DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Strategia Rozwoju Prowincji 2013-2015

Rada doradzająca Księciu Martinowi de Joustinowi, aktywna w latach 2012-2013.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13119
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Strategia Rozwoju Prowincji 2013-2015

Post autor: Daniel von Witt » 16 sie 2013, 12:23

Wasze Ekscelencje,

w obliczu współczesnych wyzwań stojących przed każdą mikronacją oraz utrwalonego „dołka demograficznego”, który odczuwa także nasza prowincja, tym bardziej w sytuacjach takich jak ostatnia, gdy dochodzi do czasowego napływu kadr, po czym te decydują się na budowę własnej nacji i znów uszczuplają nasz potencjał ludzki, musimy podjąć się próby budowy i realizacji Strategii Rozwoju Unii – inne działanie w sieci, gdy form rozrywki jest mnóstwo, jest działaniem po omacku i de facto szamotaniem się w kilkuosobowym składzie bez większych efektów w postaci napływu ludności. W związku z tym powstanie Strategia Rozwoju na lata 2013-2015 – będzie to dokument w większości jawny, tajne będą oczywiście nasze działania w materii poprawy sytuacji w Unii – nie możemy ich zdradzać i podpowiadać innym prowincjom jak będziemy się rozwijać i co robić. Jasne jest bowiem też to, że to nasi konkurenci – tak samo, jeśli nie bardziej nawet jak inne mikronacje.

Strategia Rozwoju Unii Saudadzkiej na lata 2013-2015 obejmie:
1. Miejsce Unii Saudadzkiej w Królestwie i poza jego granicami
2. Diagnoza sektorowo-przestrzenna kształtowania się procesu rozwoju
3. Analiza strategiczna (SWOT + 2-3 inne analizy)
4. Wsparcie finansowe dla Unii Saudadzkiej
5. Misja i cele strategii
6. Priorytety i kierunki działań
7. Instrumenty realizacji, koordynacja i finansowanie
8. Kontrola wykonania strategii

Pierwsze pozytywne wyniki będę chciał zobaczyć zimą – w styczniu, po wyborach do Izby Poselskiej byłby pierwszy moment kontroli. Proszę Was zatem o wsparcie.

(-) Daniło markiz de la Vega
Książę Zjednoczonego Księstwa

Zablokowany

Wróć do „Rada Książęca”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość