DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

[WYSTĄPIENIE] Zrzeczenie się mandatu parlamentarnego

Dział archiwum Parlamentu Królewskiego od maja 2015 roku.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Numer GG: 41404078
Kontakt:

[WYSTĄPIENIE] Zrzeczenie się mandatu parlamentarnego

Post autor: Daniel von Witt » 3 lip 2018, 16:21

Niniejszym oświadczam, że składam swój mandat parlamentarny. W ślad za tym przestaję pełnić funkcję Marszałka Parlamentu Królewskiego.

(-) Daniel von Witt

Awatar użytkownika
Alfred
Numer GG: 47634183
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Zrzeczenie się mandatu parlamentarnego

Post autor: Alfred » 3 lip 2018, 17:00

Czy możemy liczyć na objaśnienie motywów tego dosyć niespodziewanego ruchu? Choćby pokrótce.

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Numer GG: 41404078
Kontakt:

Post autor: Daniel von Witt » 3 lip 2018, 17:06

1. Rozpoczął się sezon wakacyjny. Chcę odpocząć. Również od Królestwa Dreamlandu. Organizuję sobie urlopy.

2. Mandat parlamentarny posiadam nieprzerwanie dobrych kilka lat. Chcę odpocząć.

3. Marszałkiem Parlamentu Królewskiego byłem od grudnia zeszłego roku. Chciałem, by mnie zmieniono. Nikt nie wziął sobie tego do serca, ale teraz ktoś musi.

4. Być może będę kolejnym Premierem, a jak pisałem w jednej z kampanii wyborczych i wiele razy to mówiłem - nie jestem zwolennikiem łączenia funkcji rządowej z parlamentarną. Gdybym został szefem rządu nie będę zajmował się tym, co ma robić Parlament.

5. Żeby nie było, że jestem nieszczery to robię też na złość Waszej Królewskiej Mości :)

(-) Daniel von Witt

Awatar użytkownika
Alfred
Numer GG: 47634183
Kontakt:

Post autor: Alfred » 3 lip 2018, 17:11

Daniel von Witt pisze:
Żeby nie było, że jestem nieszczery to robię też na złość Waszej Królewskiej Mości :)
Okej. Nie gniewam się.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum Parlamentu Królewskiego”