stworzyć struktury czegoś własnego, oddolnego, niepowiązanego z władzą, ale oddziałującego na życie regionu. To sprawdzony sposób w Unii Saudadzkiej.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Strona główna Scholandii

Post autor: RomanoPorfavor »

Ruprecht van den Spraak pisze:Strona główna Scholandii jest estetyczna ale wiem, że istnieje wiele odnośników dotyczących prowincji, które są pominięte i nie można się do nich dostać.
Które konkretnie? W chwili obecnej w Scholandii nie ma prowincji. Chyba, że mówi Towarzysz o starych stronach prowincji ze starego serwera? Te są nieaktualne i czekamy na finalizację ich zarchiwizowania.
Wszystkie informacje powinny znajdować się na głównej w postaci katalogów - niektóre z nich są puste (pozbawione odnośników). Całość wygląda dosyć nieprofesjonalnie przez takie błędy.
Strona jest w trakcie budowy - a po prostu w zakładkach "pustych" (obecnie "Kultura" i "Rozrywka" nie za bardzo było co podlinkować. Generalnie są tam, bo obecna strona mocno była wzorowana na poprzedniej, stąd też sporo elementów nawiązujących do starej, które tu jeszcze nie są w pełni wykorzystywane. Zachęcam do tworzenia inicjatyw, które można by pod to podpiąć.
Aby nie być gołosłownym - oferuję swoją pomoc w ewentualnym odświeżeniu.
Bardzo to cieszy. Jak wyżej - zachęcam do włączenia się w życie Prowincji, w szczególności do działania - jak wyżej wspomniano - w Zgromadzeniu Obywatelskim.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Strona główna Scholandii

Post autor: Daniel von Witt »

Ponawiam zachętę do wzięcia Scholandii w całości we władanie. Czasem nie ma co liczyć, że się ktoś zlituje i będzie dostępny.

(-) Daniel von Witt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości