Otrzymałem paczkę!

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Otrzymałem paczkę!

Post autor: Stanisław Dmowski »

Szanowne państwo, kochani moi,

otrzymałem paczkę a w jej środku znajdują się pliki, bazy danych, wszystko skopiowane ze stronki scholandia.org. Po treści prawa wywnioskowałem, że pochodzą one z roku 2003. Myślę, że z pewnością będą wielką skarbnicy dla nowych pokoleń Scholandii a osobom kompetentnym pomogą z sukcesem odbudować dawną potęgę informatyczną Scholandii, czyli dobrą, funkcjonalną stronkę internetową. Kto nadał paczkie to nie zdradzę, ale dziękuję dla tej osoby (nie, nie pan Sky), ona wie o kogo chodzi :)
August von H-Sparasan
Posty: 102
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:29
NIM: 757428
Lokalizacja: Alhambra, Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Otrzymałem paczkę!

Post autor: August von H-Sparasan »

To wspaniałe wieści! Teraz Scholandia nie będzie tylko na forum.
August de la Sparasan
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Otrzymałem paczkę!

Post autor: matmax »

To jak już tak dodajemy archiwa - https://groups.yahoo.com/neo/groups/sch ... xo_pl/info - tu jest dawna lista dyskusyjna Scholandii. Posty od marca 2003 do końca 2012 r.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Otrzymałem paczkę!

Post autor: Stanisław Dmowski »

Taka mała poprawka, z tej paczki pochodzi audycja, którą opublikowałem. I ona jest z tego co pamiętam z 2005 roku, więc trochę młodsze są te pliki jednak.
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Otrzymałem paczkę!

Post autor: Polyna »

Stanisław Dmowski pisze: 7 paź 2019, 16:18 otrzymałem paczkę a w jej środku znajdują się pliki, bazy danych, wszystko skopiowane ze stronki scholandia.org.
Czy zostały one jakoś udostępnione publicznie?
matmax pisze: 7 paź 2019, 19:29 To jak już tak dodajemy archiwa - https://groups.yahoo.com/neo/groups/sch ... xo_pl/info - tu jest dawna lista dyskusyjna Scholandii. Posty od marca 2003 do końca 2012 r.
Tymczasem hoo!Ya zamknęło w ostatnim miesiącu publiczny dostęp dostęp do archiwów list dyskusyjnych. Na szczęście niejaki Piotr Czarnecki udostępnił wyeksportowaną zawartość list mikronacyjnych, a ja z kolei skonwertowałam to do postaci statycznych stron w HTML i udostępniłam na serwerze wandejskim jako listy sojuszniczego państwa:

https://ld.wandystan.eu/

Oprócz LD Królestwa Scholandii znajdują się tam LD Królestwa Dreamlandu oraz prowincji Arden i Inselia. Polecam zobaczyć najwcześniejszy post jaki zachował się w archiwach LDKD, ma on w sobie coś… ciekawego :).
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Otrzymałem paczkę!

Post autor: RIIF »

Wow! Bardzo się cieszę, że to nastąpiło. Wiem, że do podobnych działań przymierza się @Torkan Ingawaar względem również innych grup.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Polyna
Posty: 1173
Rejestracja: 2 kwie 2013, 16:08
NIM: 278556

Re: Otrzymałem paczkę!

Post autor: Polyna »

Robert II Fryderyk pisze: 11 sty 2020, 08:19 Wow! Bardzo się cieszę, że to nastąpiło. Wiem, że do podobnych działań przymierza się @Torkan Ingawaar względem również innych grup.
Tow. Pupka także stwierdził, że jeszcze archiwa jakichśtam list dorzuci.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wicekról i Rząd”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość