Zarząd nad głównymi miastami

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Daniel von Witt »

Planując rozpoczęcie neutralizowania czerwonego czynnika w Scholandii chciałbym zapytać, kto zarządza poszczególnymi miastami w Scholandii. To ważne, gdyż wybiorę któreś do prowadzenia swych niecnych działań na scholandzkiej ziemi. W końcu trzeba tę prowincję odbić.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Torkan Ingawaar »

A na Skytji kiedy kongres zrobicie?
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Aleksander »

Nie zrobią bo wkurwieni Tauzeńczycy przyjdą z kilofami i zaczną palić opony.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Daniel von Witt »

Torkan Ingawaar pisze:A na Skytji kiedy kongres zrobicie?
Gdy Skytja zostanie prowincją.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: RomanoPorfavor »

Formalnie nikt żadnym miastem nie zarządza. Ba, formalnie żadne miasto nie istnieje. Odsyłam do aktów prawnych.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Torkan Ingawaar »

Gdy Skytja zostanie prowincją.
Och, to mi wygląda na dyskryminację jednostek terytorialnych! Skytyjczycy od prawie dwóch lat cierpią pod butem czerwonego księcia (najpierw samozwańczego, potem zalegalizowanego przez spedalony dwór w Ekorre), a wy im nie pomożecie, nie przyjedziecie dodać im otuchy, nie wesprzecie ich w dalszej walce z mentalnym spedaleniem w najgłębszych jego czeluściach, bo co? Bo Skytja nie jest prowincją...? I to jest właśnie prawdziwa twarz Klubu Politycznego Świętego Augustyna - POGARDA DLA ELEKTORATU! Skytyjscy chrześcijanie codziennie giną w paszczach dorszów za swoją wiarę, a wy macie ich w dupie? Nic więc dziwnego, że przegraliście wybory. Nie głosowałbym!

Zły doktor! Nieładnie!
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Daniel von Witt »

PTR pisze:
Formalnie nikt żadnym miastem nie zarządza. Ba, formalnie żadne miasto nie istnieje. Odsyłam do aktów prawnych.
A faktycznie? Jego Królewska Wysokość w Kanikograd? JE Andy Sky w którymś z miast Elfidias (chyba tam, proszę poprawić, jeśli się mylę)?

Wszystkie miasta Scholandii mają być wymazane z mapy Królestwa Dreamlandu?
Torkan Ingawaar pisze:
Och, to mi wygląda na dyskryminację jednostek terytorialnych! Skytyjczycy od prawie dwóch lat cierpią pod butem czerwonego księcia (najpierw samozwańczego, potem zalegalizowanego przez spedalony dwór w Ekorre), a wy im nie pomożecie, nie przyjedziecie dodać im otuchy, nie wesprzecie ich w dalszej walce z mentalnym spedaleniem w najgłębszych jego czeluściach, bo co? Bo Skytja nie jest prowincją...? I to jest właśnie prawdziwa twarz Klubu Politycznego Świętego Augustyna - POGARDA DLA ELEKTORATU! Skytyjscy chrześcijanie codziennie giną w paszczach dorszów za swoją wiarę, a wy macie ich w dupie? Nic więc dziwnego, że przegraliście wybory. Nie głosowałbym!
WXM wymieniał swego czasu mieszkańców Archipelagu Skytyjskiego, stąd wiem, że na Skytji nie mieszka żaden konserwatysta.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: matmax »

Daniel von Witt pisze:
A faktycznie? Jego Królewska Wysokość w Kanikograd? JE Andy Sky w którymś z miast Elfidias (chyba tam, proszę poprawić, jeśli się mylę)?
Tu była akcja z zajmowaniem miast. Wszystko oczywiście całkowicie nielegalnie.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Aleksander »

Czyli KPA nie zamierza przyciągnąć do siebie nowych wyborców? :D To raczej nie wygracie w kolejnych wyborach.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Daniel von Witt »

matmax pisze:
Tu była akcja z zajmowaniem miast. Wszystko oczywiście całkowicie nielegalnie.
Dlaczego nielegalnie, skoro wówczas pełną władzę miał w Scholandii WKW? Ta akcja została podważona, a samozwańczy zarządcy odsunięci od zarządu? Nie widziałem, nie czytałem.
Alus pisze:
Czyli KPA nie zamierza przyciągnąć do siebie nowych wyborców? :D To raczej nie wygracie w kolejnych wyborach.
Spróbuj zadać pytanie w inny sposób to na nie odpowiem.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: matmax »

Daniel von Witt pisze:
Dlaczego nielegalnie, skoro wówczas pełną władzę miał w Scholandii WKW? Ta akcja została podważona, a samozwańczy zarządcy odsunięci od zarządu? Nie widziałem, nie czytałem.
To było 4 godziny przed tym, jak zostałem wicekrólem ;)
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Daniel von Witt »

matmax pisze:To było 4 godziny przed tym, jak zostałem wicekrólem ;)
To był po prostu zamach. Zajął WKW miasta i wymusił zmianę w Pałacu Wicekróla :) No ale wracając: miasta faktycznie istnieją? Można dogadać się z kimś w sprawie zakładania w nich jakichś placówek monarchofaszystów? Czy po prostu można WKW naśladować i zająć jakieś miasteczko?

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: RomanoPorfavor »

Możecie zajmować - osobiście polecam wam urokliwą miejscowość uzdrowiskową Ryży Zdrój (schol. Rohrscheidt). Uważajcie tylko na lotne gnomie plutony egzekucyjne, które czasami się tam zapuszczają.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Daniel von Witt »

Świetnie. Dziękuję za rozjaśnienie sytuacji.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Tannegard
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Tannegard »

Potwierdzam, umownie, czyli jakby niektórzy powiedzieli bezprawnie podjąłem się opieki nad Alexiopolis. Niewiele przez ten czas zrobiłem, gdyż głównym priorytetem była zaktualizowana, a zarazem z zachowaniem dotychczasowego dorobku strona miasta i całego regionu starej prowincji. Ale jako że jestem mistrzem Scholandii, a obecnie już chyba nawet Dreamlandu w sprawach niedokończonych, wiec temat trwa. Technicznie temat pokonany, ugrzęzłem na etapie przeszukiwania i dobierania zawartości merytorycznej. Nie chciałem iść po łebkach i wrzucać byle czego żeby tylko uruchomić. Czekam na natchnienie żeby dalej pobawić się w archeologa. ;)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Daniel von Witt »

W związku z powyższym chciałbym zająć Adrianopol. Jeżeli istnieje taka możliwość proszę o potwierdzenie "oddania go" :)

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Tannegard
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Tannegard »

Do tej pory nic prócz Awary nie "oddano", a co nawyżej przekazano pod opiekę. :> Nie wiem czy ten wybór był zaplanowany, ale mam nieodparte wrażenie, że sułtan chce dodatkowo zostać szejkiem i pozyskać paliwo dla swej floty ;). Bowiem Proftazja jest chyba najbogatszą częścią Scholandii pod względem surowcowym. U jej wybrzeży nie tylko znajdują się potężne zródła ropy naftowej, ale dodatkowo nieopodal istnieje spora rafineria ją przetwarzajaca (w Prangeton), a w głębi lądu duże zasoby platyny, złota i miedzi. Ten region chyba był najbardziej nieszczęśliwym regionem Scholandii pod względem aktywności. Z jego historii pozostał tylko biedny screen --> http://msss.strony.scholandia.org/ekspo ... owincje/2/, a o ile mnie pamięć nie myli Adrianopol chyba nawet nie dorobił się swojej strony.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: Daniel von Witt »

Świetnie! <zaciera ręce> Jeżeli scholandzkie władze milcząco przyklepują zajęcie Adrianopolu to wszystko może ulec "dobrej zmianie" :)

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Zarząd nad głównymi miastami

Post autor: RomanoPorfavor »

Jusz się bojem.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości