STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Propozycja dla Wicekróla

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13089
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Propozycja dla Wicekróla

Post autor: Daniel von Witt » 24 lut 2019, 12:23

Obrazek

Kompania Wittów Kingsman
Wasza Królewska Wysokość,

obserwując postępujący rozkład Waszej prowincji oraz uwiąd władzy publicznej, w imieniu Kompanii Wittów proponuję Waszej Królewskiej Wysokości zniesienie wszelkich praw w Waszej upadającej prowincji oraz powierzenie zarządu nad nią Naszej Kompanii, która jest gwarancją rozwoju, a przynajmniej stabilizacji sytuacji na tym cmentarzysku. Kompania w zamian oczekiwałaby jedynie przyznania prawa do nieskrępowanego czerpania pożytków ekonomicznych z eksploatacji Królestwa Scholandii oraz nadawania po jednej miejscowości Scholandii na własność prywatną Kompanii po zakończeniu każdego pełnego miesiąca zarządu.

Wierzę, że współpraca między Dworem w Scholopolis a Bekka-Heach jest możliwa i będzie owocna dla Obu Stron. W związku z powyższym z niecierpliwością oczekuję na pozytywne rozpatrzenie Naszej oferty.

(-) Daniel von Witt
Prezydent Kompanii Wittów

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 851
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
Numer GG: 933768
Herb:
Kontakt:

Re: Propozycja dla Wicekróla

Post autor: Robert II Fryderyk » 25 lut 2019, 10:30

Wicekról złożył na me ręce rezygnację z pełnionej funkcji (więcej o tym w osobnym komunikacie), zatem czuję się w obowiązki odpowiedzieć na przedłożoną propozycję osobiście.

Odrzucam ją.

Przy czym jestem otwarty na propozycję opartą o partnerstwo.
Robert II Fryderyk, rex

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13089
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Re: Propozycja dla Wicekróla

Post autor: Daniel von Witt » 25 lut 2019, 12:19

Ta taką jest. Rozumiem, że alternatywą dla Kompanii jest uwiąd i zapaść prowincji? Można i tak.

(-) Daniel von Witt

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wicekról i Rząd”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość