KPA w Scholandii

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

KPA w Scholandii

Post autor: Daniel von Witt »

Scholandczycy,
Wybory Klubu Politycznego św. Augustyna,

podczas każdych wyborów Premiera w Waszej Prowincji otrzymujemy stabilną liczbę głosów oscylujący w granicy 3. Jest to "żelazny elektorat" naszej partii w Waszej Prowincji. Dziękujemy, że w gnieździe komunizmu jesteście w stanie wybierać właściwie i popierać nasze ugrupowanie. Klub pamięta i o Was, dlatego nie chcąc pozostawiać Waszej małej ojczyzny na pastwę komunistów postanowiliśmy przez kilka dni spotkać się z Wami i porozmawiać o palących problemach konserwatystów scholandzkich, o tym, jaka jest nasza polityka względem regionów Królestwa oraz o tym, jak Scholandia mogłaby sobie lepiej radzić dzięki naszemu i Waszemu zaangażowaniu. Na najbliższe trzy dni przewidzieliśmy dyskusję na trzy tematy:
  • 1. Awara Południowa - niekończący się konflikt
    2. Zgubne skutki rządów komunistycznych
    3. Stosunek KPA do prowincji Królestwa, potencjał Scholandii i możliwości jego wykorzystania
Zapraszamy do uczestnictwa. Pierwszy temat rozpoczniemy jutro.

Zachęcamy również do podejmowania z nami dyskusji na takie tematy, jakie uważacie za ważne dla Was samych. Nasza partia jest aktywna we władzach centralnych, więc Wasz punkt widzenia i potrzeby będziemy starać się zaspokoić "na szczycie", jeśli tam będą rozwiązania Waszych problemów.

(-) Daniel ax. von Witt
Prezes Klubu Politycznego św. Augustyna
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Polyna »

Daniel von Witt pisze:Dziękujemy, że w gnieździe komunizmu
Gosz, gdyby powiedzieć komuś w 2007 że w 2017 roku Scholandia będzie „gniazdem komunizmu” to by się złapał za głowę. Czo to się w tych mikronacjach dzieje.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Torkan Ingawaar »

Ałmin w grobie się przewraca.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Polyna »

Torkan Ingawaar pisze:Ałmin w głobie się przewłaca.
ftfy
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Daniel von Witt »

Komuniści proszeni są o nierobienie chlewu, a najlepiej o udanie się do własnych zagród, gdzie w spokoju będą mogli wykwiczeć swoje opinie na temat aktywności KPA w Scholandii.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Torkan Ingawaar »

No tak - towarzysz doktor Daniel von Witt robi chlew tylko w Sarmacji na ichniejszym forum. Tutaj stara się trzymać fason.

Żenada.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Daniel von Witt »

Chcecie sobie bezproduktywnie pokwiczeć to odsyłam do zamkniętych działów rządowych, a nie na spotkanie konkurencyjnej partii. Śmiecicie (jak zwykle).

(-) Daniel ax. von Witt
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Polyna »

Daniel von Witt pisze:Chcecie sobie bezproduktywnie pokwiczeć to odsyłam do zamkniętych działów rządowych, a nie na spotkanie konkurencyjnej partii. Śmiecicie (jak zwykle).
Ej, zdaje się że rozmawiamy w dziale rozmów ogólnych Scholandii, a nie w dziale Klubu Politycznego śc. Anguskaufmana, więc się nie rządź tutaj jakby to był jakiś wewnętrzny zjazd waszej partii. I idź w końcu do tego sanatorium.

/me potrząsa cyckami, żeby nie było
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Aleksander »

Polyna pisze:/me potrząsa cyckami, żeby nie było
Zrobię sobie księcia Alberta i potem przypnę dzwoneczek do kolczyka i w tym charakterze będę tym dzwoneczkiem dzwonił.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Torkan Ingawaar »

Ej, zdaje się że rozmawiamy w dziale rozmów ogólnych Scholandii, a nie w dziale Klubu Politycznego śc. Anguskaufmana
To luzytańskie bojówki opanowały Plac Drążkiewicza. Właśnie towarzysz wicekról zadzwonił do Kancelarii Premiera donieść, że sytuacja w centrum Szkolina wciąż się zaognia i trwają regularne bitwy uliczne z milicją.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Konrad Samanti
Posty: 496
Rejestracja: 7 sie 2010, 23:13
NIM:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Konrad Samanti »

Daniel von Witt pisze:
Chcecie sobie bezproduktywnie pokwiczeć to odsyłam do zamkniętych działów rządowych, a nie na spotkanie konkurencyjnej partii. Śmiecicie (jak zwykle).

(-) Daniel ax. von Witt
Kogoś jednak boli utrata stołka :). Wiemy, że na koniec dnia i tak byś rozmawiał sam ze sobą w tym wątku, więc mógłbyś chociaż się ucieszyć że chcemy Ci dotrzymać towarzystwa!
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Daniel von Witt »

Konrad, zastanów się nad jednym zanim wypowiesz takie głupie teorie: czy w momencie zaatakowania akurat Ciebie w 2014 roku żałowałem jakiegoś stołka czy po prostu taki już w mikronacjach jestem, że zaczepiam, gryzę i się konfrontuję bez względu na to jaką funkcję zajmuję i czy w ogóle jakąkolwiek, a co więcej czy dana osoba jest ze mną w sojuszu czy po drugiej stronie barykady? Jeżeli sobie odpowiesz na to pytanie to może przestaniesz pleść takie bzdury, bo one tworzą mitologię, którą później karmią się Chatlińskie i Zaniki, a z tego potem wychodzę na wszechpotężnego mafiozę, który wszystkich i wszystko po kątach ustawia w Dreamlandzie, co jest wierutną bzdurą, bo ani aspiracji ani możliwości takich nie mam i miał nie będę. Ja jedynie lubię być aktywny, bawić się kreując zdarzenia i swoją postać, a także atakując innych, którzy mi się nie podobają lub nie podoba mi się to, co tworzą lub głoszą. Żadne stołki nie są mi absolutnie do tego potrzebne ;) Zdaję sobie jednak sprawę, że z takim moim podejściem jestem nieprzystającą osobą do kółeczek wzajemnej adoracji, które preferują mizianie się po noskach i są wyrazem tego spedalenia, o którym opowiada Gaston de Senancour. Tak było, jest i będzie. Dreamland stał się bardzo aktywnym środowiskiem, a Ty już do takiego kółeczka wróciłeś, bo "jest co czytać", "dzieje się!". Edward I się kręcił, więc w kółku jest Was coraz więcej :)

(-) Daniel ax. von Witt
Konrad Samanti
Posty: 496
Rejestracja: 7 sie 2010, 23:13
NIM:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Konrad Samanti »

Danielu,

Zjedz snikersa, bo nie jesteś sobą. I przeczytaj jeszcze raz co napisałem, bo odpowiadasz chyba na post z równoległego świata :).
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Daniel von Witt »

Nie jem byle czego. I doskonale wiem co napisałem i w odpowiedzi na co :P

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Mateusz von Kube
Posty: 121
Rejestracja: 8 cze 2016, 17:39
NIM: 451958
Lokalizacja: Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Mateusz von Kube »

Daniel von Witt pisze:Nie jem byle czego
Polecam szaszłyk z monarchofaszysty w sosie własnym. Podobno Pułkownik ma całą piwnicę.
A i jeszcze Król po Yaqucku!
Dumny Otaku - sir Mateusz von Kube
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Daniel von Witt »

Mateusz von Kube pisze:Polecam szaszłyk z monarchofaszysty w sosie własnym. Podobno Pułkownik ma całą piwnicę.
Częstował mnie. Nie smakowało mi. Nie wiem czy to wina samej przekąski czy tego, kto ją robił :P

(-) Daniel ax. von Witt
Konrad Samanti
Posty: 496
Rejestracja: 7 sie 2010, 23:13
NIM:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Konrad Samanti »

Daniel von Witt pisze:I doskonale wiem co napisałem i w odpowiedzi na co :P
Chyba jednak ponownie dyskutujesz sam ze sobą, Danielu. W takim razie - nie przeszkadzam.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Daniel von Witt »

Nic się nie zmieniłeś. Ciebie to zawsze łatwo spłoszyć :P

2014 <3

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Aleksander »

Daniel von Witt pisze:2014 <3
Pała z matematyki.
(-) Alexander, r.s.
Konrad Samanti
Posty: 496
Rejestracja: 7 sie 2010, 23:13
NIM:

Re: KPA w Scholandii

Post autor: Konrad Samanti »

Daniel von Witt pisze:Nic się nie zmieniłeś. Ciebie to zawsze łatwo spłoszyć :P

2014 <3

(-) Daniel ax. von Witt
Nie, Danielu, tu się mylisz. Po prostu szanuję swój czas i wolę go inwestować w coś, co przynosi jakąkolwiek korzyść. Niestety, ale czytanie Twoich wewnętrznych monologów do takich nie należy, ale - pracuj nad tym dalej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości