Reaktywacja Książęcej Szkoły Rycerskiej

Zespół Pałacowy Atving w Buuren - siedziba księcia Christiena van der Pohla.
Odwiedź serwis internetowy Dworu Książęcego w Buuren.
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Reaktywacja Książęcej Szkoły Rycerskiej

Post autor: Christien van der Pohl »

Obrazek
Kancelaria Książęca
Informuje:


Prośba do obywateli

Drodzy Obywatele Księstwa, mając na uwadze obecny brak uczelni w Księstwie, chciałbym przyspieszyć wdrażanie w życie pewnej obietnicy, którą złożyłem zanim jeszcze byłem Księciem [FiL].
Jest tutaj oczywiście mowa o Reaktywacji Książęcej Szkoły Rycerskiej. Nie zmienia to jednak faktu, że sam nie doprowadzę do reaktywacji całkowitej (oznacza to, że szkoła nie będzie już taka sama jak kiedyś) z wieloma różnicami w stosunku do poprzedniej uczelni.

Wszyscy obywatele zarówno Księstwa jak i całego Królestwa, którzy posiadają informację o jej strukturach i działaniu proszeni są o przekazanie takich informacji bezpośrednio do Księcia.

Wiele rzeczy zostało już obmyślonych i ustalonych, ale należy sprawdzić czy to - co sam odnalazłem po poprzedniej szkole, będzie jej dokładnie odpowiadać.

(-) JXM Christien van der Pohl
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Awatar użytkownika
Milan Trastamanta
Posty: 72
Rejestracja: 9 cze 2019, 11:30
Numer GG: 68910385
NIM: 655874
Kontakt:

Re: Reaktywacja Książęcej Szkoły Rycerskiej

Post autor: Milan Trastamanta »

Wasza Książęca Wysokość,

Niezupełnie zgodzę się z opinią, że nie ma w Królestwie działającej uczelni wyższej. Formuje się ponownie Uniwersytet Królewski w Dreamopolis - i co prawda obecne działania mają raczej rzeczywiście charakter ukryty przed oczami osób spoza Uniwersytetu, to jednak pewne prace są prowadzone. Ostatnio było to między innymi przejrzenie istniejących materiałów - w tym wykładów - które pozostały po UKD oraz po Królewskim Uniwersytecie Scholandii.

Niemniej, przygotowujemy się do ponownego otwarcia podwojów uczelni dla studentów i zainteresowanych współpracą badaczy.

Jeśli WXW jest chętny do współdziałania z UKD, aby wspólnie tworzyć przestrzeń studiów i badań naukowych w Królestwie, serdecznie zapraszam do kontaktu.

(-) Milan Trastamanta
Rektor UKD
Awatar użytkownika
Christien van der Pohl
Posty: 206
Rejestracja: 9 cze 2019, 22:50
NIM: 965923
Lokalizacja: Pałac Atving
Kontakt:

Re: Reaktywacja Książęcej Szkoły Rycerskiej

Post autor: Christien van der Pohl »

Ależ drogi Panie Rektorze uczelni w Dreampolis, nie w moim zamiarze była obraza iż uczelni nie ma wcale, w wezwaniu do obywateli napisałem jedynie iż uczelni nie ma w Księstwie [FiL].

W kwestii współpracy z UKD napewno się odezwę w bliskim czasie.
Obrazek




(-) Jego Książęca Mość Księstwa Furlandii i Luindoru
Christien van der Pohl
Awatar użytkownika
Milan Trastamanta
Posty: 72
Rejestracja: 9 cze 2019, 11:30
Numer GG: 68910385
NIM: 655874
Kontakt:

Re: Reaktywacja Książęcej Szkoły Rycerskiej

Post autor: Milan Trastamanta »

Nie odebrałem tu niczego jako obrazy, choć rzeczywiście z pośpiechu nadinterpretowałem zdanie dotyczące braku uczelni. Myślę tak czy inaczej, że rozsądnie byłoby skupić się na działaniu pod wspólnym szyldem. Proszę więc moją wypowiedź potraktować jako zaproszenie do współpracy :)
Milan Trastamanta
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Reaktywacja Książęcej Szkoły Rycerskiej

Post autor: Stanisław Dmowski »

W Unii ledwo co funkcjonuje Rada Księstwa a co tu dopiero myśleć o Szkole Rycerskiej. Niemniej jednak życzę powodzenia, każda taka inicjatywa na wagę złota!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dwór Książęcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość