Skarga na księcia Furlandii i Luindoru

Archiwum szeroki rozumianych spraw administracyjnych, już załatwionych. Także wszelkie archiwalia sprzed 27 maja 2018 r.
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Skarga na księcia Furlandii i Luindoru

Post autor: Marcel von Chacha »

Wasza Królewska Mość,

Niniejszym, nie ukrywam, że przychodzi mi to robić z ogromnym żalem, składam skargę na działania księcia Furlandii i Luindoru, panicza Daniela von Witta, który stosuje nagminnie jedną z metod dyskryminacji uczestników życia w Królestwie Dreamlandu, która polega na wydzielaniu wątków w sposób bardzo nieprzemyślany i godzący w sposób bezpośredni w estetykę forum używając przy tym realnych nazwisk prawdopodobnych odtwórców danej postaci, czego zresztą próbował dochodzić w postępowaniu sądowym przeciwko Adamusowi Flisowi i wówczas padło nazwisko "Karbiak", a tutejszy sąd uznał, iż nie ma przesłanek do takiego twierdzenia, a panicz Daniel von Witt w ferworze swego zakłopotania umysłowego wciąż brnie usilnie w te swoje getto ławkowe wymierzane względem niewinnych obywateli Dreamlandu, bo ja, Marcel von Chacha, od jakiegoś czasu jestem obywatelem Dreamlandu, a Księstwo Furlandii i Luindoru jest subdomeną Korony, co pozwala mi stwierdzać, że teoretycznie (nie wiem, jak jest praktycznie) monarcha bądź regent może wpłynąć na haniebne zachowanie księcia von Witta, który ma ewidentne problemy z czytaniem wypowiedzi, które dla niego nie powinny nigdy się pojawić bądź w ogóle nie istnieć, co zakrawa o niebezpieczny reżim w ludzką myśl prowadzący do bojaźni wypowiadania się i zamknięciem się w sobie, a tego przecież nikt by nie chciał, bo godziło by to w płynność aktywności w Królestwie Dreamlandu.

Proszę o rozpatrzenie ów skargi i zastosowanie względem księcia Daniela von Witta stosownej reprymendy mającej na celu zmiany jego zachowania i ostudzenia jego zniewieściałego charakterku.

Dowody w sprawie: https://dreamland.net.pl/forum/viewtopi ... 182&t=9166

Z wyrazami szacunku,
Marcel von Chacha
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Skarga na księcia Furlandii i Luindoru

Post autor: Karolina Aleksandra »

Książę Furlandii i Luindoru ma pełne prawo do wydzielania własnych wątków w dziale, który jest mu podległy, zwłaszcza jeśli celem jest utrzymanie przejrzystości forum. Jeśli chodzi o sprawy prywatne (w tym używanie realnego nazwiska), proponuję udać się z tym do sądu lub moderacji forum.

(—) Karolina Aleksandra
Zablokowany

Wróć do „Archiwum administracyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości