TRWA RENOWACJA FORUM DREAMLANDU — zgodnie z podjętymi przez najwyższe krajowe czynniki sprawcze decyzją rozpoczęła się renowacja dreamlandzkiego forum. W pierwszej kolejności dokonane zostały zmiany w strukturze forum głównego i forum dla mieszkańców. Konsolidacji uległo kilka działów, kilka zmieniło swoją nazwę. Uporządkowane zostały kwestie związane z bazą prawną (choć sama baza wciąż potrzebuje dużego nakładu pracy) jak i prasą działającą obecnie i ongi w Królestwie. Zmianom uległo również forum poświęcone zagranicy, jak i wstępnie usunięto kilka niepotrzebnych grup uprawnień. Kolejne działania zakładają dalsze porządki w kwestii uprawnień, zmiany na forach samorządów, uporządkowanie i ukształtowanie docelowej struktury, a na samym końcu migrację forum na nowy silnik. Wszelkie uwagi prosimy kierować na Discordzie oznaczając JKW Roberta II Fryderyka.

„Obywatel” — start

Polityka, społeczeństwo, gospodarka, ekonomia i inne. Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.
Awatar użytkownika
Antoni Rudnicki
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2019, 16:37
Kontakt:

„Obywatel” — start

Post autor: Antoni Rudnicki » 9 lis 2019, 17:12

Szanowni Państwo!

Wystarczy rzucić okiem na stronę główną Królestwa, by zauważyć, że polityczne dziennikarstwo i publicystyka — leżą zupełnie. Chciałbym wkroczyć w tę lukę z nowym tytułem prasowym. Formuła będzie typowa dla mikronacyjnej prasy: serwis internetowy, w którym artykuły pojawiają się nieregularnie, wedle mocy przerobowych redakcji i nasuwających się tematów. Cel: opisywać i komentować wydarzenia życia zbiorowego, a także wykładać ogólne idee filozoficzno-polityczne. Profil ideowy: konserwatywny, nawiązujący do wzorców państwa rozumianego jako wspólnota oraz obywatelskiego zaangażowania. Stąd też tytuł: „Obywatel”.

W najbliższych dniach będę podejmował odpowiednie działania, by zamiar ten wprowadzić w rzeczywistość. Zrelacjonuję je w tym wątku, tutaj też będę poszukiwał pomocy i współpracy.

Awatar użytkownika
Robert II Fryderyk
Posty: 1321
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
Herb:
Kontakt:

Re: „Obywatel” — start

Post autor: Robert II Fryderyk » 9 lis 2019, 17:40

Brawo! Gratuluję odwagi i czekam na pierwsze wydanie.
Robert II Fryderyk, r. s.
"Działania bez przedstawienia planu, propozycji nowych zasad jak ma to wyglądać. Słowem bez zasad i żadnego planu, a nawet informacji." — Julian/Laurencjusz at Afera, baridajski wieszcz narodowy.

Awatar użytkownika
Maciej II
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 1034
Rejestracja: 20 sie 2018, 15:15
Kontakt:

Re: „Obywatel” — start

Post autor: Maciej II » 9 lis 2019, 18:19

Oby projekt się powiódł, będziemy prenumerować!

Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1308
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
Lokalizacja: Rosario (Scholandia)
Kontakt:

Re: „Obywatel” — start

Post autor: Stanisław Dmowski » 9 lis 2019, 20:19

Prasy nigdy za wiele!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac Seniorów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości