[WYSTĄPIENIE] Policja - wypad z Parlamentu

Dział archiwum Parlamentu Królewskiego od maja 2015 roku do lipca 2019 roku.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

[WYSTĄPIENIE] Policja - wypad z Parlamentu

Post autor: Daniel von Witt »

Wysoka Izbo,

deputowany Marcel von Chacha obłożony jest środkiem porządkowym nadzoru. Wykonywanie nadzoru w gmachu Parlamentu Królewskiego przysługuje Marszałkowi i Wicemarszałkowi(-om). Minister Policji Ruprecht van den Spraak bezprawnie przejął te kompetencje i dzisiaj ok. 12:30 usunął post tego deputowanego. Proszę Ministra Policji o opuszczenie gmachu Parlamentu. Zapowiadam również złożenie skargi na działania Ministra. Nie chcę, aby ta sytuacja się powtórzyła.

(-) Daniel von Witt
Marszałek Parlamentu Królewskiego
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Policja - wypad z Parlamentu

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

To naturalnie przeoczenie z mojej strony, na szczęście, zupełnie odwracalne i nie wnoszące szkód większych od mojej własnej kompromitacji, związanej z przypadkowym naruszeniem swoich kompetencji połączonych z pełnionym urzędem.

W istocie, uprawnienia przysługujące Ministerstwu Policji, są bardzo rozległe, dlatego niemożliwie wręcz istotną cechą jest skrupulatność osoby pełniącej ów urząd. Dzisiaj można się przekonać, do czego doprowadza jej chwilowy brak, rozproszenie, lub zwykłe przeoczenie. Przyznaję się całkowicie do popełnionego przeze mnie wykroczenia, a także do innego, bardziej długofalowego, jakim jest gafa samego Ministerstwa, które powinno być wzorowym urzędem. Takie jednak nie istnieją i przez to mogą wyniknąć sytuacje takie jak dzisiejsza. Niestety jako ludzie, możemy jedynie próbować podążać za ideałem, samemu jednocześnie nigdy nim nie będąc. Sam błąd był bardzo ludzki, wynikający z rutynowej kontroli zamieszczanych przez deputowanego postów, przez co zupełnie mojemu skupieniu umknął fakt, w jakim dziale jeden z nich został zamieszczony.

Wnoszę o wycofanie skargi przez brak świadomości popełnianego wykroczenia oraz odwracalnych jego skutków. Jednocześnie składam solenne przeprosiny wobec Marcela von Chachy oraz całości grona parlamentarnego.
Ruprecht van den Spraak, Minister Policji
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: [WYSTĄPIENIE] Policja - wypad z Parlamentu

Post autor: Marcel von Chacha »

Nie przyjmuję przeprosin Wielmożnego Pana ministra policji i oczekuję od Pana ministra podania się do dymisji za sformułowanie w swojej wypowiedzi, czy też głowie, która pchnęła do napisania czegoś takiego w Parlamencie, iż wiem, co czynię, ale nie jestem tego świadom.

Odwrócić się dało, bo dosłałem Marszałkowi kopię usuniętej wypowiedzi. W przeciwnym wypadku, odwrócić by się nie dało!

Poza tym, zachodzi podejrzenie, że działa Pan na zlecenie premiera-psychopaty bądź jednego z podległych mu ministrów, który w jednej za swoich wypowiedzi zapowiedział usuwanie wypowiedzi bądź przenoszenie ich z racji na ich wątpliwy charakter. To się nazywa szkalowanie obywateli Dreamlandu przez rzekomy rząd Dreamlandu.
Zablokowany

Wróć do „Parlament Królewski 2016 — 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości