STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Rozpatrzone wnioski do wicekróla

Awatar użytkownika
matmax
minister
Posty: 1541
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
Kontakt:

Rozpatrzone wnioski do wicekróla

Post autor: matmax » 17 sty 2016, 20:30

Na tablicy Biura Wicekróla Scholandii pojawił się pierwszy wniosek:
Oddawać Gnomię złodzieje

Di scholandisze Banden zolen NIMALS di Gnomenland haben!
Odpowiedź:
Aktualnie tereny znane jako Gnomia znajdują się pod kontrolą Królestwa Scholandii i nie jest planowana zmiana ich statusu. Zapraszam jednak do objęcia zarządu nad miastem Elfidias, znanym też jako Gnomin. Zarządca może swobodnie kształtować gnomią tożsamość miasta.
Wniosek zostaje odrzucony.
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wicekról i Rząd”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość