Początki rozwoju technologicznego Scholandii - szkolenie

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
Posty: 47
Rejestracja: 17 sie 2018, 19:00
Numer GG: 36160355
NIM: 771319
Kontakt:

Początki rozwoju technologicznego Scholandii - szkolenie

Post autor: Piotr Harniakiewicz »

Zgodnie z umową, podpisaną pomiędzy firmą Polar TeleSystems i Scholandią sprzęt dostał w ostatni piątek dostarczony, a następnie w małych osadach pod Alexiopolis prowadzony był cykl szkoleń dla operatorów systemu. Wyjaśnione zostały przeze mnie wszelkie zawiłości związane z obsługą rozproszonej sieci radiokomunikacji cyfrowej, wykorzystaniem ukształtowania terenu, zalesienia i różnych obiektów jako autu lub przeszkoda, a także wszelkie środki bezpieczeństwa, związane ze specyfiką szyfrowanej komunikacji pomiędzy przenośnymi radiotelefonami. Po całym tym szkoleniu, trwającym(nie licząc niedzieli) aż do dziś, ja i mój pracownik byliśmy zadowoleni zarówno z samej pracy i jej efektów, jak również z lokalnej gościnności i prostej, lecz jednak pożywnej kuchni. Dziś wieczorem, przed opuszczeniem tego regionu wygłosiłem przemówienie do namiestnika prowincji, trzydziestu wyszkolonych operatorów i pracownika przydzielonego przeze mnie do obsługi przyszłej sieci w tejże prowincji:
- Drodzy współpracownicy! Dziękuję wam za to zlecenie. Mając na uwadze wszelakie trudności, z jakimi musieliśmy się uporać, udało nam się wdrożyć ten nietypowy system. Firma Polar TeleSystems jest bardziej znana z technologii konsumenckich, jednakże jesteśmy jak widać zdolni do pomocy w służbie naszej ojczyźnie - Dreamlandowi! Pracownik nasz jest oddelegowany do wszelakiej pomocy technicznej, w razie potrzebny może si ę oczywiście kontaktować ze mną, jako kierownikiem projektu. Mam nadzieję, że pomoc wam okazana jest tylko wstępem do naszej działalności w Scholandii; świadczenia usług telekomunikacyjnych dla każdego. Zarobek nie jest bowiem naszym jedynbym celem - kształtujemy przecież dreamlandzkie społeczeństwo obywatelskie! Dziękuję za uwagę.
Rozległy się gromkie brawa, na wszelki wypadek sprawdziłem tylko czy numery identyfikacyjne radiotelefonów zgadzają się z tymi, napisanymi na pudełkach i wraz ze służbowym kierowcą odjechałem samochodem do Buuren - miejsca, gdzie w siedzibie firmy dalej będę czuwał nad poprawą jakości i dostępności usług.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Początki rozwoju technologicznego Scholandii - szkolenie

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Szanowny Panie

Czy ta technologia będzie na terenie Scholandi tylko czy jest to projekt na całe Królestwo Dreamlandu?
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Początki rozwoju technologicznego Scholandii - szkolenie

Post autor: matmax »

System radiotelefonii został zamówiony w firmie Polar TeleSystems przez rząd Scholandii w ramach interwencyjnego zapewnienia komunikacji na terenach potencjalnie konfliktowych. Jeśli władze Królestwa Dreamlandu będą zainteresowane wdrożeniem podobnego systemu, należy kontaktować się z firmą Polar TeleSystems.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
Posty: 47
Rejestracja: 17 sie 2018, 19:00
Numer GG: 36160355
NIM: 771319
Kontakt:

Re: Początki rozwoju technologicznego Scholandii - szkolenie

Post autor: Piotr Harniakiewicz »

Jarek Wawrzyniak pisze: 8 kwie 2019, 19:49 Szanowny Panie

Czy ta technologia będzie na terenie Scholandi tylko czy jest to projekt na całe Królestwo Dreamlandu?
Już odpowiadam - jest to projekt realizowany w celu poprawienia bezpieczeństwa konfliktowych części Scholandii. Nie wykluczam oczywiście możliwości dokonania podobnych wdrożeń w innych częściach Dreamlandu.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Początki rozwoju technologicznego Scholandii - szkolenie

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Ok dziękuję za odpowiedź. Myślę że pomysł wart rozważenia przez cały Dreamland.
Jarosław von Wawrzyniak>>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość