Potrzebuję przestrzeni

Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Potrzebuję przestrzeni

Post autor: Gaston de Senancour »

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami chciałbym zająć się pracą u podstaw.

Prywatna wiadomość mogłaby nie doczekać się odpowiedzi, więc napiszę tutaj. Potrzebuję przestrzeni - placu pod budowę infrastruktury Instytutu Patologii Głowy (jednostka naukowo-eksperymentalna, obóz pracy, ośrodek reedukacyjny). Nie mam tytułu szlacheckiego, więc lenno odpada, może więc jakieś alternatywne rozwiązanie? Sonduję możliwości. Interesuje mnie całe miasto lub prawo do lokacji nowego. Może również jakiś teren przyległy.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: matmax »

Instytut Patologii Głowy brzmi mi bardzo kompatybilnie z Mariusburgiem. Rebelia, która zakończyła się postawieniem szpitala psychiatrycznego - idealne miejsce?

Obrazek
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: Gaston de Senancour »

Podbijam. Jakieś dodatkowe opcje?
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: Andy Sky »

Nie ma innych opcji. Mariusburg i długo, długo nic ...
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: Daniel von Witt »

Nie rozumiem Panie Gastonie po co Pan się kogoś tu o coś pyta, skoro ja Adrianopol zająłem sobie ot tak, bez niczyjej zgody, co potwierdzono uprzednio. Pan może czynić podobnie, tym bardziej jako obywatel Scholandii.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: Karolina Aleksandra »

Władze Królestwa Scholandii są, owszem, koncyliacyjne, ale myślę, że jednak uprzejmie jest uprzedzić je o swoich zamiarach czy też poczekać na ich odpowiedź względem ich. Tutaj zarówno Wicekról, jak i Premier wyrazili zgodę na jedną konkretną lokalizację. Co z tym zrobi Ekscelencja de Senancour — zobaczymy ;)

(—) Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: RomanoPorfavor »

Polecam takie miejsca jak Lampka Duża (schol. Lampedusa), Iwonicz Zdrój (schol. Ivonis) czy Jabolowo Powitalne (schol. Liceas Vita). To miasta o ogromnym potencjale, które aż czekają na wykorzystanie. Powodzenia.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: Gaston de Senancour »

Karolina Aleksandra pisze:
Władze Królestwa Scholandii są, owszem, koncyliacyjne,
A to jest tu jakiś spór?

Planowany kompleks składałby się m.in. z fabryk, poligonu doświadczalnego, spopielarni, osiedli barakowych i ogrodów warzywno-owocowych. Całkowita samowystarczalność. Moje hobby będzie raczej niedyplomatyczne, więc chciałbym mieć nad tym również pełną autonomię, bym w razie czego mógł dać odpór wścibskim parchom. Idealna byłaby jakaś wysepka.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Andrzej
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 2879
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: Andrzej »

Gaston de Senancour pisze:Potrzebuję przestrzeni - placu pod budowę infrastruktury Instytutu Patologii Głowy
Bardzo dobrze, że jednak daliście się namówić i chcecie pójść na terapię, towarzyszu. Będę wam streamował muzykę relaksacyjną z radia.

A jak nie wyjdzie i dalej będziecie mieli problemy z piciem i czerwonymi łapami, zawsze możecie udać się na obóz reedukacyjny do Wandystanu – oferujemy dużo ścieżek zdrowia, które otwierają każdego na nauki towarzysza Wandy.
Andrzej, przedostatni (?) król Dreamlandu i Scholandii
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: Gaston de Senancour »

Jezus Ipanienko pisze:Bardzo dobrze, że jednak daliście się namówić i chcecie pójść na terapię, towarzyszu. Będę wam streamował muzykę relaksacyjną z radia.
Jak pomysł wypali, raczej odpuszczę poziom federalny. Korci mnie, by spróbować czegoś nowego.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: RomanoPorfavor »

Planowany kompleks składałby się m.in. z fabryk, poligonu doświadczalnego, spopielarni, osiedli barakowych i ogrodów warzywno-owocowych. Całkowita samowystarczalność. Moje hobby będzie raczej niedyplomatyczne, więc chciałbym mieć nad tym również pełną autonomię, bym w razie czego mógł dać odpór wścibskim parchom. Idealna byłaby jakaś wysepka.
Wysepki to na archipelagu Inselijskim, np. pięknie nazwana Fidelia z niewielkim ośrodkiem miejskim w Ruchdwudziestosześciolipcowie (schol. Univ Catolica). Względnie Rosoco przy wybrzeżach Darei. Zachęcam do zapoznania się z mapą.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: RIIF »

PTR pisze:Zachęcam do zapoznania się z mapą.
Przepiękna mapa! Czy Andy Sky wykonuje zlecenia? Bo KIK się zbiesił, Micro-cart nie działa, przydałaby się konkurencja.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: Daniel von Witt »

RCA pisze:KIK się zbiesił, Micro-cart nie działa
Kto tak powiedział? Nie relacjonuję po prostu tego, jak i kiedy rysuję.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: RomanoPorfavor »

RCA pisze:Przepiękna mapa! Czy Andy Sky wykonuje zlecenia?
O ile wiem to mało prawdopodobne - nad tą mapą pracował bardzo długo, z własnej inicjatywy. Jego obecny poziom aktywności raczej nie nastraja pozytywnie co do przyjmowania zamówień - ale niech Towarzysz próbuje :)
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: Gaston de Senancour »

Sporo miast nawiązujących nazwą do kultury starogreckiej. To było jakieś skrzywienie założycieli Scholandii? Co wiadomo o wysepce Agios Paulos?
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Potrzebuję przestrzeni

Post autor: Andy Sky »

Gaston de Senancour pisze:Prywatna wiadomość mogłaby nie doczekać się odpowiedzi, więc napiszę tutaj. Potrzebuję przestrzeni - placu pod budowę infrastruktury Instytutu Patologii Głowy (jednostka naukowo-eksperymentalna, obóz pracy, ośrodek reedukacyjny). Nie mam tytułu szlacheckiego, więc lenno odpada, może więc jakieś alternatywne rozwiązanie? Sonduję możliwości. Interesuje mnie całe miasto lub prawo do lokacji nowego. Może również jakiś teren przyległy.
Ależ doczekałby się Pan odpowiedzi, może nie widać, ale jestem praktycznie codziennie. Co do lokalizacji co Panu odpowiada? Wyspy jak najbardziej są do dyspozycji, może Agios Paulos to niezbyt szczęśliwy (moim zdaniem) wybór ze względu na przeszłość wyspy jako dzieło Paula Yolka, ale moze spodoba się Panu któraś z innych wysp? Ustalimy i wydam oficjalne postanowienie, żeby nikt więcej nie rozpowszechniał fałszywych informacji, że każdy może sobie sam wziąc co chce, bez zgody władz.
Gaston de Senancour pisze:Sporo miast nawiązujących nazwą do kultury starogreckiej. To było jakieś skrzywienie założycieli Scholandii? Co wiadomo o wysepce Agios Paulos?
Wrzuciłem tymczasowo na: http://www.magicworld.com.pl/agiospaulos/
Przy budowie Scholandii dość powszechne było wzorowanie się na kulturach starych cywilizacji przy kreowaniu Państwa, w tym map. Inwencja zafascynowanego Grecją autora pierwszych mapek niektórych prowincji.
PTR pisze:
RCA pisze:Przepiękna mapa! Czy Andy Sky wykonuje zlecenia? Bo KIK się zbiesił, Micro-cart nie działa, przydałaby się konkurencja.
O ile wiem to mało prawdopodobne - nad tą mapą pracował bardzo długo, z własnej inicjatywy. Jego obecny poziom aktywności raczej nie nastraja pozytywnie co do przyjmowania zamówień - ale niech Towarzysz próbuje :)
Tworzenie map nie jest działalnościa konkurencyją, to filar pod zupełnie inny projekt. Żadnych oficjalnych zleceń nie biorę, bo nie wiem czy bym skończył.:P Wykonuję tylko spontany, jak już mam dość wszystkiego. Bez terminu, bez zobowiązania.
A co do czasu wykonywania. Mapa nie była długo wykonywana, specjalnie dobierałem proste w użyciu narzędzia, których bardzo łatwo mógłby użyć praktycznie każdy po krótkim zapoznaniu się ze stroną techniczną gimpa. Za to zawartość merytorczna mapy to zupełnie inna bajka. To coś więcej niż mapa, to odzwierciedlenie myśli geograficznej wielu scholandczyków, poczynając od kompletnie opracowanych zbiorów informacji jak Wstęp do Geografii Andrzeja von Nuerenberga, a kończąc na pojedyńczych wpisach różnych autorów. Chyba można liczyc w setkach zródła, które były przeszukiwane. Oczywiście nie obyło się bez wzajemnie wykluczajacych sie informacji, niepełnych zródel itd. Zreszta ta mapa ciagle ma braki, np. brakuje oryginalnego nazewnictwa miejscowosci bodajze 3 lub 4 prowincji, wulkanow, czy pomników przyrody i techniki itp. Jak ktoś coś ma w swoich archiwach, czego nie widać na mapce to będę wdzięczny za podrzucenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości