Podziękowanie

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Stanisław Dmowski
Posty: 1783
Rejestracja: 17 maja 2018, 09:04
NIM: 318196
Kontakt:

Podziękowanie

Post autor: Stanisław Dmowski »

Drodzy wyborcy,

dosłownie przed chwilą, gdy wróciłem z wędkowania zapoznałem się z wynikami wyborów. Chciałbym w tym momencie podziękować wszystkim, którzy na mnie zagłosowali. Pokazaliście wielką odwagę, wyrażając przy urnach poparcie dla mojej osoby, mojego programu wyborczego. Jeszcze raz dziękuję, bo to wcale nie garstka Dreamlandczyków.

Dziękuję swoim współpracownikom za to, że po prostu byli przy mnie. Chociaż wkradało się zwątpienie, z sukcesem je przezwyciężaliśmy, mając świadomość, że walczyć trzeba do końca. Udało się!

Dziękuję swojemu konkurentowi za to, że stawił się do walki. Cieszy mnie to, że zrozumiał Pan szkodliwość rządów "republikańskich", lepiej późno niż wcale. Mam nadzieję, że przyłączy się Pan do obozu zmiany. Opłaci się to nam wszystkim.

Jeśli chodzi o plany na najbliższy czas, do końca tygodnia powinniście poznać skład przyszłego rządu, przedstawię także królowi propozycję nowego dekretu ws. RK, zmiany będą dotyczyć ministerstw. Także krótkie expose powinno ukazać się niebawem.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: Podziękowanie

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Gratuluję Waszej Ekscelencji wygranej. Proszę jednak ochłonąć — na razie trzeba poczekać do czwartku na ewentualne protesty wyborcze.
Florian von Stettin pisze:
[...] przedstawię także królowi propozycję nowego dekretu ws. RK, zmiany będą dotyczyć ministerstw.
Mam nadzieję, że będzie on na tyle ogólny, że każdy kolejny premier nie będzie chciał jego nowelizacji. :)

(-) Tomasz baron von Habsburg
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Podziękowanie

Post autor: Chamberlain »

Gratuluję dobrego wyniku. Frekwencja byłaby wyższa, gdyby KWK ogłosiła listę NIMów, o co prosiłem. To nie wymaga żadnych dodatkowych dostępów poza listą z CRM (wystarczyło odjąć tych zapisanych po zarządzeniu wyborów, były może ze dwie takie osoby).

Republikanie, których zapisuje Pan cudzysłowem, przejęli w marcu kraj po rządach jednoosobowego gabinetu Radzieckiego. Dla Pana historia tego kraju zaczęła się w maju, więc przypomnę. Nie była to dobra kadencja i na pewno nie będę za nią tęsknił, ale cel podstawowy został osiągnięty - aktywność jest większa niż miało to miejsce wiosną. To dobry punkt wyjścia. Proszę tego nie rozmienić na drobne. Przeniesienie postów Ipanienki do kawiarni to naprawdę niewielki grzech. Życzę Panu, by za cztery miesiące mógł powiedzieć swojemu następcy, że przekazuje kraj w lepszym stanie niż go zastał.

PS. Ktoś kopał przy forum? Nie ma możliwości odpowiadania inaczej niż poprzez cytowanie.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Podziękowanie

Post autor: Andrzej »

Twoja szkodliwa polityka moderacyjna na szczęście przechodzi już do historii :)
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Podziękowanie

Post autor: Daniel von Witt »

Serdecznie gratuluję zwycięstwa, życzę szybkiego sformowania Gabinetu, wygłoszenia espose i natychmiastowego przejścia do jego realizacji.

(-) Daniel von Witt
Awatar użytkownika
Ruprecht van den Spraak
Posty: 194
Rejestracja: 13 sty 2018, 00:45
Numer GG: 65292111
NIM:
Lokalizacja: Scholopolis, Scholandia
Kontakt:

Re: Podziękowanie

Post autor: Ruprecht van den Spraak »

Nie pozostaje mi nic innego prócz gratulacji, Panie Florianie. Wykazuje Pan nowy kurs dla Dreamlandu, który tak bardzo był potrzebny od zmian przyniesionych przez Towarzysza Radzieckiego. Republikanie zrehabilitowali reputację Królestwa wewnątrz i poza jego granicami, jednak nie zrealizowali w pełni planu tak fundamentalnego dla życia obywateli - nie zdołali wydobyć pełni blasku polerując kryształ, którym bez wątpienia Dreamland jest.

Życzę Panu drogi pełnej życzliwości i pozbawionej goryczy, która (miejmy nadzieję) dąży do ostatecznego przywrócenia chwały Królestwa. Urząd oddaję w ręce niewyrobione, acz chętne, dlatego proszę nie zapomnieć o rzeczach najważniejszych, które Pana tutaj przywiodły. Ostatnie zdarzenia pokazały co może spowodować zbyt duże poczucie władzy, dlatego pójście ślepo tą drogą może zgubić i Pana. Zawsze jednak przed czynem winno stać słowo, bo bez niego czyn jest barbarzyńskim.
Ruprecht van den Spraak
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Podziękowanie

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Krótko i bez ogródek-powodzenia. Podejrzewam, że jeśli będziecie działać skutecznie to społeczność wybaczy niedociągnięcia-w końcu wszystkiego trzeba się nauczyć, a Pan jest młody. Byleby werwy nie brakło.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości