Wystąpienie: W odpowiedzi premierowi co do ustawy o prokuraturze

Dział archiwum Parlamentu Królewskiego od maja 2015 roku do lipca 2019 roku.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Wystąpienie: W odpowiedzi premierowi co do ustawy o prokuraturze

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Jeśli tak jak jest większości bądź wszystkim odpowiada to niech tak będzie, lata mi to. Nie zmieniajcie nic a napewno będzie lepiej, gratuluję rozumowania ale i postrzegania sytuacji nie mniej.

Nie przypominam sobie bym na jakieś Pana argumenty nie odpowiedział, ale jeśli faktycznie tak było to przepraszam, nie jest moją naturą ani zamysłem kogoś ignorować, w szczególności gdy ktoś chce rozmawiać rzeczowo.

Co do efektywności--może mi Pan wyjaśnić z czego ona ma wynikać?
Przecież efektywność sama z siebie nie powstaje tylko jest tworzona przez różne działania, chyba że chce się czekać na jakiś dreamlandzki cud np. płodnych dreamlandzki kobiet, to czekajcie a nóż zaczną rodzić jak szalone i wtedy efektywność 100% gwarantowana.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Wystąpienie: W odpowiedzi premierowi co do ustawy o prokuraturze

Post autor: Sted Asketil »

Moze wezcie sie w koncu do roboty - za cos pobieracie wynagrodzenie zasiadajac w Parlamencie. Nie ma Marszalka, czas wybrac z posrod siebie nowego.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Wystąpienie: W odpowiedzi premierowi co do ustawy o prokuraturze

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Obecnie mam 0 D, więc jakby nie patrzeć faktycznie pobrałem pensji że szok.

Co do Marszałka Parlamentu jest większość rządowa więc niech przepcha własnego kandydata. Chyba że szuka Pan idioty, co by tego tytułu Panu nie ujmować, który nie mając poparcia zostanie Marszałkiem.

P. S. Proszę zostać Lordem i chwilę później Marszałkiem.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Wystąpienie: W odpowiedzi premierowi co do ustawy o prokuraturze

Post autor: Sted Asketil »

To ze nie umie Pan przypilnowac swoich finansow to juz nie moja sprawa. Jak na razie idiote to Pan tu z siebie robi, ale to widac u Pana wrodzone.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Wystąpienie: W odpowiedzi premierowi co do ustawy o prokuraturze

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Tak a co sam mam sobie przelać? Trudno by idiota nie za uważał idiotów, tak więc gratuluję ynteligencji Panie Asketil. Ale u was to rodzinne łącząc Pana tu i odpowiednika Sarmacji.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Wystąpienie: W odpowiedzi premierowi co do ustawy o prokuraturze

Post autor: Sted Asketil »

A co jezyka zabraklo? Upomniec sie o swoje u zwierzchnika nie potrafimy? Jak nie pomaga zloz Pan pozew do sadu. A jak nie to do mamy i niech uczy jak w zyciu byc zaradnym.

ps. Skoncz juz z tymi personalnymi wycieczkami i zajmij sie swoja robota, albo spadaj do ciupy do Sarmacji - tam masz darmowy wikt i opierunek.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Wystąpienie: W odpowiedzi premierowi co do ustawy o prokuraturze

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Panie yntelygentny- po co mi dremy jak nie mam na co ich wydawać, podobnie zresztą jak sarmacka mamona. Taki system i takie zachęty do ich zbierania zapewniają pseudoekonomiści w mikro świecie. Gdy ja coś proponowałem w Sarmacji by stworzyć system ekonomiczno-społeczno-gospodarczy to było torpedowano od tak dla zasady, w innej mikronacji tłumaczone to zbyt skomplikowanym systemem dla przeciętnego gracza podczas gdy wystarczyło umieć dodawać, odejmować, mnożyć, dzielić i znać procenty. Jak takie umysły przychodzą do mikronacji z wiedzą przedszkolaka to po co się nad czymś pocić. I nie dziw że tak ten mikro świat wygląda i ma taką frekwencję.

Co do Sarmacji to siedzę tam cały czas dzięki pedalskiej piątce i tam jest nie źle, podoba mi się, tak dla Pana wiadomości. Ale proponuję komórki i będzie Pan w tym temacie na bieżąco.

Co do robienia czegokolwiek to Premier i ministrowie z Panem na czele zacznijcie od siebie.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Wystąpienie: W odpowiedzi premierowi co do ustawy o prokuraturze

Post autor: Sted Asketil »

No dobrze Panie nie doceniany i krepowany przez "pedalska piatke Sarmacji" - jakze Pan musi czuc sie skrzywdzony... Nie bede juz Panu dostarczal paliwa, bo nudny sie Pan robisz. Skoro nie chca Pana tam, i jeszcze gdzies indziej, spakuj plecak i ruszaj dalej w poszukiwaniu "yntelygentnej" mikronacji ktora potrafi sprostac panskim wymaganiom.

Ja, pol "yntelygent", gbur i szosty pedal od roweru w jednej osobie, wiecej juz nie dam rady.

Udanych poszukiwan.
Awatar użytkownika
Jarek Wawrzyniak
Posty: 487
Rejestracja: 28 sie 2018, 08:57
Numer GG: 66334811
NIM: 970608
Lokalizacja: Agendart
Kontakt:

Re: Wystąpienie: W odpowiedzi premierowi co do ustawy o prokuraturze

Post autor: Jarek Wawrzyniak »

Ja tutaj i w Sarmacji dobrze się bawię, więc spoko. Ktoś nie chce moich pomysłów akceptować, też luz, więcej czasu prywatnego na real. Nie wiem czy raczył Pan zauważyć że to nie ja mam problem tylko akurat w KD to premier wychodzi z rozpaczą na forum i wylewa żale. To tak jak w Sarmacji co niektórzy co by zrobić by przyciągnąć nowych itd. Więc czytaj Pan, rozum a jeśli w tym masz Pan braki to proszę cofnąć się do podstawówki.

P. S. Ja nie potrzebuję podnosić swojego ego pomysłami za wszelką cenę, wystarczy recenzowanie pomysłów innych.
Jarosław von Wawrzyniak>>
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Wystąpienie: W odpowiedzi premierowi co do ustawy o prokuraturze

Post autor: Daniel von Witt »

Z niezwykłym spokojem przyjmuję pojawiające się tutaj deklaracje dymisji i emigracji czołowych polityków współczesnego Królestwa. Jest to przecież do tych osób tak bardzo podobne. Zwykłe fochy, szantaże i delikatne próby zastraszania innych władz czy całej społeczności tym, by robić i układać kraj tak, jak sobie szantażysta życzy. Alternatywą dla oporu wobec szantażysty ma być jego utrata. Jest to jakaś cena, tym większa im społeczność nasza jest mniejsza. Obecnie zaś do energicznych i ludnych nie należy. Nawet jednak w takiej sytuacji cena straty szantażysty nie jest na tyle duża, by ją ponieść w imię utraty porządku konstytucyjnego (np. poddania się Parlamentu woli Premiera) czy własnych swobód i wolności.

W przypadku Pana Premiera mamy tu próbę tyranizowania Królestwa: "będzie tak, jak napisałem w programie albo nie będzie tego wcale, i nie będzie mojego rządu". Jest to problem wynikający z niemocy realizowania obietnic, których nie powinno się składać. Pisałem o tym kilkukrotnie podczas ostatnich kampanii wyborczych - kandydaci często obiecują gruszki na wierzbie - rzeczy, które nie leżą w ich kompetencjach, a które chętnie zapełniają programy wyborcze. Kandydując na urząd premiera osoby takie obiecują realizację postulatów, do których trzeba zgody innych władz państwowych, na które premier nie ma żadnego wpływu (Król, Sąd Królestwa) lub wpływ ma ograniczony/pośredni (KSI, Parlament Królewski). Skutkiem jest frustracja, gdy inne władze nie zgadzają się na dyktat premiera. Mają do tego prawo, a gdy dodatkowo premier szantażuje je swoim odejściem - mają wówczas obowiązek sprzeciwić się jego postulatom, gdyż państwo normalne na zasadzie szantaży i wyłudzeń funkcjonować nie może.

Natomiast co tyczy się JKW Alfreda - jest to typowy człowieczek hossy - biegnie do Królestwa, gdy wszyscy biegną i chce w nim zajmować eksponowaną pozycję z marszu (bo ładnie mówi i pisze kolosalne ustawy, których nikt nie rozumie). Gdy przychodzi kryzys nie potrafi zlikwidować go ustawą, wpada w depresję i postanawia odejść. Do widzenia!

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Wystąpienie: W odpowiedzi premierowi co do ustawy o prokuraturze

Post autor: Aleksander »

Daniel von Witt pisze: 23 maja 2019, 10:22gdy dodatkowo premier szantażuje je swoim odejściem - mają wówczas obowiązek sprzeciwić się jego postulatom, gdyż państwo normalne na zasadzie szantaży i wyłudzeń funkcjonować nie może.
Chyba nie łapiesz różnicy między szantażem, a poinformowaniem o konsekwencjach.
(-) Alexander, r.s.
Zablokowany

Wróć do „Parlament Królewski 2016 — 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości