STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Zmiana miejsca zamieszkania na Domenę

Pomoc techniczna w sprawach informatycznych Królestwa.
JKalicki

Zmiana miejsca zamieszkania na Domenę

Post autor: JKalicki » 13 mar 2013, 15:42

Obywatele Elderlandu w systemie CRM zapisywani są w Domenie. Jako obywatel KE chciałbym być na jednej liście wraz ze współobywatelami. Jednak system mi nie pozwala na dokonanie zmiany. Proszę o wprowadzenie zmiany ręcznie.

Konrad Samanti
Posty: 496
Rejestracja: 7 sie 2010, 23:13

Re: Zmiana miejsca zamieszkania na Domenę

Post autor: Konrad Samanti » 17 mar 2013, 13:52

Witam,

Sprawa ta została przekazana do rozważenia Jego Królewskiej Wysokości w związku z wątpliwościami, czy osoba posiadająca obywatelstwo obydwu państw uprawniona jest do zamieszkania w Domenie. Przepraszam za opóźnienie wynikłe z tego problemu.

Zablokowany

Wróć do „Pomoc techniczna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość