Dernograód

Sprawy urzędowe i ogłoszenia parafialne.
Awatar użytkownika
Edward Ingawaar
Posty: 126
Rejestracja: 15 kwie 2016, 19:09
NIM: 250163
Herb: e07
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Dernograód

Post autor: Edward Ingawaar »

Witam,

chciałbym prosić Landgrafa Toussaint Steda Asketila o uznanie mego rodzinnego Dernogrodu, który za niedługo będzie należeć do mnie, na mapach. Znajduje się ono mniej więcej tu:https://drive.google.com/file/d/0B35tZC ... 9EaDg/view . Miasto jest oddalone od dróg dlatego nikt go nigdy nie zapisał. Znajduje się ono 60 km. od Dreampolis. Gdyby chciałby pan dowiedzieć się czegoś więcej proszę napisać.
Z zniecierpliwieniem czekam na odpowiedz.

Pozdrawiam,
(~) sir Edward Lupus Ingawaar-Svoboda y de Ebruz
Prawowity następca Skytyjskiego tronu
Obrazek
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Dernograód

Post autor: Sted Asketil »

Wedlug tego co Pan zaznaczyl na mapie, miejsce to znajduje sie na terenie Toussaint - https://dl.dropboxusercontent.com/u/590 ... aint.2.png.

Nie przypominam sobie bym cos sprzedal/podarowal czy tez przegral z Panem w kosci. W tej lokalizacji i tym sposobem o zadnym uznaniu nie ma mowy. Prosze sobie "poszukac" miejsca po za granicami Alizonu i Toussaint.

Sted Asketil
Awatar użytkownika
Edward Ingawaar
Posty: 126
Rejestracja: 15 kwie 2016, 19:09
NIM: 250163
Herb: e07
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Re: Dernograód

Post autor: Edward Ingawaar »

Dziękuje za odpowiedz, spróbuje znaleźć inne miejsce, lecz gdyby zmienił pan zdanie proszę dać znać.

Pozdrawiam.
(~) sir Edward Lupus Ingawaar-Svoboda y de Ebruz
Prawowity następca Skytyjskiego tronu
Obrazek
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Dernograód

Post autor: Sted Asketil »

Prosze sie nie dziwic mojej reakcji - probuje Pan wymusic na mnie pewne decyzje (publicznie) bez wczesniejszego porozumienia. Jezeli nadal ma Pan ochote prosze sprobowac raz jeszcze - nie gryze, mimo iz czasami warcze ;)

Najlepiej via email.
Zablokowany

Wróć do „Gabinet Margrabiego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość