Małe podsumowanie

Rada doradzająca Księciu Martinowi de Joustinowi, aktywna w latach 2012-2013.
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Małe podsumowanie

Post autor: Marcin Mikołaj »

Szanowni członkowie Rady,

Powoli zbliża sie okres mojego kierowania pracami Zjednoczonego Księstwa Furlandii i Luindoru. Nie ukrywam, że jest to dla mnie o tyle trudna sytuacja z tego względu, iż jestem żywo powiązany z tym regionem Królestwa. Mam jednak nadzieję, że będę mógł gościć od czasu do czasu w murach Pałacu Atving, a także Pałacu Buuren, który stanowi osobistą rezydencję.

Tak czy inaczej, będziemy powoli musieli zamykac wszelkie sprawy, dlatego w tym tygodniu potrzebuję silnego wsparcia i pomocy Waszych Ekscelencji w kierowaniu Prowincją, aby wszystko zostało ukończone jak należy - oczywiście same sprawy związane z budową linii w Buuren i kolei będa opóźnione, o czym poinformuję w stosownym komunikacie. Czas, aby zamknac sprawy techniczne, które zostały rozgrzebane - bardzo prosze o komunikowanie mi na jakich etapach prac są państwo w swoich palatynatach - ja oczywiście wszelkie sprawy z domeną ureguluję w jak najkrótszym czasie, jeszcze przed przeprowadzką do Domeny Królewskiej.

Pozdrawiam,
(-) Martin książę de Joustin
Książę Zjednoczonego Księstwa
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Małe podsumowanie

Post autor: Daniel von Witt »

Wasza Królewska Wysokość,

z spraw w Palatynacie Furlandii – jak już Księcia informowałem, miasta będą archiwizować swoje strony internetowe i przenosić swój streszczony dorobek na stronę palatynatu. Tam też w odpowiednim dziale będą informacje dla mieszkańców o planach miejskich oraz sposobie uzyskania działki mieszkalnej. Przedsiębiorstwa założone w ubiegłym roku będą rozwijać się nadal wedle przyjętych planów, dodatkowo planuje się uruchomienie kolejnych firm, jak wskazała także Komes Luindoru – w tym palatynacie także. Nacisk będzie kładziony na dochodowość tych przedsiębiorstw, aby przynosiły księstwu pożytki finansowe. W administracji sprawa wygląda tak, że JE Otton van der Berg powoli włączy się w pracę, gdyż mam z nim stały kontakt. W przypadku Skarbnika Książęcego może być różnie – niemniej będę go wspierał. Furlandia przedstawi plan swojego rozwoju na to półrocze.

Zaś z spraw ogólno prowincjonalnych – na stronach informacje zostaną skorygowane i uzupełnione. Doradzałbym też wydanie dekretu o budżecie na to półrocze, ale bez dotacji z Skarbu Królestwa, gdyż ustawa budżetowa nie jest jeszcze nawet na wokandzie Izby Poselskiej. Kiedy przyjętoby ją, dekret zmieni ówczesny Namiestnik Koronny.

(-) Daniło wicehrabia de la Vega
Marszałek Książęcy
Zablokowany

Wróć do „Rada Książęca”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość