Petycja do Premiera Rządu Królewskiego

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
Posty: 1043
Rejestracja: 7 sie 2011, 12:37
NIM: 121212

Re: Petycja do Premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Sted Asketil »

Widac skutecznie omijam wijacy sie smrod skoro mnie Pan nie widzial. Mi wnuka pobili? Na razie to on pala wymachuje - a jak jest za dluga i sam sobie po grzbiecie przeciagnal, to jego pech. Widocznie mu sie nalezalo...
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Petycja do Premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Aleksander »

Podsumujmy zatem. Petycję poparło 12 obywateli. Biorąc pod uwagę osoby uprawnione do głosowania to połowa. Premier rządu postanowił przeczekać burzę inicjując pyskówkę w wątku. Bardzo wygodne biorąc pod uwagę fakt, że zadeklarował, iż nie będzie kandydować. Poparcie w wyborach na tym nie ucierpi. Ale niesmak pozostanie.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Petycja do Premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Andrzej »

W sumie to ciekawa odmiana od typowego sząberlęskiego chowania głowy w piasek
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Petycja do Premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Aleksander »

Chyba bym wolał, gdyby premier wprost powiedział, że wraził ten głos obywateli do hasioka.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Chamberlain
Posty: 1956
Rejestracja: 16 maja 2016, 19:46
Numer GG: 62994040
NIM: 866253
Kontakt:

Re: Petycja do Premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Chamberlain »

Spokojnie. Musiałem dopalić. Oficjalna odpowiedź za chwilę.
- - William diuk Chamberlain-Schlesinger
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Petycja do Premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Andrzej »

Chamberlain pisze:Spokojnie. Musiałem dopalić.
Głupa?
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Edward I Artur
król-senior
Posty: 267
Rejestracja: 17 maja 2013, 11:29
NIM: 365924
Kontakt:

Re: Petycja do Premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Edward I Artur »

(-) Edward Artur, RS.

Z opóźnieniem, spowodowanym problemami z zalogowaniem się do forum.

Jedynym powodem, dla którego odwiedzam Dreamland, jest sprawa statusu persona non grata dla Daniela von Witta.

Państwo nie może oszukiwać i usuwać własnych obywateli. To zaprzecza idei państwowości. Państwo ma obowiązek troszczyć się o swoich. Daniel von Witt jest obywatelem Dreamlandu i kuriozalne tłumaczenia premiera w innym wątku tego nie zmienią. Usunięto obywatela Dreamlandu w związku z naruszeniem poczucia estetyki aktualnie rządzących. To nie sposób na zbudowanie wspólnoty, ale na jej zniszczenie.
Danielowi von Wittowi wręczono elderlandzką koronę i na tej podstawie uznano go za niepożądanego. To podstępne usunięcie i decyzja, której Dreamland powinien się wstydzić. Najbardziej może haniebna w historii Dreamlandu, którą znam - a przybyłem tu po raz pierwszy w 2001 roku.

Wróciłem tu dziś, w 20. rocznicę istnienia państwa, i żałuję powodów tego powrotu.
Awatar użytkownika
Andrzej
król-senior
Posty: 2882
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:19
NIM: 283468
Kontakt:

Re: Petycja do Premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Andrzej »

Obecnemu towarzyszowi królowi i premierowi przydałoby się słowne lanie od towarzyszów królów señorów za ten "polityczny majstersztyk" w postaci wyrzucenia obywatela KD z kraju.
Andreas Rex Emeritus
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Petycja do Premiera Rządu Królewskiego

Post autor: Daniel von Witt »

Dziękuję wszystkim osobom związanym z Królestwem Dreamlandu za wyrażenie swojego oporu przeciwko pewnym praktykom sprowadzającym destrukcję na państwo, w którym są one stosowane. Takimi praktykami są na pewno metody polegające na koszeniu z naszej społeczności obywateli niepożądanych w pewnej wizji "dobra wspólnego". Stosowanie takich środków nie urzeczywistnia jednak budowy i umacniania dobra wspólnego. Przypomina mi jednak tych wszystkich niepożądanych przez władze realne, którzy jednostkowo lub całymi grupami, społecznościami czy wręcz narodami, byli siłowo przenoszeni na tamten świat, aby państwo tego dokonujące lub na to pozwalające mogło być lepszym dobrem tych, którzy zostali przy życiu. Śmiech mnie ogarnia, gdy republikanie (pseudorepublikanie) stosują totalitarne metody rządzenia. Cieszę się, że opór przeciwko nim jest tak duży i pokazuje jedność społeczeństwa ponad podziałami. Możemy się różnić i powinniśmy się różnić, jednak fundamentalne prawa i wolności mamy wszyscy takie same. Jeśli władza pozwala sobie na wątłych podstawach prawnych na pacyfikowanie obywateli prezentujących jej zdaniem ekstremalne poglądy lub formułujących je w ekstremalny sposób, to któż może czuć się w Dreamlandzie bezpieczny? Przecież po wybiciu wszystkich "ekstremistów" automatycznie stają się nimi ci wszyscy, którzy byli tylko krok lub kilka kroków od nich w swych postawach i poglądach. I oni są następni w kolejce do odstrzału. I tu znów: cieszę się, że obywatele nie chcą zwijać wachlarzu różnorodności, jaka zagościła w Dreamlandzie po 2015 roku. Wachlarz zwinięty nie nadaje się przecież do tego, do czego został zaprojektowany i śmiało można go wyrzucić. Mordowanie kolejnych grup "ekstremistów" jest zwijaniem takiego wachlarza aż do momentu, gdy będzie bezużyteczny.

Dziękuję także każdej osobie, która upomniała się tutaj konkretnie o mnie. To budujące i zobowiązujące. Na miarę swych możliwości wciąż będę się starać być aktywnym obywatelem, spełniać swoją rolę, dostarczać tu swojego "ekstremizmu". Liczę, że inni również będą to czynić.

(-) Daniel von Witt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości