Podanie ws. pracy

Miejsce składania wniosków i innych pism do rozpatrzenia przez Kancelarię Książęcą.
Odwiedź serwis internetowy Kancelarii Książęcej
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Podanie ws. pracy

Post autor: Daniel von Witt »

Imię i nazwisko: Daniel von Witt
NIM: 877416
Miejsce zamieszkania: Buuren, Zjednoczone Księstwo Furlandii i Luindoru
Adres e-mail: daniel_lukas@interia.pl
P O D A N I E
do pracy
Wasza Królewska Mość,

pragnę przedłożyć swoją kandydaturę na stanowisko Pisarza Nadwornego pełniącego funkcję kierownika Książęcej Szkoły Rycerskiej w Buuren.

Pismo motywuję tym, iż piastując godność księcia Zjednoczonego Księstwa utworzyłem i organizowałem tę jednostkę edukacyjną przygotowując ją do otwarcia zarówno pod względem technicznym, o czym WKM ma wiedzę z racji żywej wymiany korespondencji z Koroną w tej sprawie, oraz, co istotniejsze, pod względem merytorycznym, co znalazło odzwierciedlenie w zaprojektowanym programie nauczania Septem arte liberales. Swoje starania w celu budowy szkolnictwa elementarnego i średniego na terenie Unii Saudadzkiej pragnę kontynuować, prosząc o powołanie na stanowisko Pisarza Nadwornego, do czego w myśl Statutu KSR upoważniony jest Namiestnik Koronny Unii Saudadzkiej.

Mam nadzieję, że zdołam przekonać Waszą Królewską Mość do swojej kandydatury.

(-) Daniel markiz von Witt
Awatar użytkownika
Marcin Miecznikowski
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2016, 00:58
Numer GG: 53422671
NIM: 642478
Lokalizacja: Eskalibur ( Luindor)
Kontakt:

Re: Podanie ws. pracy

Post autor: Marcin Miecznikowski »

Imię i nazwisko: Marcin Miecznikowski
NIM: 642478
Miejsce zamieszkania: Unia Saudadzka
Adres e-mail: luki82wroc@interia.eu

Podanie o pracę
Wasza Królewska Mość

W dniu dzisiejszym pragnę złożyć podanie o pracę na stanowisko skarbnika Książęcego.
Wasza Wysokość
Moja obecność w Królestwie jest krótka lecz staram się w miarę jak najszybciej zapoznać z prawem tutaj obowiązującym. Pragnę jednak służyć Królestwu nie tylko swoją obecnością, ale wkładem pracy na rzecz Królestwa w kwestii, która nie jest mi obca, a więc w zakresie finansów czy gospodarki. Moje podanie na powyższe stanowisko jest również chęcią dania wkładu pracy w sprawy finansów w służbie Waszej Królewskiej Mości i pragnę zapewnić iż to ona będzie dla mnie najwyższym nakazem. Finanse i gospodarka to temat szeroki, czasem ciężki i wymagający nie tylko wiedzy ale i odpowiedzialności oraz podejmowania decyzji w oparciu o stan faktyczny, a nie własne ambicje. Mając to na uwadze chciałbym zapewnić iż moja praca będzie w tym duchu wykonywana. Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania przez Waszą Królewską Mość.

Marcin Miecznikowski
Skarbnik książęcy
Marcin Miecznikowski
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Podanie ws. pracy

Post autor: Daniel von Witt »

Podanie przyjęte. Zostanie Pan za moment powołany na funkcję, o którą się Pan stara.

Drobna uwaga:
Marcin Miecznikowski pisze:Wasza Królewska Mość
zwrot ten jest zarezerwowany dla Jego Królewskiej Mości Edwarda II Króla Dreamlandu i Elderlandu.

(-) Daniel diuk von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Marcin Miecznikowski
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2016, 00:58
Numer GG: 53422671
NIM: 642478
Lokalizacja: Eskalibur ( Luindor)
Kontakt:

Re: Podanie ws. pracy

Post autor: Marcin Miecznikowski »

Rozumiem i przepraszam.
Na przyszłość będę pamiętał.
Skarbnik książęcy
Marcin Miecznikowski
Zablokowany

Wróć do „Kancelaria Książęca”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości