KOMUNIKAT DWORU - KSIĘGA PAMIĄTKOWA

Zespół Pałacowy Atving w Buuren - siedziba księcia Christiena van der Pohla.
Odwiedź serwis internetowy Dworu Książęcego w Buuren.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

KOMUNIKAT DWORU - KSIĘGA PAMIĄTKOWA

Post autor: Daniel von Witt »

KOMUNIKAT
KANCELARII DWORU


Książęce Miasto Buuren, dnia 5 lutego 2013 roku

Drodzy obywatele Zjednoczonego Księstwa, Kancelaria Dworu pragnie pogratulować Jego Królewskiej Wysokości Martinowi de Joustinowi, Księciu Zjednoczonego Księstwa wyboru na Następcę Tronu Królestwa Dreamlandu. Niezmiernie ciesząc się tą radosną nowiną informujemy o otwarciu Zespołu Pałacowego Atving w Książęcym Mieście Buuren do zwiedzania, włącznie z miejscem codziennej pracy Księcia, który wkrótce opuści komnaty Pałacu Atving. W uznaniu dla wielkiego wkładu pracy, jaki został przezeń włożony w naszą małą ojczyznę, dzięki czemu została ona uznana Prowincją 2012 roku, prosimy uprzejmie o dokonywanie pamiątkowych wpisów z tej okazji. Księga Pamiątkowa będzie wystawiona w Pałacu Atving do dnia koronacji (prosimy o dokonywanie wpisów w tym wątku). Dziękujemy również Jego Królewskiej Mości Arturowi Piotrowi za czas mądrych i przynoszących dumę wszystkim mieszkańcom Królestwa rządów.

(-) Daniło wicehrabia de la Vega
Marszałek Książęcy
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: KOMUNIKAT DWORU - KSIĘGA PAMIĄTKOWA

Post autor: Daniel von Witt »

Kiedy w ubiegłym roku przybyłem do Królestwa, na samym początku swojej przygody z mikronacjami dokonałem trafnego wyboru. Zamieszkanie w Zjednoczonym Księstwie było strzałem w dziesiątkę, właśnie dzięki gospodarzowi. Wtedy bym nawet nie pomyślał, że będę dorastał u boku przyszłego króla. Jego Królewska Mość umiejętnie kierunkował mój zapał, uczył, pokazywał. Z czasem mój pogląd, że ówczesny Książę wyprowadzi się z Buuren, umacniał się. Jestem dumny z tego, że jestem Furlandczykiem. Sądzę, że ona nie tylko mi dodawać będzie często sił, by dzieło Furlandzkiego Króla kontynuować.

(-) Daniło wicehrabia de la Vega
Petrowitz
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2012, 18:31
NIM: 260046
Kontakt:

Re: KOMUNIKAT DWORU - KSIĘGA PAMIĄTKOWA

Post autor: Petrowitz »

Z ciekawości zapisałem się do Królestwa sądząc że to ciekawa gra. Mogę śmiało powiedzieć, że rozczarowałem się kiedy zobaczyłem coś innego. Kilka dni pózniej otrzymałem majla od Księcia Zjednoczonego Księstwa, ktory zachęcił mnie do pozostania. Chociaż moja aktywność nigdy nie była na wysokim poziomie i nie będzie, nie wysyłam tylu postów co inni to czuję satysfakcję z możliwości współpracy z JKM nie tylko w Furlandii, ale także za zaproszenie do dalszej pracy już na Dworze Królewskim.

/-/ sir Tomasz von Petrowitz
Lord Kanclerz
Awatar użytkownika
Mackenzie
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2012, 20:41
NIM: 645257
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Elsynor (Webland)
Kontakt:

Re: KOMUNIKAT DWORU - KSIĘGA PAMIĄTKOWA

Post autor: Mackenzie »

Do Dramlandu trafiłam w zeszłym roku, szukając zajęcia na wypełnienie wolnego czasu. Mogę śmiało powiedzieć, że Dreamland jest teraz cząstką mojego życia. Każde rozstanie z Królestwem jest dla mnie trudne, zawsze ogromnie cieszę się gdy wracam. Jedną z pierwszych osób, które pomogły mi się rozeznać w Królestwie, był Martin de Justin, obecny król Marcin I Mikołaj. Zawsze mogłam na niego liczyć, on pokazał mi co mam robić, jak mam postępować. Z całego serca gratuluję Jego Królewskiej Mości.

/-/ Mackenzie baronowa Gordon-Allen
Mackenzie wicehrabina Gordon-Berg
Zablokowany

Wróć do „Dwór Książęcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości