[GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Dział archiwum Parlamentu Królewskiego od maja 2015 roku.
Awatar użytkownika
JPII
Herb:
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE DO 06.01] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: JPII » 1 sty 2019, 21:05

Karta do głosowania pisze:(1) Tomasz von Habsburg:
(2) Florian von Stettin:
(3) Aluś de la Ciprofloksja:
(4) Pascal de la Brun: WSTRZYMUJĘ SIĘ
(5) Daniel von Witt: ZA
(6) Torkan Ingawaar: ZA
(7) Sted Asketil: ZA
(8) Konstantin Wolframovich: PRZECIW
(9) Jezus Pedael Ipanienko-Ingawaar: ZA
(10) Oskar ben Grozny Witt:
(11) Helmut Pohl: WSTRZYMUJĘ SIĘ
Dział I
Debata
Rozdział 1.
Debata
Oddział 1.
Debata
Artykuł 1.
Debata
(1 [Debata]) Debata polega na debatowaniu nad przedmiotem debaty.

Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Numer GG: 42085982
Herb:
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE DO 06.01] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Oskar ben Grozny Witt » 2 sty 2019, 14:33

Karta do głosowania pisze:(1) Tomasz von Habsburg:
(2) Florian von Stettin:
(10) Oskar ben Grozny Witt: ZA
Daniel von Witt pisze: Robert nie będzie rządził. Zachęcam wszystkich patriotów do bojkotowania i torpedowania działań Roberta tymczasowo zajmującego tron (nie bezcześćmy nazwy król zestawiając ją z tym typem). Pierwszy cel: koronacja. Naród go nie chce. Pokażmy to wszyscy".
Alus pisze: Szkoda jedynie, że RCA ma to wszystko w dupie. Tak to leży mu na sercu dobro Dreamlandu ;-)

(-) Oskar baron ben Grozny Witt

Awatar użytkownika
Florian von Stettin
Numer GG: 65682687
Kontakt:

Post autor: Florian von Stettin » 2 sty 2019, 17:01

Karta do głosowania pisze:
(1) Tomasz von Habsburg:
(2) Florian von Stettin: PRZECIW
(-) sir Florian von Stettin

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Marszałek Dworu
Numer GG: 44703021
Herb:
Kontakt:

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 4 sty 2019, 23:59

Szanowny Marszałku,

Dołączyłem do grona parlamentarzystów przed ogłoszeniem listy uprawnionych do głosowania. Powinienem na niej widnieć i mieć prawo do głosu w tym głosowaniu, jeśli dobrze czytam regulamin. Proszę o wyjaśnienie.

Pozdrawiam
(-) Fryderyk Karol Albert markiz Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.

Awatar użytkownika
Pascal de La Brun
Marszałek Parlamentu Królewskiego
Herb:
Kontakt:

Post autor: Pascal de La Brun » 5 sty 2019, 13:59

Fryderyk Orański-Nassau pisze:
4 sty 2019, 23:59
Szanowny Marszałku,

Dołączyłem do grona parlamentarzystów przed ogłoszeniem listy uprawnionych do głosowania. Powinienem na niej widnieć i mieć prawo do głosu w tym głosowaniu, jeśli dobrze czytam regulamin. Proszę o wyjaśnienie.

Pozdrawiam
Znajduję się Pan na liście uprawnionych do głosowania. Zauważyłem, że deputowany Torkan Ingawaar podczas głosowania "wyciął" Pana z listy.

(-) Pascal de La Brun

Awatar użytkownika
Chamberlain
deputowany
Numer GG: 62994040
Kontakt:

Post autor: Chamberlain » 5 sty 2019, 16:44

Pascal de La Brun pisze:
5 sty 2019, 13:59
Zauważyłem, że deputowany Torkan Ingawaar podczas głosowania "wyciął" Pana z listy.
Przypadek? Nie sądzę.
- - William markiz Oxlade-Chamberlain

Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Premier Rządu Królewskiego
Kontakt:

Post autor: Torkan Ingawaar » 5 sty 2019, 16:49

To prawda, celowo usuwam z kart do głosowania wszystkich oponentów lub doprowadzam do tego, żeby przy kolejnym głosowaniu już się na karcie nie pojawili.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek

Arianator-in-chief

Post autor: Arianator-in-chief » 5 sty 2019, 16:59

Chamberlain pisze:
5 sty 2019, 16:44
Przypadek? Nie sądzę.
Polecam towarzyszowi zdjąć foliowy kapelusz. I ochłonąć, bo wasze ostatnie posty mocno wskazują na tzw. meltdown.

Towarzysz Orański-Nassau był na karcie głosowania, jak łatwo można zobaczyć, na pozycji ostatniej. Żeby w poście tow. Torkana nie pojawiały się dwa poziomy cytowania karty, tow. Torkan musiał przyciąć posta tow. Pohla, i najwidoczniej przypadkiem przycięło mu się za dużo. O, i to cała tajemnica dlaczego tow. Orański-Nassau po drodze gdzieś zniknął.
Na czasowym (?) urlopie od Dreamlandu.
Dane kontaktowe jakby coś.

Awatar użytkownika
Piotr Harniakiewicz
Numer GG: 36160355
Kontakt:

Post autor: Piotr Harniakiewicz » 5 sty 2019, 17:03

"To prawda, celowo usuwam z kart do głosowania wszystkich oponentów lub doprowadzam do tego, żeby przy kolejnym głosowaniu już się na karcie nie pojawili."

I tak ma wyglądać proces legislacyjny w warunkach demokratycznych? Nie popieram takiego postępowania, które lekceważy naszą wolność.
A co do wypowiedzenia posłuszeństwa - jestem absolutnie przeciwny. Król wybrany został legalnie, a jego ostateczne obalenie i być może wręcz zmiana ustroju państw poprzez usunięcie monarchii jest zagrożeniem dla naszego bytu państwowego. Doprowadziłoby to do nadania komunistom szansy na rewolucję i wyniszczenie podstaw kultury, tożsamości narodowej, struktur rządowych i polityki zagranicznej Dreamlandu, lub wręcz jego upadku.

Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Numer GG: 42085982
Herb:
Kontakt:

Post autor: Oskar ben Grozny Witt » 5 sty 2019, 17:48

Piotr Harniakiewicz pisze:
5 sty 2019, 17:03
I tak ma wyglądać proces legislacyjny w warunkach demokratycznych? Nie popieram takiego postępowania, które lekceważy naszą wolność.
Zapoznajcie się Ekscelencjo, ze znaczeniem słowa ironia.
A co do wypowiedzenia posłuszeństwa - jestem absolutnie przeciwny. Król wybrany został legalnie, a jego ostateczne obalenie i być może wręcz zmiana ustroju państw poprzez usunięcie monarchii jest zagrożeniem dla naszego bytu państwowego.
I tu doskonale widać, że Ekscelencja najwidoczniej nie rozumie, bądź nie wie, co w Królestwie się dzieje. Ktoś mówił o zmianie ustroju państwa? Jedynym zagrożeniem dla naszego bytu państwowego jest Okupant, który hańbi najwyższy szczebel władzy w KD.
Doprowadziłoby to do nadania komunistom szansy na rewolucję i wyniszczenie podstaw kultury, tożsamości narodowej, struktur rządowych i polityki zagranicznej Dreamlandu, lub wręcz jego upadku.
OMFG co tu się dzieje.
Gdyby sami komuniści chcieli abdykacji Okupanta z tronu..., a jednak nie.
Śmieszne są tutaj argumenty o wyniszczeniu kultury, tożsamości itd., ale co do tego ma polityka zagraniczna Dreamlandu (?), "lub wręcz jej upadek"?
Daniel von Witt pisze: Robert nie będzie rządził. Zachęcam wszystkich patriotów do bojkotowania i torpedowania działań Roberta tymczasowo zajmującego tron (nie bezcześćmy nazwy król zestawiając ją z tym typem). Pierwszy cel: koronacja. Naród go nie chce. Pokażmy to wszyscy".
Alus pisze: Szkoda jedynie, że RCA ma to wszystko w dupie. Tak to leży mu na sercu dobro Dreamlandu ;-)

(-) Oskar baron ben Grozny Witt

Awatar użytkownika
Chamberlain
deputowany
Kontakt:

Post autor: Chamberlain » 5 sty 2019, 17:51

Snow Queen pisze:
5 sty 2019, 16:59
Chamberlain pisze:
5 sty 2019, 16:44
Przypadek? Nie sądzę.
wasze ostatnie posty mocno wskazują na tzw. meltdown.
Spokojnie. To była ironia. Następnym razem wkleję mem. Taki z żabą lub kotem. A skąd to nagłe zainteresowanie głosowaniem?

Arianator-in-chief

Post autor: Arianator-in-chief » 5 sty 2019, 17:59

Chamberlain pisze:
5 sty 2019, 17:51
Spokojnie. To była ironia. Następnym razem wkleję mem. Taki z żabą.
Pepe czy Dat Boi?
A skąd to nagłe zainteresowanie głosowaniem?
Głosowaniem jestem zainteresowana od samego początku, tyle że jako głowie państwa obcego nie za bardzo wypada mi na jego temat wypowiadać się publicznie, poza kwestiami technicznymi takimi jak powyższa.
Na czasowym (?) urlopie od Dreamlandu.
Dane kontaktowe jakby coś.

Awatar użytkownika
Χέλμουτ Πολ
Komisarz Wyborczy Królestwa
Kontakt:

Post autor: Χέλμουτ Πολ » 5 sty 2019, 18:41

Oskar ben Grozny Witt pisze:
5 sty 2019, 17:48
Gdyby sami komuniści chcieli abdykacji Okupanta z tronu..., a jednak nie.
Gwoli ścisłości - komuniści, pan "Meteor" ben Grozny Witt oraz pan "Świeżość i Sensacja" von Witt.
الوـس pisze:
20 mar 2019, 12:44
Wiem, że w domu już nikt nie chce słuchać o tych wszystkich fascynujących rzeczach, których się uczę i od których już pęka mi głowa. Wychodzę świeżo nabity wiedzą z wykładu, i chciałbym komuś to opowiedzieć. Dziewczyna ma już dosyć, matka na hasło "ustawa" sięga po kabel od prodiża, a ojciec już na początku listopada wyskoczył do sklepu po fajki i jeszcze nie wrócił.

Awatar użytkownika
JPII
Herb:
Kontakt:

Post autor: JPII » 5 sty 2019, 19:35

Nie pierdolcie tylko głosujcie kto jeszcze tego nie zrobił.
Dział I
Debata
Rozdział 1.
Debata
Oddział 1.
Debata
Artykuł 1.
Debata

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Marszałek Dworu
Herb:
Kontakt:

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 6 sty 2019, 03:20

Karta do głosowania pisze:
(1) Tomasz von Habsburg:
(12) Fryderyk Orański-Nassau: PRZECIW
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.

Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Herb:
Kontakt:

Post autor: Tomasz von Habsburg » 6 sty 2019, 15:07

Karta do głosowania pisze:(1) Tomasz von Habsburg: WSTRZUMUJĘ SIĘ
(12) Fryderyk Orański-Nassau: PRZECIW
Komentarz do decyzji za jakiś czas.

(-) Tomasz baron von Habsburg

Awatar użytkownika
JPII
Herb:
Kontakt:

Post autor: JPII » 7 sty 2019, 16:29

Koleżeńsko przypominam Sz.P. Marszałkowi o podsumowaniu głosowania czy coś.
Dział I
Debata
Rozdział 1.
Debata
Oddział 1.
Debata
Artykuł 1.
Debata

Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Premier Rządu Królewskiego
Kontakt:

Post autor: Torkan Ingawaar » 7 sty 2019, 17:12

Oraz o publikacji uchwały w Ogłoszeniach Urzędowych i BPSK.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pascal de La Brun
Herb:
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Pascal de La Brun » 7 sty 2019, 17:26

Zamykam głosowanie. Wzięło w nim udział 11 na 12 deputowanych. Oddano 5 głosów za, 3 głosy przeciw i 3 głosy wstrzymujące. Stwierdzam, że Parlament przyjął uchwałę.

(-) Pascal de La Brun

Awatar użytkownika
Dariusz
Numer GG: 13522610
Kontakt:

Re: [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE] Uchwała Parlamentu Królewskiego w sprawie wypowiedzenia posłuszeństwa

Post autor: Dariusz » 7 sty 2019, 19:50

Ja jestem tutaj nowy ale pewnych spraw nie kumam , jeżeli król został wybrany legalnie to wypowiedzenie posłuszeństwa przypomina zabranie zabawek bo mi się piaskownica nie podoba .Wydaje mi się że potrzebne jest spotkanie wszystkich stron i głęboka naprawa państwa ,potrzebne są pomysły na rozwój kraju ,jasne zasady kto ma jakie uprawnienia .Potrzeba ożywienia społecznego ,nowy obywatel wchodzi i co widzi ??Parlament wypowiada posłuszeństwo ...Panowie nie wolno iść ta drogą , pomysły a nie kłótnie kto ma ile władzy bo niedługo nie będzie kim rządzić .Tak widzi to nowy obywatel .
Ostatnio zmieniony 7 sty 2019, 20:06 przez Dariusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Darius z Kamnitz

Awatar użytkownika
JPII
Herb:
Kontakt:

Post autor: JPII » 7 sty 2019, 20:02

Dariusz pisze:
7 sty 2019, 19:50
Ja jestem tutaj nowy ale pewnych spraw nie kumam , jeżeli król został wybrany legalnie to wypowiedzenie posłuszeństwa przypomina zabranie zabawek bo mi się piaskownica nie podoba .
Król został wybrany według przepisu który moim zdaniem jest niekonstytucyjny. Poza tym nie wszystko co legalne jest w porządku.
Dział I
Debata
Rozdział 1.
Debata
Oddział 1.
Debata
Artykuł 1.
Debata

Awatar użytkownika
Chamberlain
deputowany
Kontakt:

Post autor: Chamberlain » 7 sty 2019, 20:38

JPII pisze:
7 sty 2019, 20:02
Król został wybrany według przepisu który moim zdaniem jest niekonstytucyjny. Poza tym nie wszystko co legalne jest w porządku.
Domyślam się toku myślowego, ale logiczną - lub tylko polityczną - konsekwencją byłoby uznanie, że w ogóle monarchia jest niekonstytucyjna, bo zasada suwerenności ludu itd.

Republiko, nadchodzimy!

Awatar użytkownika
Χέλμουτ Πολ
Komisarz Wyborczy Królestwa
Kontakt:

Post autor: Χέλμουτ Πολ » 7 sty 2019, 20:47

JPII pisze:
7 sty 2019, 20:02
Ostatnio udowadniałem niekonstytucyjność progu wyborczego, wszystko to kwestia dobrych argumentów.
الوـس pisze:
20 mar 2019, 12:44
Wiem, że w domu już nikt nie chce słuchać o tych wszystkich fascynujących rzeczach, których się uczę i od których już pęka mi głowa. Wychodzę świeżo nabity wiedzą z wykładu, i chciałbym komuś to opowiedzieć. Dziewczyna ma już dosyć, matka na hasło "ustawa" sięga po kabel od prodiża, a ojciec już na początku listopada wyskoczył do sklepu po fajki i jeszcze nie wrócił.

Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Marszałek Dworu
Herb:
Kontakt:

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau » 8 sty 2019, 21:10

Dariusz pisze:
7 sty 2019, 19:50
Ja jestem tutaj nowy ale pewnych spraw nie kumam , jeżeli król został wybrany legalnie to wypowiedzenie posłuszeństwa przypomina zabranie zabawek bo mi się piaskownica nie podoba .Wydaje mi się że potrzebne jest spotkanie wszystkich stron i głęboka naprawa państwa ,potrzebne są pomysły na rozwój kraju ,jasne zasady kto ma jakie uprawnienia .Potrzeba ożywienia społecznego ,nowy obywatel wchodzi i co widzi ??Parlament wypowiada posłuszeństwo ...Panowie nie wolno iść ta drogą , pomysły a nie kłótnie kto ma ile władzy bo niedługo nie będzie kim rządzić .Tak widzi to nowy obywatel .
Szanowny Panie, właśnie dlatego jest ograniczenie akcesu do Parlamentu dla nowicjuszy na 2 tygodnie, bo choć rozumiem intencje-obiektywnie patrząc nie rozumie czy raczej po prostu nie zna Pan obecnych uwarunkowań politycznych.
Król został wybrany legalnie. Rzecz w tym, że zgodnie z tradycją Króla nie wybiera ogół, a Konwent byłych monarchów i wybrali oni ostatnio JKM Roberta II Fryderyka, który do tej pory związany był z mikronacją, z którą mamy raczej wrogie stosunki i sam przez obywateli nie był(i niestety nie jest) lubiany. Dlatego ogół kierowany niechęcią do Jego Osoby zagłosował jak zagłosował.
Kompetencje są jasne i nie potrzeba ich dodatkowego definiowania. Rozmawiamy o polityce, a w tej nigdy nie ma stałej zgody, bo życie polityczne umiera. Toteż klepanie się po ramionach raczej nie jest pożądane.

Pozdrawiam i mam nadzieję nakreśliłem całokształt.
Hrabia Flores

Awatar użytkownika
Dariusz
Numer GG: 13522610
Kontakt:

Post autor: Dariusz » 9 sty 2019, 18:38

Witam bardzo serdecznie , oczywiście nie znam bo znać nie mogę politycznych puzzli w Dreamlandzie ,
Król został wybrany legalnie. Rzecz w tym, że zgodnie z tradycją Króla nie wybiera ogół, a Konwent byłych monarchów i wybrali oni ostatnio JKM Roberta II Fryderyka, który do tej pory związany był z mikronacją, z którą mamy raczej wrogie stosunki i sam przez obywateli nie był(i niestety nie jest) lubiany. Dlatego ogół kierowany niechęcią do Jego Osoby zagłosował jak zagłosował.
Jeżeli był związany z obcym mocarstwem z którym Dreamland ma raczej wrogie stosunki to nie powinien zostać królem , należy się zastanowić czy konwent nie działał na szkodę kraju a tym powinien się zająć Trybunał Stanu .Jeżeli takowy nie istnieje należy go powołać .Następny krok cały konwent powinien odpowiedzieć przed Trybunałem .Moja propozycja to referendum ws wyboru Króla przez obywateli .
Darius z Kamnitz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Parlamentu Królewskiego”