Praca dla Weblandczyków

http://webland.dreamland.net.pl
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Praca dla Weblandczyków

Post autor: Fabiola de Willibald »

Witam,

w chwili obecnej poszukuję trzech chętnych osób do objęcia wybranego stanowiska. Najpilniej poszukuję pracowników do Instytutu Nauki. Jest to placówka, którą w dawnych czasach się zajmowałam i jest mi niezwykle bliska. Czas przywrócić jej dawną świetność :)

Oprócz tego do objęcia jest również stanowisko burmistrza Motley i Aarony.

W każdym wypadku wynagrodzenie jest do ustalenia, a zakres obowiązków przekażę chętnym już w prywatnej rozmowie.
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Re: Praca dla Weblandczyków

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

Witam

A czy mieszkańcy innych prowincji też mogą się zgłosić? Ponieważ nie mieszkam w Weblandzie a zainteresował mnie Instytut Nauki.

Z poważaniem
Tobiasz von Richtoffen
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
Fabiola de Willibald
Posty: 227
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:01
Numer GG: 5426719
NIM: 374443
Lokalizacja: Elsynor
Kontakt:

Re: Praca dla Weblandczyków

Post autor: Fabiola de Willibald »

Do pracy w IN jak najbardziej :) Akurat jest to instytucja, która powinna zrzeszać Dreamlandczyków z każdej prowincji :) Jestem teraz na gg, zapraszam na rozmowę :)
Awatar użytkownika
Tobiasz von Richtoffen
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2013, 20:13
NIM: 505889
Lokalizacja: Persepolis
Kontakt:

Re: Praca dla Weblandczyków

Post autor: Tobiasz von Richtoffen »

Otóż,chodzi o to że ja nie mam gg :) W instytucie interesowala by mnie praca jako inżynier/astronom i spokojnie wystarczyło by mi 1000d miesięcznie.
Książę Aryunu, Książę Irkunu, Styrsman Żuław, Jarl Soligt, Baron Royanlandu, Sołtys Rotterhirshbergu, Ostatni Duce Santanii, Marszałek RLS, Pan na Łakamakafą.
Awatar użytkownika
Michel d'Agnou-Michalski
Posty: 76
Rejestracja: 10 lut 2014, 20:34
NIM: 814776
Kontakt:

Re: Praca dla Weblandczyków

Post autor: Michel d'Agnou-Michalski »

Szczerze, choć jestem nowy, chciałbym się zgłosić na burmistrza Aarony, skoro nie ma nikogo innego :). Wiem że nowemu obywatelowi trudno zawierzyć i dać mu taką posadę, ale od czegoś trzeba zaczynać.
vel Konstanty Jerzy Michalski
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Republiki Weblandu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość