[WYSTĄPIENIE] Prawo karne

Dział archiwum Parlamentu Królewskiego od maja 2015 roku do lipca 2019 roku.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Prawo karne

Post autor: RIIF »

Szanowny Panie von Witt,

a nie wstyd Panu, jako deputowanemu, jako sędziemu pokoju, jako osobie, która skąd inąd na mikronacjach zęby zjadła i niejednokrotnie wzorem dla innych bywała, za język jakim się Pan posługuje w Parlamencie? Bo mi, przed młodymi i nowymi mieszkańcami, owszem, kiedy widzę co Pan tu zaczął wyprawiać. Nie umie Pan inaczej? Umie Pan. Wiemy. Nie chce się? No to może lepiej zmilczeć?
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
Posty: 47
Rejestracja: 17 sie 2018, 19:00
Numer GG: 36160355
NIM: 771319
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Prawo karne

Post autor: Piotr Harniakiewicz »

Poziom dyskusji w parlamencie powoli spada. Oby nie upadł z wielkim hukiem, niczym komunistyczna utopia.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: [WYSTĄPIENIE] Prawo karne

Post autor: Sted Asketil »

Panie RCA, w parlamentach rozne rzeczy sie zdarzaly - czasami by dotarlo do ogolu to i owo, trzeba przyprawic ostrym slowem sedno wiadomosci. I nie kto inny, a panski promotor otworzyl szeroko sklepy miesne w KD. Kiedys wiele rzeczy bylo nie do pomyslenia w Dreamlandzie - rzucanie miesem i ogolny hejt dla hejtu, ale rowniez Sarmacki kniaz, wrog Dreamlandu na "naszym" tronie... Brrr... Potrafi pan spojrzec w lustro? Wczoraj bylismy be a dzisiaj? Jedna wielka umilowana rodzina? Jestes tu Pan obcym i niechcianym szkodnikiem.
Robert II Fryderyk pisze: No to może lepiej zmilczeć?
No wlasnie.
Piotr Harniakiewicz pisze: 17 lut 2019, 21:35 Poziom dyskusji w parlamencie powoli spada. Oby nie upadł z wielkim hukiem, niczym komunistyczna utopia.
Przez 20 lat nie Pan pierwszy i zapewne nie ostatni probuje wieszczyc upadki. Zamiast prawic banialuki, niech sie Pan czyms zajmie by do tego nie doszlo.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Prawo karne

Post autor: Aleksander »

Daniel von Witt pisze: 17 lut 2019, 21:23to o organizacji pracy sądu raczej nie, stąd stan akt i spraw pozostawia wiele do życzenia, sąd wygląda jak chlewik, a na sale rozpraw chodzisz w szaliku upadłego klubu, prezentując nie tyle ideę fajnego państwa co zenujacego. Bo gdy mi przychodzi odwiedzać służbowo Sąd Królestwa to wstyd mi za panujący w nim rozpierdol.
Z przyjemnością ustąpię ze stanowiska, jeżeli kulega sędzia zechce mnie zastąpić.

PS. Na salę rozpraw przychodzę w todze. To w moim gabinecie wisi proporczyk Ruchu Tauzen z autografem Sadloka.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Prawo karne

Post autor: Alfred »

Dariusz pisze: 17 lut 2019, 19:36 Wchodzę na forum i nie muszę czytać archiwalnych gazet typu ''Trybuna Ludu '' propozycję rodem z PRL sprowadzają się do tego żeby :
1 Karać
2 Sądzić
3 Wyrzucać

Być może ja nie rozumiem zawiłości państwa wirtualnego ale odnoszę wrażenie że pomysły idą w kierunku totalnego zamordyzmu .
No na przykład Pana pomysł, żeby zakazać rozmów na niemikronacyjne tematy w związku ze złożeniem projektu zmiany konstytucji w Izbie był dość zamordystyczny. Ale w zakresie prawa karnego to czego się Pan spodziewa? Taka już jest jego istota: sądzenie, karanie, czasem wyrzucanie.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Prawo karne

Post autor: Karolina Aleksandra »

Torkan Ingawaar pisze: 6 lut 2019, 16:27
Wyjąwszy kolejne wcielenia Arkadiusza Karbiaka, od co najmniej dekady nie mieliśmy prawomocnego wyroku skazującego na bezwzględne pozbawienie wolności. Mam nadzieję, że tak pozostanie.
To, że coś się nie wydarzyło, nie oznacza, że nie należy mieć na to stosownych przepisów prawnych — zwłaszcza mając w pamięci, ile czasu w ogóle zajęło załatwienie sprawy Mr. Zanika (który, znając życie, zaraz zacznie ujadać, że go celowo zlikwidowaliśmy i właśnie tego dowodzę).

A tak ogólnie to wspaniale. Mam zastrzeżenia do paru rzeczy, ale poczekam na konkretny projekt z ich wyrażeniem.

Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Prawo karne

Post autor: Daniel von Witt »

Robert II Fryderyk pisze: 17 lut 2019, 21:34 Szanowny Panie von Witt,

a nie wstyd Panu, jako deputowanemu, jako sędziemu pokoju, jako osobie, która skąd inąd na mikronacjach zęby zjadła i niejednokrotnie wzorem dla innych bywała, za język jakim się Pan posługuje w Parlamencie? Bo mi, przed młodymi i nowymi mieszkańcami, owszem, kiedy widzę co Pan tu zaczął wyprawiać. Nie umie Pan inaczej? Umie Pan. Wiemy. Nie chce się? No to może lepiej zmilczeć?
Jacy wszyscy się nagle delikatni zrobili. A już w największe zdziwienie wprawia mnie Wasza Okupacja. Stop obłudzie!

A w sprawie - jeśli Marszałek Parlamentu Królewskiego uzna moje zachowanie za niestosowne to może mnie zawsze ukarać.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5756
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: [WYSTĄPIENIE] Prawo karne

Post autor: Aleksander »

Być może potrzeba podniesienia standardu jest tak nagląca, że coraz więcej Dreamlandczyków ją dostrzega?
(-) Alexander, r.s.
Zablokowany

Wróć do „Parlament Królewski 2016 — 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości