Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty

Archiwum szeroki rozumianych spraw administracyjnych, już załatwionych. Także wszelkie archiwalia sprzed 27 maja 2018 r.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty

Post autor: Aleksander »

Fryderyk Orański-Nassau pisze:
الوـس pisze:Zaskakujące jest, że udzielasz się w wątku, którego nie jesteś stroną.
Od razu przenieśmy się na privy. Czemu wypowiadamy się w wątkach, gdzie nikt nas imiennie nie dopuścił do głosu?
Czym innym są luźne pogaduszki na targu, a czym innym oficjalna korespondencja między obywatelem a organem władzy. A w tym wypadku między pracownikiem a pracodawcą. W tym pierwszym wypadku, gdy każdy powiedział co wiedział, rozmowa się kończy, a nieostrożnym w tzw. międzyczasie ktoś mógł zrobić kiermany.

W przypadku drugim, nie ma miejsca sytuacja, że nieproszony Danio wpierdala się w sprawę, która go nie dotyczy. Bo albo o niej nie wie, albo jak pojawi się na rozprawie i odezwie nieproszony, to zostaną wobec niego zastosowane środki porządkowe.

Jest jeszcze trzecia opcja. JKW Alfred ustanowił von Witta pełnomocnikiem. Wówczas w dobrym tonie byłoby swoje pełnomocnictwo ujawnić. A skoro tego nie uczynił, a wiele można o JKW Alfredzie powiedzieć, ale z całą pewnością nie to, że jest idiotą, to rozsądnym wydaje się przyjęcie, że ma miejsce opcja druga, czyli samozwańczy trybun ludowy wpierdala się między wódkę a zakąskę.
Fryderyk Orański-Nassau pisze:
Może wreszcie znajdź jakieś życie i przestań stulejarzyć w Dreamlandzie
A co Ciebie obchodzi jak ktoś spędza wolny czas? Jedni lubią wracać o 5 rano do domu z krwią w alkoholu, a inni pisać ustawy do KD. Po co się do innych przyczepiasz, szczególnie w święta?
Ano to, że zarejestrowałem się w Dreamlandzie a nie grupie wsparcia dla ludzi, którzy mają poważne problemy w życiu. Sory, ale klimat w którym wszyscy nawzajem się chwalą z postępów w walce z depresją ("Dzisiaj sam włożyłem kubek do zmywarki!"), zaś zgromadzona na tymże forum wsparcia klaka posłusznie wiwatuje, do mnie nie przemawia.

Zaś na stronie głównej napisane jest, że jest to mikronacja. Chyba, że to jakiś wyjątkowo sprytny gryps, który ma zamaskować cel istnienia tego forum i tak naprawdę jest to grupa wsparcia, a ja przeszkadzam w terapii. W tej sytuacji, proszę uznać wszelkie moje hejty na Danielka za non est. Daniel! Jesteś silny! Kochamy cię i jesteśmy z tobą! Dasz radę!
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

الوـس pisze: Ano to, że zarejestrowałem się w Dreamlandzie a nie grupie wsparcia dla ludzi, którzy mają poważne problemy w życiu. Sory, ale klimat w którym wszyscy nawzajem się chwalą z postępów w walce z depresją ("Dzisiaj sam włożyłem kubek do zmywarki!"), zaś zgromadzona na tymże forum wsparcia klaka posłusznie wiwatuje, do mnie nie przemawia.

Zaś na stronie głównej napisane jest, że jest to mikronacja. Chyba, że to jakiś wyjątkowo sprytny gryps, który ma zamaskować cel istnienia tego forum i tak naprawdę jest to grupa wsparcia, a ja przeszkadzam w terapii. W tej sytuacji, proszę uznać wszelkie moje hejty na Danielka za non est. Daniel! Jesteś silny! Kochamy cię i jesteśmy z tobą! Dasz radę!
Chyba żyjemy w różnych liniach czasowych, bo nie wiem o co ci chodzi.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty

Post autor: Alfred »

Wynagrodzenia za listopad zostały właśnie wypłacone obu zainteresowanym. Za opóźnienie w wypłacie, w zakresie, w jakim się do niego przyczyniłem — serdecznie przepraszam.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty

Post autor: Aleksander »

W tym kraju wciąż trzeba się nagadać, żeby człowiekowi oddali to co człowiecze.
(-) Alexander, r.s.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum administracyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości