TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

K KDX 4/2019 - Obchody Święta Luindoru

Zespół Pałacowy Atving w Buuren - siedziba księcia Christiena van der Pohla.
Odwiedź serwis internetowy Dworu Książęcego w Buuren.
Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 1034
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Kontakt:

K KDX 4/2019 - Obchody Święta Luindoru

Post autor: Maciej II » 21 cze 2019, 12:27

Obrazek
KANCELARIA DWORU KSIĄŻĘCEGO
Pałac Atving, Książęce Miasto Buuren
KOMUNIKAT DWORU
4/2019
Szanowni Unici!

Kancelaria Dworu Książęcego ogłasza wszem wobec i każdemu z osobna, komu to wiedzieć należy, że w dniach 21 do 23 czerwca będziemy obchodzili Święto Luindoru, zgodnie z tradycją roku 2013 sięgającą. Dzień pierwszy uroczystości uświetni defilada wojskowa prowadzona przez nowego Generalnego Dowódcę SSZ ulicami Agendart o godzinie 15. Po niej odbędzie się krótka proklamacja książęca z okazji obchodzonych świąt oraz uhonorowanie zasłużonych dla prowincji Unitów.
W dzień drugi i trzeci Uroczystości JXM Helmut Pohl zaszczyci swoją obecnością miasta Luindoru: Toussaint, Geldberg, Koppenburg oraz Eskalibur.

Powinniśmy radować się długą tradycją Luindoru, być dumni z naszej tożsamości i przygotować się do wspólnego obchodzenia tego pięknego święta.Dano dnia 21 czerwca 2019 roku w Książęcym Pałacu Atving,
Obrazek
Obrazek
Książę Furlandii i Luindoru

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dwór Książęcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości