STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Strategia Rozwoju Prowincji 2013-2015

Rada doradzająca Księciu Martinowi de Joustinowi, aktywna w latach 2012-2013.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Prezes Sądu Królestwa
Posty: 13086
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
Lokalizacja: Buuren (Furlandia), Elder (Luskania)
Kontakt:

Strategia Rozwoju Prowincji 2013-2015

Post autor: Daniel von Witt » 16 sie 2013, 12:23

Wasze Ekscelencje,

w obliczu współczesnych wyzwań stojących przed każdą mikronacją oraz utrwalonego „dołka demograficznego”, który odczuwa także nasza prowincja, tym bardziej w sytuacjach takich jak ostatnia, gdy dochodzi do czasowego napływu kadr, po czym te decydują się na budowę własnej nacji i znów uszczuplają nasz potencjał ludzki, musimy podjąć się próby budowy i realizacji Strategii Rozwoju Unii – inne działanie w sieci, gdy form rozrywki jest mnóstwo, jest działaniem po omacku i de facto szamotaniem się w kilkuosobowym składzie bez większych efektów w postaci napływu ludności. W związku z tym powstanie Strategia Rozwoju na lata 2013-2015 – będzie to dokument w większości jawny, tajne będą oczywiście nasze działania w materii poprawy sytuacji w Unii – nie możemy ich zdradzać i podpowiadać innym prowincjom jak będziemy się rozwijać i co robić. Jasne jest bowiem też to, że to nasi konkurenci – tak samo, jeśli nie bardziej nawet jak inne mikronacje.

Strategia Rozwoju Unii Saudadzkiej na lata 2013-2015 obejmie:
1. Miejsce Unii Saudadzkiej w Królestwie i poza jego granicami
2. Diagnoza sektorowo-przestrzenna kształtowania się procesu rozwoju
3. Analiza strategiczna (SWOT + 2-3 inne analizy)
4. Wsparcie finansowe dla Unii Saudadzkiej
5. Misja i cele strategii
6. Priorytety i kierunki działań
7. Instrumenty realizacji, koordynacja i finansowanie
8. Kontrola wykonania strategii

Pierwsze pozytywne wyniki będę chciał zobaczyć zimą – w styczniu, po wyborach do Izby Poselskiej byłby pierwszy moment kontroli. Proszę Was zatem o wsparcie.

(-) Daniło markiz de la Vega
Książę Zjednoczonego Księstwa

Zablokowany

Wróć do „Rada Książęca”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość