Proklamacja Książęca - symbole ZK, Dwór i Marszałek Książęcy

Zespół Pałacowy Atving w Buuren - siedziba księcia Christiena van der Pohla.
Odwiedź serwis internetowy Dworu Książęcego w Buuren.
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Proklamacja Książęca - symbole ZK, Dwór i Marszałek Książęcy

Post autor: Marcin Mikołaj »

PAŁAC KSIĄŻĘCY
Książęce Miasto Buuren

Furlandczycy i Luindorczycy,

Dziś podpisałem dwa dekrety, które oficjalnie określiły symbole, którymi posługiwać się będzie od tego momentu Zjednoczone Księstwo Furlandii i Luindoru. Pracując nad nowymi symbolami kierowałem się przede wszystkim ogromną chęcią zachowania dotychczasowych symboli połączonych Prowincji i nadać im godne miejsce w symbolice Zjednoczonego Księstwa.

Problem stanowiła flaga, której chciałem nadać "niebanalny" wygląd, zmienić szablonowość nadawania flag - szachownica nie jest tak powszechną formą jak pasy, dlatego też zapadła taka a nie inna decyzja.

Drugi dekret dotyczy Dworu Książęcego - tradycją Księstwa Furlandii było powołanie Dworu, a którą to tradycję chcemy kontynuować. Dwór znajduje się w Książęcym Mieście Buuren ze względu na kompleks pałacowy.

Dziś powołałem również Marszałka Książęcego, który jest najważniejszym organem w Prowincji zaraz po mianowanym przez Króla Namiestniku Koronnym. Postanowiłem powierzyć tę funkcję JE wicehrabiemu Nadolańczykowi. Serdecznie gratuluję i liczę na owocną współpracę.

(-) Martin markiz de Joustin
Książę Zjednoczonego Księstwa
Michał
Posty: 127
Rejestracja: 24 mar 2011, 20:20
NIM: 968416
Kontakt:

Re: Proklamacja Książęca

Post autor: Michał »

Dziękuje WE za zaufanie i postaram się go nie zawieść.
Michał von Nadolanczyk
Marszałek Książęcy
Zablokowany

Wróć do „Dwór Książęcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość