[INFORMACJA] Jezus Ipanienko - pozbawienie prawa do wypowiedzi na forum Parlamentu

Dział archiwum Parlamentu Królewskiego od maja 2015 roku do lipca 2019 roku.
Awatar użytkownika
Pascal de La Brun
Posty: 111
Rejestracja: 3 sie 2016, 20:43
NIM: 770957
Herb: p19
Lokalizacja: Unia Saudadzka
Kontakt:

[INFORMACJA] Jezus Ipanienko - pozbawienie prawa do wypowiedzi na forum Parlamentu

Post autor: Pascal de La Brun »

W związku z niestosowaniem się Pana Jezusa Ipanienki do Regulaminu Parlamentu Królewskiego, na podstawie art. 17 ust. 3 pozbawiam wspomnianego wcześniej deputowanego prawa do wypowiadania się na forum Parlamentu na czas 24 godzin.

(-) Pascal de La Brun
Marszałek Parlamentu Królewskiego
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [INFORMACJA] Jezus Ipanienko - pozbawienie prawa do wypowiedzi na forum Parlamentu

Post autor: Andrzej »

Ale Szambolain to już spoko? Żenada.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [INFORMACJA] Jezus Ipanienko - pozbawienie prawa do wypowiedzi na forum Parlamentu

Post autor: Stanisław Dmowski »

Ekscelencjo Marszałku,

zastanawia mnie właśnie jak to jest z tą karą pozbawienia prawa do wypowiedzi. Czy oznacza ona symboliczny zakaz odzywania się na sali plenarnej przez deputowanego I. czy też trzeba było zastosować karę poprzez panel administracyjny i ustawienie tam tegoż zakazu. Pytam na przyszłość, bo 24-godzinna kara już minęła.
Awatar użytkownika
Pascal de La Brun
Posty: 111
Rejestracja: 3 sie 2016, 20:43
NIM: 770957
Herb: p19
Lokalizacja: Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: [INFORMACJA] Jezus Ipanienko - pozbawienie prawa do wypowiedzi na forum Parlamentu

Post autor: Pascal de La Brun »

Florian von Stettin pisze: 25 sty 2019, 08:37
Ekscelencjo Marszałku,

zastanawia mnie właśnie jak to jest z tą karą pozbawienia prawa do wypowiedzi. Czy oznacza ona symboliczny zakaz odzywania się na sali plenarnej przez deputowanego I. czy też trzeba było zastosować karę poprzez panel administracyjny i ustawienie tam tegoż zakazu. Pytam na przyszłość, bo 24-godzinna kara już minęła.
Regulamin Parlamentu Królewskiego niestety tego nie określa. Wydaję mi się, że w takiej sytuacji powinienem się skontaktować z jednym z administratorów, aby ten uniemożliwił publikowanie postów. Niestety tak nie postąpiłem, liczyłem, że Pan Ipanienko zachowa się stosowanie jak na deputowanego, a zarazem ministra przystało. Jeżeli powtórzy się podobna sytuacja, to tak jak wspominałem, poproszę administratora, aby zablokował możliwość publikowania postów.

(-) Pascal de La Brun
Marszałek Parlamentu Królewskiego
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [INFORMACJA] Jezus Ipanienko - pozbawienie prawa do wypowiedzi na forum Parlamentu

Post autor: Stanisław Dmowski »

Pascal de La Brun pisze: 25 sty 2019, 20:20 Regulamin Parlamentu Królewskiego niestety tego nie określa. Wydaję mi się, że w takiej sytuacji powinienem się skontaktować z jednym z administratorów, aby ten uniemożliwił publikowanie postów. Niestety tak nie postąpiłem, liczyłem, że Pan Ipanienko zachowa się stosowanie jak na deputowanego, a zarazem ministra przystało. Jeżeli powtórzy się podobna sytuacja, to tak jak wspominałem, poproszę administratora, aby zablokował możliwość publikowania postów.
Dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [INFORMACJA] Jezus Ipanienko - pozbawienie prawa do wypowiedzi na forum Parlamentu

Post autor: Andrzej »

Niestety tak nie postąpiłem, liczyłem, że Pan Ipanienko zachowa się stosowanie jak na deputowanego, a zarazem ministra przystało.
Też marszałek powinien się zachować jak na marszałka przystało i żeby było sprawiedliwie to taki sam zakaz dać Chamberlainowi. Zachowałeś się nieuczciwie to ja też się odwdzięczyłem i olałem zakaz.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: [INFORMACJA] Jezus Ipanienko - pozbawienie prawa do wypowiedzi na forum Parlamentu

Post autor: Stanisław Dmowski »

Jezusicek pisze: 25 sty 2019, 22:04 Też marszałek powinien się zachować jak na marszałka przystało i żeby było sprawiedliwie to taki sam zakaz dać Chamberlainowi. Zachowałeś się nieuczciwie to ja też się odwdzięczyłem i olałem zakaz.
Jeśli ja byłbym marszałkiem, ukarałbym Chamberlaina, ale co najwyżej upomnieniem. Wodzą Was za nos, prowokują a wy cały czas w to wchodzicie. Konsekwencją tego jest kara, której powinniście byli przestrzegać. Dura lex sed lex, powiadali Rzymianie. Niestety od olewania małych zakazów się zaczyna, potem przyjdzie pora na kodeks karny, ustawy i konstytucję.
Awatar użytkownika
Pascal de La Brun
Posty: 111
Rejestracja: 3 sie 2016, 20:43
NIM: 770957
Herb: p19
Lokalizacja: Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: [INFORMACJA] Jezus Ipanienko - pozbawienie prawa do wypowiedzi na forum Parlamentu

Post autor: Pascal de La Brun »

Jezusicek pisze: 25 sty 2019, 22:04 Też marszałek powinien się zachować jak na marszałka przystało i żeby było sprawiedliwie to taki sam zakaz dać Chamberlainowi. Zachowałeś się nieuczciwie to ja też się odwdzięczyłem i olałem zakaz.
Nie widziałem i nadal nie widzę powodów, aby pozbawić Pana Chamberlaina prawa do wypowiedzi. Pan w sali obrad wypowiadał się wulgarnie.
Część debili (w tym ty)
To wy się pogrążacie tępe chuje.
Parlament to miejsce, gdzie obowiązują zasady jasno określone przez regulamin. Proszę Pana tylko, o kulturę wypowiedzi. Mam nadzieję, że chociaż w Parlamencie, nie będziemy musieli słuchać wulgaryzmów i wyzwisk.

(-) Pascal de La Brun
Marszałek Parlamentu Królewskiego
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: [INFORMACJA] Jezus Ipanienko - pozbawienie prawa do wypowiedzi na forum Parlamentu

Post autor: Andrzej »

On też się wypowiadał wulgarnie. Sprawdź sobie.
Niestety od olewania małych zakazów się zaczyna, potem przyjdzie pora na kodeks karny, ustawy i konstytucję.
Tak jak RCA wydawał akty prawne niezgodnie z prawem?
Andreas Rex Emeritus
Zablokowany

Wróć do „Parlament Królewski 2016 — 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość