Polityka personalna

Archiwum szeroki rozumianych spraw administracyjnych, już załatwionych. Także wszelkie archiwalia sprzed 27 maja 2018 r.
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Polityka personalna

Post autor: Alfred »

Przed kilkoma minutami wydałem postanowienie, odwołujące wszystkich urzędników królewskich. Posłuży to uporządkowaniu spraw kadrowych i odnowieniu legitymacji funkcjonariuszy publicznych, a także pozwoli im na świadome podjęcie decyzji o pozostaniu w gronie królewskich współpracowników. W przypadku urzędników aktywnych i wywiązujących się z obowiązków należy spodziewać się ich szybkiego powrotu na dotychczasowe stanowiska.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Polityka personalna

Post autor: Alfred »

Mat Max von Salvepol powrócił na stanowisko Komisarza Wyborczego Królestwa. Ten pozostający na ogół w cieniu, ale kluczowy dla funkcjonowania państwa urząd pełni od grudnia 2015 roku, zawsze znakomicie wywiązując się ze swoich obowiązków. Cieszy mnie możliwość dalszej współpracy z nim.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Polityka personalna

Post autor: Alfred »

Za zgodą Parlamentu Królewskiego odwołałem króla seniora Roberta ze stanowiska Prezesa Sądu Królestwa. Motywy decyzji nie powinny pozostawać wątpliwości. Od kilku tygodni prezes nie wywiązuje się ze swoich obowiązków ani nawet nie pojawia się w przestrzeni publicznej. Pełniącym obowiązki prezesa został wyznaczony sędzia pokoju Daniel von Witt. Ze względu na jego znaczne zaangażowanie polityczne mam jednak nadzieję, że znajdzie się inny kandydat do objęcia tego urzędu na stałe.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Polityka personalna

Post autor: Alfred »

Ustrój krajowy Królestwa Scholandii zakłada, że na jego czele stoi Wicekról jako namiestnik królewski, pełniący w głównej mierze rolę ceremonialno-reprezentacyjną. Dziś powołałem na ten urząd księcia Andy'ego Sky, rdzennego Scholandczyka i wielokrotnego premiera tego kraju, jeszcze z czasów, gdy stanowił on odrębne państwo. Nie ma lepszej osoby, która mogłaby uosabiać dzisiejszą więź scholandzko-dreamlandzką. Na swoim stanowisku książę będzie chciał przyczynić się do narracyjnego i kulturowego rozwoju powierzonego mu kraju. Życzę jemu powodzenia, a całemu Królestwu wszelkiej pomyślności. Pora, aby ten region nabrał trochę życia.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum administracyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości