Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Adamus Flis pisze:To jest bardzo logiczne, ale osoba zakochana w kolektywizmie tego nie zrozumie. :)
To miałoby sens, gdybyś napisał, że nie podoba ci się to, że von Witt tworzy Dreamland taki jakim on chce żeby był.
To miałoby sens, gdybyś napisał, że Daniel ma spierdalać z Dreamlandu.
ALE napisałeś, że Dreamland ma wypierdalać z Dreamlandu.
Tworzysz czarną dziurę i paradoks.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Daniel von Witt »

Adamus Flis pisze:I zapamiętaj sobie, von Witt, że za ten bełkot sporo ludzi już straciło życie, więc nie kozacz tak, bo może się to dla Ciebie i Czekańskiego źle skończyć. :)
Proszę Pana, dyskutujmy o temacie wątku, a nie wyjeżdża Pan z bzdurami o realnym zabijaniu ludzi. To jest bełkot. Proszę nie mieszać rzeczywistości, a jeśli Pan chce mieć je pomieszane to teraz mam dla Pana zadanie: proszę sprawdzić, czy nie ma Pana w gwiazdozbiorze Oriona. Za miliony lat proszę wrócić i powiedzieć, czy Pan tam był, czy Pana jednak nie było.
Adamus Flis pisze:I tych młodzików, którzy wokół Ciebie tu latają, to sobie możesz robić w chuja i cwelić do woli.
[/quote]
Aaa, czyli jacyś nowi do nas jednak przychodzą? Dziękuję za przyznanie się do swych własnych błędnych urojeń, jakoby było na odwrót.

(-) Daniel ax. von Witt
Adamus Flis

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Adamus Flis »

Napisałem to:
Wypierdalaj z tym Twoim Dreamlandem ode mnie. :)
A zatem stwierdzam dobitnie, iż ta staro-nowa wersja Dreamlandu, w której zakochany jest Jego Mość von Witt jest po prostu utarta i pięciokrotnie przemielona oraz, co gorsza, bazuje na aktach prawnych ze świata realnego, które są budowane u podstaw w sposób schizofreniczno-paranoiczny i tylko faszyści von wittowscy czy też von thornowscy bądź jakiś, nie daj Carlu Puyolu, socjaluch, kopany w dupę przeze mnie zawsze i wszędzie, będą ku tej wizji odwzorowywania maszerować.

Dlatego jak widzę, że jakieś persony z wyższej półki mają składać raporty przed samym sobą, to z lekka łapię się za głowę i pytam się o co tu chodzi. Czy to jest jakiś dom wariatów, w którym się kocha niejaka Prezerwatywa Radziecka, tylko udaje publicznie, że po kryjomu z dziurą w murze w stosunek nie zachodzi, a de facto zachodzi, czy może jednak przedszkole godne Sarmacji czy też Bialenii, gdzie są tak zwani opiekunowie w roli przedszkolanek i będą besztać zgodnie z przyjętymi ustawami, które zakładają sprawiedliwość społeczną, kiedy w niby państwie poważnym jest coś takiego jak sąd, a za karanie zabiera się administrator, moderator czy cholera wie kto jeszcze ze spec umiejętnościami.

Albo umawiamy się, że król jest instancją OSTATNIĄ dla kogokolwiek albo zgadzamy się na model ludzikom z funkcjami administratora i moderatora wszystko wolno i nic nam kuźwa nie zrobisz, bo Cię kurwo odstrzelimy w momencie, kiedy nam podpadniesz.

To naprawdę stwarza chore sytuacje i tylko dlatego, że nieboszczyk Edward, w mojej ocenie, przekroczył swe kompetencje jako króla wchodząc w rolę administratora, istotę najwyższą, przed którą nie ma ucieczki ani żadnej obrony zrujnował fundament sprawiedliwości, a w zamian tego skonstruowano blok rozhisteryzowanych gównojadów z von Wittem i von Thornem na czele, którzy aplikują z pełną perfidią to co najgorsze z tak zwanych tworów pseudomikronacyjnych typu Republika Wirtualnego Świata, gdzie admin i podlegli mu moderatorzy, operatorzy czatów, tworzący rząd kreowali zarząd zakładu karnego, zwanego potocznie pierdlem.

Niestety, ale mikronacje przekształciły się już w państwa mafijne, gdzie silniejszy w uprawnienia administracyjne decyduje. Oczywiście z mafią można rozmawiać, o ile tworzą ją zdrowi na umyśle ludzie, bo jeżeli taki Wielki Bonzo, Robercik von Thorn z dupy zdjąć mu taborecik, kreował i kreuje nadal na terytorium Sarmacji typowe powiązania mafijne wśród tych młodocianych pojebów tam zasiedziałych, a następnie opiera je na niebezpiecznej psychozie budowanej w swoim pustostanie umysłowo-emocjonalnym, która prowadzi do pewnej histerii, zacietrzewienia, pomyłek semantyczno-wyrazowych, logicznych itd., to ja jako ja mogę się z tego panoczka i innych, którzy są do niego podobni tylko śmiać, kpić z nich, podważać wszystko, co mówią, prowokować ich, zachowywać się w sposób niezgodny z ich zasadami, nagminnie je łamać, uruchamiać aparat sprawiedliwości społecznej, aby rozwydrzona młodzież wyszła na ulicę i zaczęła mi wskazywać w sklepie, że chce to, to i to, a najlepiej to cały sklep mi kup, a ja ich wtedy rozjeżdżam wózkiem, a Ci lecą na skargę do kierownictwa sklepu, że ktoś ich wózkiem potrącił. Kierownik przychodzi i każe mi opuścić sklep nie zapłaciwszy za zakupy mając je w ręce. :D :D :D

Ogólnie rzecz biorąc, trza uważać z kim się w stosunek wchodzi, ale w tym temacie niech zabłyszczy albo Aluś albo Kaufman, bo Tradycja Radziecka woli zachodzić w stosunek z murem, co uważam za rzecz pozytywną, ponieważ głupich dzieci jego pokroju z tego nie będzie. :D :D
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: matmax »

Alus pisze: dzisiaj spotkam się z JKW, wicekrólem Scholandii. Poruszę temat generowania sprawozdań finansowych w oparciu o dane dostępne z bazy danych CBD.
No więc porozmawialiśmy, to w jakiej formie chcecie te sprawozdania? Da się zrobić ich generowanie na bazie historii transakcji konta.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Adamus Flis

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Adamus Flis »

A to trzeba? :P
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Aleksander »

matmax pisze:
Alus pisze: dzisiaj spotkam się z JKW, wicekrólem Scholandii. Poruszę temat generowania sprawozdań finansowych w oparciu o dane dostępne z bazy danych CBD.
No więc porozmawialiśmy, to w jakiej formie chcecie te sprawozdania? Da się zrobić ich generowanie na bazie historii transakcji konta.
Ja bym pedeefy generował. W ten sposób, nawet jak zamieścić na forum, to większość nie będzie musiała długo scrollować, żeby to olać.
(-) Alexander, r.s.
Adamus Flis

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Adamus Flis »

A to nie lepiej nałożyć prawo na von Wittów, aby sobie skrobali w notatniczku i nikomu tego nie pokazywali? :P Chciałem tylko zauważyć, że tylko von Witty skrobią, a reszta patrzy, co oni skrobią. Uważam, że gdyby wyrył w drzewie napis "Kocham Alusia albo Kaufmana?", to miałoby to większy sens. :D

Szanujmy skrobię :D :D
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: matmax »

Alus pisze: Ja bym pedeefy generował. W ten sposób, nawet jak zamieścić na forum, to większość nie będzie musiała długo scrollować, żeby to olać.
Jop, ale pedeef też trochę bardziej skomplikowany do wyplucia. Trochę mnie kusi zrobić generator bibikodu z takimi tabelkami ;)
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Aleksander »

To jak już wolisz. I tak będzie to czytać tylko jedna osoba tutaj na forum. Proponuję wysyłać mu to prywatną wiadomością :D
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Daniel von Witt »

Alus pisze:To jak już wolisz. I tak będzie to czytać tylko jedna osoba tutaj na forum. Proponuję wysyłać mu to prywatną wiadomością :D
Mowa prawdopodobnie o Torkanie Ingawaarze lub Tobie (albo o Was obu). Chętnie byście wiedzieli, na co inni wydają pieniądze. Co dziwne - wydatki publiczne Ciebie nie interesują, ale już prywatne owszem? :D Aluś. Odwróć to sobie do właściwej pozycji! :)

(-) Daniel ax. von Witt
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Aleksander »

Wiszą mi tak samo wydatki publiczne jak i prywatne. Po prostu lubię cię triggerować możliwością ujawnienia stanu twojego rachunku bankowego :D
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Daniel von Witt »

Obecnie ok. 30 tysięcy mam ;) Zadowolony? :P

(-) Daniel ax. von Witt
Adamus Flis

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Adamus Flis »

Jop, ale pedeef też trochę bardziej skomplikowany do wyplucia. Trochę mnie kusi zrobić generator bibikodu z takimi tabelkami ;)
Nałóż mu bibikodu polewanego tabelkami i niech się zapcha. :D :D
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Aleksander »

Daniel von Witt pisze:Obecnie ok. 30 tysięcy mam ;) Zadowolony? :P
Ja też! :D
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Widzę tylko ja lubię tutaj chomikować. Z drugiej strony nie ma na co to wydawać.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Daniel von Witt »

Fundusze inwestycyjne będą dostępne od maja, a wiem, że lubi Pan inwestować, bo obligacje kupione gdzieś Pan trzyma :)

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Daniel von Witt pisze:Fundusze inwestycyjne będą dostępne od maja, a wiem, że lubi Pan inwestować, bo obligacje kupione gdzieś Pan trzyma :)

(-) Daniel ax. von Witt
Pomnażanie majątku jest zawsze miłe dla oka ;)
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Daniel von Witt »

Fundusze wymagać będą podejmowania decyzji, gdyż zysk nie będzie oczywisty na starcie. Ponadto wiele zmiennych niezależnych od inwestora będzie wpływało na wartość funduszy w trakcie inwestycji. Będzie ciekawiej niż z obligacjami sułtańskimi, bo te tylko leżą i czekają na wykup :)

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Daniel von Witt pisze:Fundusze wymagać będą podejmowania decyzji, gdyż zysk nie będzie oczywisty na starcie. Ponadto wiele zmiennych niezależnych od inwestora będzie wpływało na wartość funduszy w trakcie inwestycji. Będzie ciekawiej niż z obligacjami sułtańskimi, bo te tylko leżą i czekają na wykup :)

(-) Daniel ax. von Witt
No i dobrze ;) Prawda jest taka, że sukces jest uzależniony od osoby, a ja jestem nieufny :D
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Król, Marszałek, Premier, Prezes, no i ja - do raportu!

Post autor: Aleksander »

Skoro jesteśmy przy inwestycjach. Jak pewnie wiecie, a jak nie wiecie to się dowiecie, wspólnie z arcyksięciem Wojciechem Hergemonem stworzyliśmy ponad 5 lat temu skrypt giełdy, wykorzystywany obecnie w Sarmacji. W/w w rozmowie przyznał, że nie widzi żadnych przeciwwskazań do odpalenia tejże giełdy w Dreamlandzie. W związku z czym zapytuję:
1. Czy są chętni?
2. Czy da się to zintegrować z systemem?
(-) Alexander, r.s.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości