Samanti - Obligacje

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Konrad Samanti
Posty: 496
Rejestracja: 7 sie 2010, 23:13
NIM:

Samanti - Obligacje

Post autor: Konrad Samanti »

Szanowni Państwo,

Powróciłem do Dreamlandu z pustą kieszenią i poszukuję kredytodawców. Majątku w sensie wirtualnym raczej nie posiadam, za to chciałbym zaproponować eksperyment. Złożyłem dzisiaj wniosek o rejestrację przedsiębiorstwa, Samanti Corp. z siedzibą w Samanti. Za każdy tysiąc dreamów przesłany na moje konto (448446, dopóki nie zostanie zaakceptowany mój wniosek), wydam anonimowy token poświadczający fakt zadłużenia na 1000 D kanałem prywatnym. Token ten można przekazywać dalej, a zrealizować go można (na okaziciela) po trzymiesięcznym okresie leżakowania.

W ramach oprocentowania, do każdego zrealizowanego tokena dołączone zostanie jedno wino produkcji Samantische Weinberge AG (o założenie którego złożyłem już wniosek) za każde trzy miesiące leżakowania. Wstępna cena półkowa wina szacowana jest na 200D.

Zapraszam do eksperymentowania.
Konrad Samanti
Posty: 496
Rejestracja: 7 sie 2010, 23:13
NIM:

Re: Samanti - Obligacje

Post autor: Konrad Samanti »

Szanowni,

Zanotowano pierwszą transzę zakupu obligacji Samanti Corp. Zapraszam do eksperymentowania!
Konrad Samanti
Posty: 496
Rejestracja: 7 sie 2010, 23:13
NIM:

Re: Samanti - Obligacje

Post autor: Konrad Samanti »

Szanowni Państwo,

Kolejny Dreamlandczyk zdecydował się na inwestycje w obligacje Samanti Corp. - gratuluję decyzji!

Już wkrótce udostępniona zostanie platforma na której będą mogli Państwo uzyskać dostęp do zysków z obligacji.

W międzyczasie zapraszam do dalszego inwestowania :).

Pozdrawiam,
Samanti
Awatar użytkownika
Andy Sky
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Samanti - Obligacje

Post autor: Andy Sky »

Jak tam obligacje? Jakiś procent (prócz tego z wina) się tam nazbierał?:>
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Samanti - Obligacje

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Aż musiałem sprawdzić czy sam nie kupowałem obligacji, ale widocznie nie. Można chyba rzec, że na szczęście, bo Ekscelencja zniknął.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości