Telegram

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Telegram

Post autor: Karolina Aleksandra »

Telegramuję z pracy, spod wyjątkowego nawału obowiązków. Przepraszam wszystkich za opóźnienia w różnorakich tematach, wywiążę się w weekend.

PS Panie Premierze, gdzie aktywność?

Karolina Aleksandra
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Telegram

Post autor: Stanisław Dmowski »

Cieszę się, że ktoś w końcu o tą aktywność pyta, miałem zrobić to sam, jednak wyszedłbym na zrzędę. W ciągu ostatnich dni z różnych powodów na KD miałem mniej czasu, nie oznacza to jednak, że nic nie zostało poczynione, nanoszone są ostatnie poprawki nad jednym z obiecanych w kampanii wyborczej projektów, prowadzę także kilka negocjacji dyplomatycznych w zastępstwie ministra Ciprofloksji, którego dorwała chwilowa realioza.

Biję się w pierś, bo mogłem dać z siebie więcej, więcej pisać, jednak to samo chciałbym zobaczyć ze strony innych obywateli. Codziennie loguje się Was tutaj kilkunastu, widać to tylko ze statystyk, bo na forum nie dajecie znaku życia. Życie realne, znudzenie i wypalenie, ja to wszystko rozumiem, bo sam się z tym nadzwyczaj cżęsto zmagam. Potrzeba jest jednak, by wspólnie to przezwyciężyć, bez chęci wśród narodu rząd mało wskóra. Dlatego w miarę możliwości twórzmy wątki, inicjujmy dyskusję, rozmawiajmy ze sobą. Razem.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Telegram

Post autor: Karolina Aleksandra »

Ja się już w pierś uderzyłam ;) Może warto rozważyć prowadzenie polityki informacyjnej rządu?

KA
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Telegram

Post autor: Aleksander »

Ja na miarę możliwości zaglądam i podejmuję te aktywności rządowe, które są w obecnej chwili dostępne. Niestety ale przebywam za granicą i opcje są dość ograniczone.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Telegram

Post autor: Stanisław Dmowski »

Nic nie trzeba rozważać, polityka informacyjna była wpisana jako ważny punkt programu wyborczego. Pierwszy raport z prac rządowych ukaże się za kilka dni.
Awatar użytkownika
Casimir van Oranje-Nassau
Posty: 468
Rejestracja: 8 lip 2016, 12:30
Numer GG: 64651462
NIM: 509236
Lokalizacja: Geldberg (Unia Saudadzka)
Kontakt:

Re: Telegram

Post autor: Casimir van Oranje-Nassau »

Niestety życie realne obecnie również nie pozwala mi być bardziej aktywnym niż obecnie jestem. Wkrótce powinienem jednak znaleźć nieco więcej czasu aby zająć się tym, czym miałem się zająć, zwłaszcza jeżeli chodzi o Unię Saudadzką.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Re: Telegram

Post autor: Stanisław Dmowski »

Jeśli już mowa o aktywności, pozwolę sobie skorzystać z pewnej statystyki, którą przygotował JE Beckendorff (ślę życzenia powrotu do kraju, realioza dusi).

Obrazek

Na wykresie dokonano porównania miesięcznej aktywności w 2017 i w 2018. Zanotowaliśmy w stosunku do roku ubiegłego zdecydowane spadki (wyjątkami są miesiące luty i lipiec, kiedy przewyższyliśmy wyniki). Pierwszy kwartał 2018 minął w tendencji spadkowej, następne miesiące odznaczyły się wzrostami - czerwiec (miesiąc kontrowersyjnych wyborów), sierpień (kolejne wybory, afera z persona non grata w tle). Dobrze by było, byśmy w końcu swą aktywność ustabilizowali, narazie na to się nie zapowiada, pierwsze dni września to można powiedzieć "cisza w eterze".

Ktoś by w tym miejscu powiedział, że przykładam uwagę do słupków, które wielu rzeczy nie odzwierciedlają. Pomimo, że każdy z nas wie, że na pierwszym miejscu powinna być oczywiście jakość (tym poglądem stoimy w kontrze do innych państw mikroświata), te statystyki pokazują, w jakiej kondycji państwo się znajduje, jak zaangażowani są jego obywatele.

Miejmy nadzieję, że wrzesień jak i następne miesiące upłyną nam aktywnie. W końcu każdy z nas chciałby przychodzić na forum i mieć, co czytać, mieć, gdzie się wypowiadać. Współtwórzmy Dreamland, nie przyglądajmy się z boku. Chociaż obowiązki życia realnego odciągają nas (często skutecznie) od działalności, postarajmy się o to, by znaleźć choć chwilę i dać innym radość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości