Wzmocnienie Gospodarki Państwa

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Świętożyźń Moczopęd
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2017, 20:54
NIM: 200032
Kontakt:

Wzmocnienie Gospodarki Państwa

Post autor: Świętożyźń Moczopęd »

Witam
Chciałbym pomóc wzmocnić gospodarkę naszego państwa , sprawa jest bardzo prosta wystarczy pomoc mi w zrealizowaniu moich planów . Moje płaty na wzmocnienie Gospodarki naszego państwa to :
-Zalegalizowanie marihuany i nałożenie na niej akcyzy ,
-Wyposzczenie Tomasza Chady z więzienia ,
-Udostepnienie mi funduszy państwa .
Omówienie teraz ponkty wymienione wyżej tak by każdy zrozumiał .
Zalegalizować marihuanę i nałożyć na nią akcyzę chce by nasze państwo wzmocniło się pod względem finansowym akcyza nałożona podczas sprzedaży marihuany i pieniądze z niej które trafiały by do budżetu naszego pięknego królestwa były by w granicy 90% dochodów , bo każdy przecież musi się wyluzować i spalić jednego jointa .
Wypuszczenie Tomasza Chady z więzienia wpłynęło by na rozpowszechnienie marihuany , można by też w późniejszym czasie dawać mu do rozprowadzania inne substancje nielegalne , broń dopiero w późniejszym czasie ale taki mefwdron to można już teraz .
A po co mi fundusze królestwa już mówię , potrzebuje ich by ułatwić powszechność marihuany sprawdzić sławnych i wpływowych ludzi oraz zapewnić dostatek i nie 500+ tylko jak będzie kacyza na marihuanę to aż 50000+ . Dziękuję za uwagę która poświęciliśmy czytająć powyższy tekst . Mam nadzieję że sebki z bloków będą że mnie dumne i pozdro dla wszystkich moich ziomków , moje mordki odemnie marychr macie nawet gdy nie ma jej na rynku a Tomuś pozdrawia z więzienia . Jeszcze raz pozdrawiam Świętożyźń Moczopęd

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Wzmocnienie Gospodarki Państwa

Post autor: Daniel von Witt »

Świętożyźń Moczopęd pisze:
Zalegalizować marihuanę i nałożyć na nią akcyzę chce by nasze państwo wzmocniło się pod względem finansowym akcyza nałożona podczas sprzedaży marihuany i pieniądze z niej które trafiały by do budżetu naszego pięknego królestwa były by w granicy 90% dochodów , bo każdy przecież musi się wyluzować i spalić jednego jointa .
W Królestwie takie rzeczy jak broń, narkotyki, prostytucja, seks za garażami, zmiana płci, aborcja, eutanazja, związki różnopłciowe, poligamia, itd. - są dozwolone, ponieważ nie są zabronione. Ponadto w Królestwie na szczeblu federalnym nie ma żadnych podatków, ale w niektórych prowincjach już są (w Unii Saudadzkiej opodatkowane są dochody lenn w wysokości 10%). Trudno będzie więc zalegalizować coś, co jest legalne, i jeszcze nałożyć na to akcyzę w wysokości 90%, jeżeli rynek tego dobra u nas nie istnieje.
Świętożyźń Moczopęd pisze:
Wypuszczenie Tomasza Chady z więzienia wpłynęło by na rozpowszechnienie marihuany , można by też w późniejszym czasie dawać mu do rozprowadzania inne substancje nielegalne , broń dopiero w późniejszym czasie ale taki mefwdron to można już teraz .
Nikt taki w dreamlandzkim więzieniu nie siedzi. W zasadzie - nikt w naszym więzieniu nie siedzi, a więzienie nie ma nawet swojej siedziby i miejsca na forum (trzeba się tym zająć - dziękuję za przypomnienie!). W dreamlandzkim piekle trzymamy jedynie Pawła Zanika, który przy dobrych humorach JKM wywołuje u nas trzęsienia ziemi albo wybuchy wulkanów. Poza tym jest spokojnie :)
Świętożyźń Moczopęd pisze:
A po co mi fundusze królestwa już mówię , potrzebuje ich by ułatwić powszechność marihuany sprawdzić sławnych i wpływowych ludzi oraz zapewnić dostatek i nie 500+ tylko jak będzie kacyza na marihuanę to aż 50000+ .
Jako młodemu obywatelowi przysługuje Panu zapomoga w wysokości 15.000 D. Można się o nią ubiegać u ministra ds. wewnętrznych w dziale wniosków urzędowych. Zapraszam. Taka kasa na pewno się przyda - na maryśkę czy cokolwiek innego :)

(-) Daniel ax. von Witt
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości