TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

Proklamacja Książęca - Unia otwarta dla kościołów

Zespół Pałacowy Atving w Buuren - siedziba księcia Christiena van der Pohla.
Odwiedź serwis internetowy Dworu Książęcego w Buuren.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13169
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Proklamacja Książęca - Unia otwarta dla kościołów

Post autor: Daniel von Witt » 25 lis 2016, 12:20

Obrazek
KANCELARIA DWORU KSIĄŻĘCEGO
Pałac Atving, Książęce Miasto Buuren
Drodzy Mieszkańcy Księstwa,

wyniki referendum ogólnonarodowego ws. wyrażenia zgody na zawarcie przez władze federalne umowy konkordatowej z Państwem Kościelnym Rotria pokazały jednoznacznie, że zdecydowana większość obywateli naszej prowincji życzyłoby sobie wprowadzenia na nasz teren Kościoła Rotriokatolickiego. Nie może stać się to w drodze umowy państwa dreamlandzkiego z tym kościołem, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby jego struktury rosły u nas oddolnie. W związku z powyższym Księstwo Furlandii i Luindoru pomoże obywatelom i Kościołowi Rotriokatolickiemu w tworzeniu gruntu do ewangelizacji. W tym celu stworzony zostanie Fundusz Kościelny zarządzany przez Kancelarię Książęcą, którego zadaniem będzie obejmowanie dóbr na cele kościelne, na cele ewangelizacji, na cele rozwoju kultury chrześcijańskiej. Środki na Fundusz Kościelny przekaże Dwór Książęcy w wysokości 100.000 D na każdego, kto do Kościoła Rotriokatolickiego przystąpi. Zgodnie z wynikami referendum można spodziewać się sześciu takich osób na terenie naszej prowincji.

Wsparcie dla Kościoła Rotriokatolickiego nie będzie jedynym. Prowincja nasza otwarta jest również na inne związki wyznaniowe, a Fundusz Kościelny takiej samej pomocy dla nich udzieli, co dla wyznania rotriokatolickiego.
Dano dnia 25 listopada 2016 roku w Książęcym Pałacu Atving,
Obrazek

(-) Daniel książę von Witt
Książę Furlandii i Luindoru

Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13169
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Re: Proklamacja Książęca - Unia otwarta dla kościołów

Post autor: Daniel von Witt » 20 gru 2017, 18:04

W związku z niedawnym utworzeniem związku wyznaniowego w Luindorze pragnę przypomnieć wszystkim obywatelom Unii Saudadzkiej o istnieniu i gotowości Funduszu Kościelnego do udzielania wsparcia finansowego na rzecz kościołów aktywnych na terenie Unii. W tej sprawie należy kontaktować się z Jego Ekscelencją Fryderykiem Orańskim-Nassau, Kanclerzem Dworu.

(-) Daniel von Witt
Książę Furlandii i Luindoru

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dwór Książęcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości