Zbiórka Funduszy

http://webland.dreamland.net.pl
Awatar użytkownika
Mackenzie
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2012, 20:41
NIM: 645257
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Elsynor (Webland)
Kontakt:

Zbiórka Funduszy

Post autor: Mackenzie »

Ogłaszam zbiórkę funduszy, które zostaną przeznaczone na renowację Pałacu Książąt Weblandzkich. Pałac od wielu dekad stoi zaniedbany, w ruinie.
Na ten cel zostanie utworzone nowe konto w CBD.
Chętnych do pomocy prosimy o zgłoszenie się do Namiestnika Weblandu lub Ministra Kultury i Nauki Weblandu (do mnie).

Pozdrawiam i dziękuję,
Mackenzie wicehrabina Gordon-Berg
Awatar użytkownika
Mackenzie
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2012, 20:41
NIM: 645257
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Elsynor (Webland)
Kontakt:

Re: Zbiórka Funduszy

Post autor: Mackenzie »

Zbiórkę anuluję. Fundusze posiadamy :)
Mackenzie wicehrabina Gordon-Berg
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Zbiórka Funduszy

Post autor: Pavel Svoboda »

Książąt Weblandzkich? Webland był kiedyś księstwem?
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Zbiórka Funduszy

Post autor: Edward II »

W krótkim okresie między powstaniem prowincji (styczeń 2001 r.) a przyjęciem ustroju republikańskiego (grudzień 2001 r.). Co do samych książąt - prawdopodobnie chodzi o błogosławione lata przedinternetowe.
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
Pavel Svoboda
król-senior
Posty: 1139
Rejestracja: 13 wrz 2010, 15:02
Numer GG: 1935862
NIM: 509280
Kontakt:

Re: Zbiórka Funduszy

Post autor: Pavel Svoboda »

Jacques de Brolle pisze:W krótkim okresie między powstaniem prowincji (styczeń 2001 r.) a przyjęciem ustroju republikańskiego (grudzień 2001 r.). Co do samych książąt - prawdopodobnie chodzi o błogosławione lata przedinternetowe.
Wasza Książęca Wysokość, w przeciwieństwie do mnie, pamięta te czasy. Wydaje mi się jednak, że Webland powstał 4 lutego 1999, a ustrój republikański przyjął w styczniu 2001 wraz z przybyciem eMBe.

Dyskutować można, czy prowincje przed 2001/2 rokiem były księstwami, czy w ogóle czymkolwiek. W owym czasie stosowano wyłącznie tytulaturę Namiestnika Koronnego i prowincje były po prostu prowincjami (bardzo bym chciał powrotu do tego zwyczaju).

Zakładałem, że chodzi o historię przedinternetową. Webland był jednak królestwem przed integracją do Dreamlandu, a nie księstwem. W czasach rozbicia dzielnicowego na terenie północnej części dzisiejszego Weblandu były dwa księstwa: Melador i Galador. Wydaje się jednak wątpliwe, by książęta tych dwóch państw dzielili jeden pałac...
(-) Pavel Svoboda, r.s.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Republiki Weblandu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości