Księga Pamiątkowa - 5. rocznica powstania Unii Saudadzkiej

Zespół Pałacowy Atving w Buuren - siedziba księcia Christiena van der Pohla.
Odwiedź serwis internetowy Dworu Książęcego w Buuren.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Księga Pamiątkowa - 5. rocznica powstania Unii Saudadzkiej

Post autor: Daniel von Witt »

Obrazek
KSIĘGA PAMIĄTKOWA
wyłożona w Holu Głównym Książęcego Pałacu Atving w święto
FURLANDII z LUINDOREM
zjednoczenia w Unię Saudadzkiej

Każdy, kto życzenie takie ma i chce podzielić się refleksjami swymi na temat zjednoczenia księstw Furlandii
z Luindorem, co nastąpiło lat 5 temu, może to uczynić wpisując się do tej księgi, która po 7 dniach zamknięta
zostanie i wystawiona na stronie internetowej Księstwa Furlandii i Luindoru.
Awatar użytkownika
ABW
Posty: 815
Rejestracja: 9 gru 2015, 23:02
Numer GG: 47635658
NIM: 148603
Herb: a11
Lokalizacja: Eskalibur (Luindor)
Kontakt:

Re: Księga Pamiątkowa - 5. rocznica powstania Unii Saudadzki

Post autor: ABW »

Drogi Książę,
Wasze Ekscelencje,
Drodzy Goście i Unici,

Jestem niezwykle rad, że mogę uczestniczyć w obchodach piątej rocznicy zjednoczenia Furlandii i Luindoru. Rozpiera mnie duma i radość, że Unia jest dzisiaj przodowniczką spośród wszystkich prowincji Dreamlandu - to tu działa Rada Księstwa, to tu rozwijają się miasta, tu przybywa dużo młodych mieszkańców. Wszyscy wspólnie działamy mimo federalnych obowiązków, które można rzec są ważniejsze niż te lokalne. Jednak wydaje się, że Unia to nasza mała ojczyzna i to z nią łączymy się bardziej niż z ogólnie pojętym Dreamlandem. Tutaj lepiej się znamy i mamy dobre relacje. Mamy to szczęście, że żyjemy w jednej z największych aktywnościowych zwyżek od 2013 roku. Musimy zadbać o to, aby ta tendencja się zachowała i żebyśmy dalej mogli chwalić, cieszyć się, że jesteśmy chlubą i wzorem dla innych mikronacyjnych społeczności lokalnych. Nie sposób przypomnieć tutaj zasług JXM Daniela Księcia von Witta, który wniósł niepodważalny wkład w rozwój i budowę kultury naszych dwóch wspaniałych krain: Furlandii i Luindoru. Dziękuję Ci w imieniu swoim i wszystkich Unitów jako Luindorczyk i jako Twój syn.
Niech żyje Książę!
Niech żyje Furlandia!
Niech żyje Luindor!
Niech żyje Unia Saudadzka!
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Leszek van der Fryssau
Posty: 523
Rejestracja: 2 paź 2016, 17:45
NIM: 548063
Herb: l06
Lokalizacja: Koppenberg/Dhatar
Kontakt:

Re: Księga Pamiątkowa - 5. rocznica powstania Unii Saudadzki

Post autor: Leszek van der Fryssau »

Wasza Książęca Mość,
Wasze Ekscelencje,
Drodzy Goście,
Drodzy Mieszkańcy Furlandi i Luindoru
złączonych w Unię,


Jest mi miło obchodzić mi 5 rocznicę postania Zjednoczonego Księstwa Furlandii i Lundoru. Jestem tutaj kilka miesięcy, to czuje jak bym był 5 lat. Mnie z młodego pokolenia jest ciężko ocenić 5 lat kiedy Furlandia i Luindor związali się tak trwałą unią, że 5 lat przetrwała.
Jako Burgrabia Koppenbergu, gratuluje WXM Danielowi von Wittowi oraz innym członków Dworu Książęcego, Rady Książęcej oraz innym zarządcom miast unii tak sprawnego zarządzania Unią.
Niech Żyje Wasza Książęca Mość!
Niech Żyje Furlandia!
Niech Żyje Luindor!
Niech Żyje Unia Saudadzka!
100 lat!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
𝓛𝓮𝓼𝔃𝓮𝓴 𝓿𝓪𝓷 𝓭𝓮𝓻 𝓕𝓻𝔂𝓼𝓼𝓪𝓾
________________________________________
(—) wicehrabia Leszek van der Fryssau
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Księga Pamiątkowa - 5. rocznica powstania Unii Saudadzki

Post autor: Sted Asketil »

Od lat obserwuje mocna wiez mieszkancow Unii Saudadzkiej (Solardii, Luindoru i Furlandi) z miejscem w korym sie urodzili. Nasz lokalny patriotyzm pozwolil nam przetrwac ciezkeie czasy. To wlasnie dzieki Wam z #5prowincji, Unia jako jedyna przetrwala i w dalszym ciagu sie rozwija.

Dziekuje wszystkim za to ze tu byliscie, jestescie i mam nadzieje jeszcze dlugo bedziecie.

Sted Asketil
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Księga Pamiątkowa - 5. rocznica powstania Unii Saudadzki

Post autor: Otton van der Berg »

Unia zawsze była dla mnie miejsce w v-świecie gdzie od początku pojawienia się w Dreamlandzie chciałem się osiedlić. Z dumą mogę powiedzieć że jestem Unitą i choć nie było mnie 5 lat temu,jak się tworzyła, będę tu kiedy trwa.
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Księga Pamiątkowa - 5. rocznica powstania Unii Saudadzki

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Cieszę się, że mogę razem z wami przyjaciele brać udział w tworzeniu Naszej, Wspólnej prowincji. Świecącej przykładem w swym prężnym rozwoju, ale również tradycji i kulturze. Cieszę się z tego co osiągnęliśmy i liczę na kontynuację budowy tego w przyszłości.
Chwała Prowincji!
(-)Christian von Kluck
Podkanclerz Nadworny
Awatar użytkownika
Markocjusz van Koller
Posty: 286
Rejestracja: 24 lip 2016, 14:56
NIM: 645400
Herb: m29
Lokalizacja: Eskalibur (Luindor)
Kontakt:

Re: Księga Pamiątkowa - 5. rocznica powstania Unii Saudadzki

Post autor: Markocjusz van Koller »

Dziękuję za przyznane mi odznaczenie. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Z radością uczestniczę w obchodach. Unia Saudzka jest dla mnie czymś naprawdę wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Niech żyje Unia!
Niech żyje Książę!
(-) Markocjusz baron van Koller
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Księga Pamiątkowa - 5. rocznica powstania Unii Saudadzki

Post autor: Daniel von Witt »

Unia Saudadzka była eksperymentalnym dziełem 5 lat temu. Nikt nie miał pewności, czy oddolne, samorządne połączenie dwóch prowincji da pozytywny skutek. Rzeczywistość pokazała, że mimo wzlotów i upadków (znikoma aktywność w pierwszym półroczu istnienia i później pod koniec okresu królewskiego lat 2014-2015) nasz kraj ojczysty rozwija się. Rozwija się dzięki wszystkim moim przedmówcom, moim rodakom, którzy z dumą mogą przyznawać się, że są Unitami. Bardzo często czynimy to wszyscy podając informację w swoich profilach, że jesteśmy z Unii Saudadzkiej, z jej miast, które budujemy własnymi rękami. To bardzo cieszy, że tak wiele zawdzięczamy sobie nawzajem. Życzę nam wszystkim, aby nas przybywało, aby aktywności lokalnej było tu jak najwięcej i byście z ochotą i zapałem ją tworzyli. Do dzieła! Do następnej okrągłej rocznicy!
(-) Daniel książę von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Księga Pamiątkowa - 5. rocznica powstania Unii Saudadzki

Post autor: Daniel von Witt »

Dziękuję za wszystkie wpisy do Księgi. Zostanie ona wystawiona na stronie głównej Księstwa Furlandii i Luindoru.

(-) Daniel książę von Witt
Książę Furlandii i Luindoru
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dwór Książęcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość