EAK: Zapytanie o ofertę Bombardiera

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Alatriste
Posty: 202
Rejestracja: 10 sie 2016, 22:54
NIM:
Kontakt:

Re: EAK: Zapytanie o ofertę Bombardiera

Post autor: Alatriste »

Wychodzi na to, że wszystkie opisane okręty zostały już wybudowane, zwodowane i mogą zostać przekazane w ręce zleceniodawcy. Z tego powodu możemy się cieszyć.

Problemem natomiast jest brak mojego czasu. Moja aktywność jest mocno ograniczona ze względów szkolno-zawodowych jak i zdrowotnych(rehabilitacja po urazie kolana), z tego powodu nie wiem czy jestem w stanie ukończyć w całości zamówienia.

Cóż chciałbym przeprosić za niewyrobienie się ze zleceniem. Nie chciałbym jednak rezygnować z roli prezesa i zostawić niedokończoną robotę, dlatego zwracam się z zapytaniem: Czy chciałby ktoś przejąc na stałe, lub czasowo rolę prezesa i projektanta?
(-) Adrien Eryk Esjar Józef Alatriste
Jarl Republiki Eislarskiej
Księstwo Skytji - Republika Eislarska
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: EAK: Zapytanie o ofertę Bombardiera

Post autor: Daniel von Witt »

Elderlandzka Armia Królewska nie będzie naciskać z rygorystycznym trzymaniem się terminów zamówień, więc proszę się nie martwić o ewentualny poślizg. Natomiast Majordomowi przekażę informację o ukończeniu tych budów, których harmonogram jest znany. Przybędziemy chrzcić okręty.

(-) kmdr ppor. Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: EAK: Zapytanie o ofertę Bombardiera

Post autor: Daniel von Witt »

Majordom Koronny Wilhelm von Wolff niedługo powróci do aktywności (na razie się wdraża w sytuację Elderlandu), a wówczas uzgodnione z nim zostanie, kiedy okręty odbieramy.

(-) kmdr ppor. Daniel von Witt
Szef Królewskiego Sztabu Głównego Elderlandzkiej Armii Królewskiej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości