DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

[INFORMACJA] Udział obywateli w obradach

Dział archiwum Parlamentu Królewskiego od maja 2015 roku.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13121
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

[INFORMACJA] Udział obywateli w obradach

Post autor: Daniel von Witt » 21 sty 2016, 13:38

Obywatele,

w związku z decyzją Jego Królewskiej Mości Edwarda II, która umożliwia każdemu obywatelowi udział w debatach Parlamentu Królewskiego pragnę przypomnieć, że Parlament Królewski pracuje opierając się na tradycyjnych zasadach, zazwyczaj określonych regulaminem obrad. Najważniejsze dla was są:
  • (1) Każdy z obywateli może składać wnioski o rozpoczęcie nowej debaty (tytuł wątku: "[WNIOSEK] ...");
    (2) Każdy obywatel ma prawo brać udział w już toczących się debatach;
    (3) W momencie rozpoczęcia głosowania głosy mają prawo oddawać tylko lordowie senatorowie, pozostałe osoby proszone są o powstrzymanie się od przesyłania wiadomości w wątkach głosowań podczas ich trwania.
Zachęcam do udziału w obradach.

(-) Daniel diuk von Witt
Marszałek Parlamentu Królewskiego

Zablokowany

Wróć do „Archiwum Parlamentu Królewskiego”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość