Program START - Furlandia

Rada doradzająca Księciu Martinowi de Joustinowi, aktywna w latach 2012-2013.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Program START - Furlandia

Post autor: Daniel von Witt »

Na stronie Palatynatu Furlandii jedną z zakładek stanowi program START, który należy moim zdaniem dopracować tak, by zawierał więcej informacji dla nowych obywateli – m.in. te, o których mówi Sekretarz Furlandii JE Otton van der Berg. Dodatkowo myślę, że będzie stosownym zamieszczenie tam wszystkich linków do oficjalnych stron Furlandii – zarówno podmiotów publicznych oraz prywatnych, prezentacji nt. administracji palatynatu, poradnika jak dostać dom, pracę (Biuro Pracy), założyć firmę, zapisać się do zarejestrowanych w prowincji partii politycznych (socjaldemokratyczna miała bodajże nabyć ziemię w Buuren) itp. Sekretarz Furlandii został o sprawie poinformowany i mam nadzieję przygotuje materiały.

(-) Daniło wicehrabia de la Vega
p.o. Namiestnika Koronnego Zjednoczonego Księstwa
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Program START - Furlandia

Post autor: Otton van der Berg »

Oczywiście już zająłem się "programem start" na tą chwilę opracowałem pierwsze trzy kroki jakie przechodzi nowy mieszkaniec tj. rejestracja, wybór prowincji oraz sposób zarabiania pieniędzy. Następne punkty będą dopisywane w miarę wolnego czasu jaki posiadam, zamierzam rozbudować nieco punkt o podjęciu pracy dodając jak wspomniał WE Hrabia Daniło o działalności gospodarczej. Dodałem kilka odnośników między innymi baza adresowa najważniejszych osób w państwie.
Chciałbym by znalazło się tam również drzewko hierarchii, by nowy wiedział kto jest wyżej oraz stosowna ściąga do tytulatury i jej skrótów.
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Program START - Furlandia

Post autor: Daniel von Witt »

Otton van der Berg pisze:Oczywiście już zająłem się "programem start" na tą chwilę opracowałem pierwsze trzy kroki jakie przechodzi nowy mieszkaniec tj. rejestracja, wybór prowincji oraz sposób zarabiania pieniędzy. Następne punkty będą dopisywane w miarę wolnego czasu jaki posiadam, zamierzam rozbudować nieco punkt o podjęciu pracy dodając jak wspomniał WE Hrabia Daniło o działalności gospodarczej. Dodałem kilka odnośników między innymi baza adresowa najważniejszych osób w państwie.
Chciałbym by znalazło się tam również drzewko hierarchii, by nowy wiedział kto jest wyżej oraz stosowna ściąga do tytulatury i jej skrótów.
Super :) Będę przyglądał się pracom na bieżąco.

(-) Daniło hrabia de la Vega
p.o. Namiestnika Koronnego Zjednoczonego Księstwa
Zablokowany

Wróć do „Rada Książęca”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość