Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Archiwum szeroki rozumianych spraw administracyjnych, już załatwionych. Także wszelkie archiwalia sprzed 27 maja 2018 r.
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Marcel von Chacha »

Wasza Królewska Mość,

Obserwuję poczynania premiera Rządu Królewskiego, towarzysza Prezerwatywa Tradycję Radziecką, i śmiem przypuszczać, że postradał zmysły na punkcie moderacji czy też kneblowania ludziom ust. Jest to groźne dla ogółu, że premier w wolnej chwili zajmuje się uciszaniem ludzi na forum niżeli zajmowaniem się zadaniami należącymi typowo do premiera, czyli nadzór nad ministerstwami i wspieranie ich swym działaniem. Uważam ostatni wybryk premiera Rządu, tow. Radzieckiego, (https://dreamland.net.pl/forum/viewtopi ... =23&t=9173) za wysoką szkodliwość społeczną i na mój gust szkodzi on wszystkim zabijając swoich. Stosuje ten sam mechanizm, który niegdyś był stosowany w Armii Czerwonej za niesubordynację i odbieganie od norm odgórnie przyjętych, czyli rozstrzelanie w postaci moderacji, ale czego można się spodziewać po rasowym komuchu zakochanym w bolszewii.

Jako obywatel Królestwa Dreamlandu domagam się odciągnięcia tego wieprza od koryta, aby zgłodniał i zaczął chudnąć w swych możliwościach, bo aż strach wychodzić na ulice Dreamlandu.

Z wyrazami szacunku,
Marcel von Chacha
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Chamberlain »

Marcel von Chacha pisze: Jako obywatel Królestwa Dreamlandu domagam się odciągnięcia tego wieprza od koryta, aby zgłodniał i zaczął chudnąć w swych możliwościach, bo aż strach wychodzić na ulice Dreamlandu.
Pan się stara o nadzór czy coś w tym rodzaju?

Jeśli domaga się Pan rezygnacji Premiera, od tego jest głosowanie odwoławcze. Zgodnie z Kartą Konstytucyjną może Pan wystąpić z wnioskiem o odwołanie Premiera. Potrzeba trzech podpisów poparcia. Wzór jest tutaj. Tyle że takie głosowanie nie ma teraz sensu, kolejne wybory już za miesiąc. Procedura odwołania to ładnych kilkanaście dni, potem trzeba wyłonić zmiennika, rozpisać nabór kandydatów, a to kolejne trzy tygodnie. Mogłoby się nawet okazać, że wydłużyłby Pan kadencję obecnemu premierowi.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Marcel von Chacha »

No i co? Dumny jesteś Pan z tego, co mi napisałeś? To są Wasze procedury, więc się im podporządkowujcie. Mnie one nie interesują, bo z kretynami nie trzymam, tylko się z nich śmieje, rozumiemy się Panie, Chamberlain? :)

I nie strasz mnie Pan nadzorami, bo i tak wiem, że w dupie macie sprawiedliwość i wymierzacie samosądy, bo tak Wam okres wypada pomimo, że jesteście, rzekomo, płci męskiej. :)
Awatar użytkownika
Erwin von Beckendorff
Posty: 205
Rejestracja: 29 sty 2018, 13:10
NIM:
Kontakt:

Re: Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Erwin von Beckendorff »

Marcel von Chacha pisze:
I nie strasz mnie Pan nadzorami, bo i tak wiem, że w dupie macie sprawiedliwość i wymierzacie samosądy, bo tak Wam okres wypada pomimo, że jesteście, rzekomo, płci męskiej. :)
Pan von Chacha chyba nie rozumie żartów. Przecież od razu czuć ten sarkazm(?) :) Co nie zmienia faktu, że popierałbym Pana, gdyby to był koniec kadencji, teraz odwołanie nie ma sensu.
(-)Erwin von Beckendorff
Lord PK
Tymczasowy Dowódca AS
Prezes Scholandzkiej Spółki Wydobywczej
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Marcel von Chacha »

A czy ja nawołuję do odwołania? Po prostu domagam się od najwyższych władz królestwa, aby przemówiły temu zgrubiałemu bucowi do rozsądku o ile go posiada, bo sądzi, że jest na tyle potężny i mocny, że może za każdą frazę, sentencję wsadzać do pierdla... Zresztą, przypominam, że ten frajer był związany z realną frakcją polityczną jaką jest partia "Razem" i po co mam szanować jego byt, skoro on nie szanuje bytu innych? Gorzej, on nie szanuje bytu słów wypowiadanych przez dane byty... Tak bardzo posunięty jest w swym zwyrodnieniu umysłowym.

Ja patrzę na to wszystko z dystansu, ale są tacy, co patrzą i uwierzyć nie mogą do czego jest zdolna ta opasła czerwona świnia...
JackvHorn
Posty: 7
Rejestracja: 27 sty 2018, 01:11
NIM:
Kontakt:

Re: Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Post autor: JackvHorn »

He he pamiętam te czasy jak to uciszali Premiera :-)
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Otton van der Berg »

Faktem jest że to co napisał JE Chamberlain to prawda, możesz sobie tupać i wrzeszczeć że masz to w dupie no ale niestety to schyłek kadencji Premiera PTR, a swoją dezaprobatę możesz pokazać oddając głos na innego kandydata (gdyby PTR znowu zdecydował się kandydować).
Końcówka kadencji to swoiste eldorado dla ustępującego Premiera jeśli ten zdecydował sobie że nie będzie go w kolejnych zmaganiach o ten fotel. Nie mam tutaj na myśli Premiera Radzieckiego, jednak całą sytuacje i uregulowania odwoławcze a z kolei wybór nowego kandydata. Terminy są napięte jak barania moszna a i tak trwa to kilka tygodni.
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Post autor: RomanoPorfavor »

Otton van der Berg pisze:Terminy są napięte jak barania moszna (...).
Chciałem zignorować wątek, ale ten temat mnie zaintrygował. Skąd takie porównanie? I skąd wiedza?
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Otton van der Berg »

Bo wątek sflaczały i nie wart dłuższego zastanowienia patrząc przez pryzmat prawny, lecz terminy wykonawcze które ewentualnie musiałyby tutaj zadziałać... ehkm ...ehkm...generalnie można by było zabębnić na tej skórze.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Post autor: RomanoPorfavor »

Moje zainteresowanie dotyczyło raczej pasterskiej części tego zagadnienia. Czy moszna barana faktycznie charakteryzuje się jakimś szczególnym napięciem? Z jakiego powodu? I skąd ta wiedza u Towarzysza?
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Otton van der Berg »

hehe PTR nie brnijmy w to

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Skarga na premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Marcel von Chacha »

Otto van der Berg pisze:Faktem jest że to co napisał JE Chamberlain to prawda, możesz sobie tupać i wrzeszczeć że masz to w dupie no ale niestety to schyłek kadencji Premiera PTR, a swoją dezaprobatę możesz pokazać oddając głos na innego kandydata (gdyby PTR znowu zdecydował się kandydować).
Nie potrzeba nam tutaj przytakiwaczy takich jak Pan. Jesteś Pan współautorem tego systemu prawnego, co jest obecnie, więc niegrzecznie sprawę ubierając słowa powiem - nie pierdol Pan!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum administracyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość