Zmiany na stanowiskach w sektorze przedsiębiorstw

Rada doradzająca Księciu Martinowi de Joustinowi, aktywna w latach 2012-2013.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Zmiany na stanowiskach w sektorze przedsiębiorstw

Post autor: Daniel von Witt »

Wobec przeprowadzki Króla do Ekorre zdecydowałem się dokonać następujących zmian w przedsiębiorstwach utworzonych w 2012 roku:

Furlandzka Grupa Energetyczna – JKM przed objęciem tronu był przedstawicielem Prowincji w Radzie Nadzorczej. Stanowisko zachowa, jeżeli wyrazi zgodę na bycie reprezentantem Prowincji nadal.

Furland Gold Company – JKM przed objęciem tronu był przedstawicielem prowincji w Kompanii jako Posiadacz. Stanowisko zachowa wg tej koncepcji, jeżeli wyrazi na to zgodę.

Linie Lotnicze BuurenAir – spółka znajduje się w fazie organizacji i pod kontrolą JKM. Będzie tak dopóty aż struktura spółki nie zostanie ustalona – myślę, że w lutym linie wystartują – dosłownie.

Furlandzka Kompania Węglowa – spółka posiada strukturę organizacyjną jak w przypadku FGE i FGC. Jeżeli Król zgodzi się również będzie reprezentował Księstwo w najwyższym organie decyzyjnym.

Stajnie Książęce – zlikwidowane zostanie stanowisko dyrektora stajen (koniuszego), które obejmowałem dotychczas.

Winnice Książęce – Księstwo pozostanie jak nadal ich właścicielem i ja będę reprezentował Prowincję w tej roli. JKM będzie sprawował zarząd, jeżeli wyrazi na to zgodę.

(-) Daniło wicehrabia de la Vega
p.o. Namiestnika Koronnego Zjednoczonego Księstwa
Zablokowany

Wróć do „Rada Książęca”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość