Oświadczenie ws. PK dot. zakazu wstępu na dwór królewski

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Oświadczenie ws. PK dot. zakazu wstępu na dwór królewski

Post autor: Marcel von Chacha »

królowa Karolina pisze:Z uwagi na liczne naruszenia moralne oraz społeczne, zakazujemy Marcelowi von Chacha oraz jego potencjalnym przyszłym, jak i przeszłym inkarnacjom, wstępu na Dwór Królewski. Wnioski konieczne do rozpatrzenia przez Króla lub Dwór Królewski winny być składane w formie prywatnej wiadomości. Obecnie złożone wnioski zostaną rozpatrzone w stosownym czasie, a o ich rozpatrzeniu zostanie opublikowane publiczne powiadomienie w formie postu pod wnioskiem.
Wyżej przedstawiam treść postanowienia królewskiego i uważam jako przyszły premier tego kraju, że powyższe działanie królowej posiada znamiona histerii, ponieważ nie podaje dokładnego uzasadnienia swych decyzji, tylko powołuje się na liczne naruszenia moralne czy też społeczne, co dla zdrowo myślącej osoby nie znaczy nic. Co gorsza, pod ów terminy można podpiąć każde działanie, które królewskim oczom się nie spodoba i może stanowić silny wymiar faszyzacji życia w Dreamlandzie.

Jako przyszły premier mam ogromne doświadczenie w manipulowaniu monarchofaszystami, którzy chcieli nawet tor poruszania się chmur na niebie zmieniać, bo tak im podpowiadał tak zwany zmysł estetyczny, więc ja, Marcel von Chacha, zwracam się w tonie oficjalnym do królowej o namaszczeniu sarmackim o sprecyzowanie zarzutów względem mojej osoby, co miałoby się kryć pod terminem "liczne naruszenia moralne i społeczne", bo używać argumentu podpiętego pod jakąś "sprawiedliwość społeczną", to możecie używać względem swoich rodzin, a nie względem mnie, bo nie przypominam sobie, abym należał do Waszej rodziny. Jestem tylko obywatelem Dreamlandu, czy Wam się to podoba, czy nie.

Z wyrazami szacunku,
Marcel von Chacha
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Oświadczenie ws. PK dot. zakazu wstępu na dwór królewski

Post autor: Karolina Aleksandra »

Prosiłam o pewną dozę empatii i rozsądku w wątkach Dworu Królewskiego. W odpowiedzi Pan zaczął obrażać Daniela von Witta. Wnioski może Pan składać drogą prywatną, po prostu życzyłabym sobie, aby forum Dworu Królewskiego nie było miejscem na posty pokazujące Pańskie możliwości. Tyle.

Karolina Aleksandra
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Oświadczenie ws. PK dot. zakazu wstępu na dwór królewski

Post autor: Marcel von Chacha »

Z całym szacunkiem dla majestatu Waszej Królewskiej Mości, ale dopóki nie zapadnie wyrok sądu, że panicz Daniel von Witt został faktycznie obrażony, to Wasza Królewska Mość powinna się powstrzymywać od tego typu osądów. Za bardzo Wasza Królewska Mość ingeruje w dyskurs pomiędzy jednostkami społeczeństwa i jeszcze próbuje je strofować, co w mojej ocenie jest zbyt nachalne i z lekka irytujące. Ja rozumiem, że się zajmuje tak zaszczytną pozycję jaką jest królowa, ale proponowałbym nie gwiazdorzyć i nie pokazywać, że królowej można wszystko, bo to co w Sarmacji było można Pani Kanclerz, to nie znaczy, że tu, na podwórku dreamlandzkim, będzie Szanowna robić to samo.

I proszę mi tu nie wyjeżdżać z jakąś empatią, z którą się ostatnimi czasy tak egzageruje, że aż obrzydzenie mnie przechodzi. Proszę nie próbować robić z polityki kobiecego wybiegu i zmieniać jej pod siebie dorysowując wszędzie kwiatki, pszczółki, a to wszystko okraszać jakąś tęczą, aby ładnie i przyjemnie było.

I ja żądam od królowej zniesienia tego postanowienia, bo uważam je za nieprzemyślane i zbyt nachalne.

Z ukłonami,
Marcel von Chacha
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Oświadczenie ws. PK dot. zakazu wstępu na dwór królewski

Post autor: Karolina Aleksandra »

Jeszcze żeby Królowa mogła wszystko :)

KA
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Oświadczenie ws. PK dot. zakazu wstępu na dwór królewski

Post autor: Marcel von Chacha »

Niech sobie Wasza Królewska Mość daruje ten uśmieszek, bo takiej bezczelności i ingerencji w dyskurs pomiędzy jednostkami nie było od bardzo dawna w mikroświecie i skończy się te Wasze wtrącanie w cudze sprawy, usuwanie tego, co Wam nie pasi poza salami sądów. Panujcie trochę nad tą swoją nachalnością, bo jak to mówią - nachalność gorsza od faszyzmu, rozumiemy się towarzyszko królowo? :)

Tak poza tym, to co Waszą Królewską Mość obchodzą moje możliwości, co? Za długo się było w Sarmacji i siedziało w statystyce, co? Tęskni się za kategoryzowaniem postów, prawda? Proszę pamiętać, że zawsze królowa może tam wrócić, ale koronę zostawi Wasza Wysokość tutaj pomimo tego, że niejaki Edward II ukryty w krzaczorach będzie lamentował.

Zatem, ode mnie wara i proszę przyjść z wyrokiem sądu do mnie, że mi gdzieś nie wolno wchodzić albo że ktoś został obrażony, jasne czy mam Szanownej królowej wyryć to na czole?
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Oświadczenie ws. PK dot. zakazu wstępu na dwór królewski

Post autor: Marcel von Chacha »

I co? Wydała Wasza Wysokość postanowienie i poszła wpierdalać obiad? Ma Wasza Wysokość 3 dni, aby naprawić swój błąd w zakresie podejmowania decyzji, bo, jak to mawiają smutni panowie, Cię wywiozą na taczce ubraną tak jak jesteś. :)
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Oświadczenie ws. PK dot. zakazu wstępu na dwór królewski

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Dobra Zanik. Odejdź od komputera, zaparz sobie herbaty i wdziej kaftan bezpieczeństwa, bo przynudzasz. Większość twierdzących, że jesteś zabawny i można ci zrobić rezerwat już chyba nawet na to straciła chęć. Daj ludziom żyć.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Marcel von Chacha
Posty: 245
Rejestracja: 11 sty 2018, 23:24
NIM:

Re: Oświadczenie ws. PK dot. zakazu wstępu na dwór królewski

Post autor: Marcel von Chacha »

Dobra to jest zupa z bobra, wieśniaku. Widły łapaj i gnój idź przerzucać gdzie indziej.

Żyć? A o jakim życiu Szanowny wieśniak raczy do mnie przemawiać? O takim, abyście mogli kontrolować każde słowo przepływające przez te forum? Ten Wasz panicz von Witt już szykuje odpowiednią ustawkę o porządku publicznym. Ustawa o państwowym forum dyskusyjnym nie, ale o porządku publicznym tak. Nazywanie moderatorów czy tam administratorów strażnikami nic Wam nie da. Jesteście wystarczająco ograniczeni umysłowo, aby pojąć, że próbujecie wprowadzać nieludzkie przepisy w życie...

W ogóle, z kim ja rozmawiam? Z typem, który pobiegł do Rotrii, bo w Dreamlandzie mu było źle i przyłazi tylko na manifestacje przeciwko Zanikowi? Panie, jesteś Pan typowym retardem. :)
Awatar użytkownika
OlaChojnacka
Posty: 99
Rejestracja: 8 gru 2013, 21:10
NIM: 714447
Kontakt:

Re: Oświadczenie ws. PK dot. zakazu wstępu na dwór królewski

Post autor: OlaChojnacka »

Marcel von Chacha pisze:(...)
Kończ waść, wstydu oszczędź.
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka

Kwestorka w Baridasie, Cesarzowa Tuolelenkki, Dziedziczka Tirecji, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii, Lady Admiralicji.
Awatar użytkownika
Otton van der Berg
Posty: 1104
Rejestracja: 22 gru 2012, 14:02
NIM: 108161
Lokalizacja: Alahambra/Unia Saudadzka
Kontakt:

Re: Oświadczenie ws. PK dot. zakazu wstępu na dwór królewski

Post autor: Otton van der Berg »

Wyjdz z domu Zanik i odetchnij bo ci się procesor pali.
Za dyskusje z Królową która zrobiła właściwą rzecz powinieneś dostać zakaz nie tylko na Dwór Królewski.
I daruj sobie komentarz bo i tak nie przeczytam.

Wysłane z mojej cegły przy użyciu Tapatalka
(-)Wicehrabia Otton van der Berg OOIII ONZII
Obrazek
ObrazekObrazek>>>
Lenno Alhambra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości