DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Rozpatrzone wnioski do wicekróla

Awatar użytkownika
matmax
minister
Posty: 1555
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
Kontakt:

Rozpatrzone wnioski do wicekróla

Post autor: matmax » 17 sty 2016, 20:30

Na tablicy Biura Wicekróla Scholandii pojawił się pierwszy wniosek:
Oddawać Gnomię złodzieje

Di scholandisze Banden zolen NIMALS di Gnomenland haben!
Odpowiedź:
Aktualnie tereny znane jako Gnomia znajdują się pod kontrolą Królestwa Scholandii i nie jest planowana zmiana ich statusu. Zapraszam jednak do objęcia zarządu nad miastem Elfidias, znanym też jako Gnomin. Zarządca może swobodnie kształtować gnomią tożsamość miasta.
Wniosek zostaje odrzucony.
Mat Max von Salvepol
Minister Spraw Wewnętrznych
Ambasador w Wandystanie i Sarmacji
Daniel von Witt pisze:
13 sty 2019, 02:15
Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wicekról i Rząd”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość