Następca Tronu

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Następca Tronu

Post autor: Aleksander »

RCA pisze:Jak odkryjesz karty i dasz znać (choćby na priv) z kim mam faktycznie do czynienia (bo to, że jesteś starszym stażem graczem to oczywiste) to pogadamy.
Przecież to jest cholernie oczywiste :D
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Następca Tronu

Post autor: Gaston de Senancour »

Gdyby ktoś mnie zapytał o głównym komponenent dreamlandzkiej tożsamości, pewnie wskazałbym antysarmatyzm, wzmocniony mniej lub bardziej sensownym pokwikiwaniem ze strony tych postsarmackich renegatów, którzy wciąż mają z Grodziskiem jakieś pootwierane rachunki. Desantowanie Sarmaty na dreamlandzkim tronie to dowód na demoniczność Ebruzów.Tu zadziałały jakieś szatany.

"Szczegóły wkrótce?"
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: Następca Tronu

Post autor: RIIF »

الوـس pisze:
Przecież to jest cholernie oczywiste :D
Yaraeh. Już mnie oświecono. Powiedz mi zatem Misiu kiedy ostatnio mieliśmy do czynienia w KS? 10 lat temu? 8 lat temu? I czy nie uważasz, że ferowanie wyroków w oparciu o doświadczenia sprzed tak długiego czasu, dodatkowo zabarwione faktem, iż "ewoluowałeś" w formę hucpiarskiego trolla z Ciprofloksji, to odpowiedni kierunek rozmów i budowy czegokolwiek w mikroświecie?

Ja podobne komentarze, jak ten Twój, postrzegam w prostej optyce — są one nakierowane na to by nie budować, a niszczyć wszystko dookoła. Od relacji międzyludzkich począwszy, po okazje do tworzenia nowej jakości włącznie. I teraz pojawia się problem innej natury. Czy mikroświat jest tak nudny, i zblazowany, że nie warto się starać a postawa trollsko-hucpiarska to jedyne co warto prezentować, czy też jednak jest tak, że przy odrobinie chęci zainteresowanych uczestników zabawy można sprawić, że ten projekt znów nieco bardziej ożyje, zyska na atrakcyjności. Wybór dla mnie jest prosty. I kiedy czytam komentarze jak ten Twój to zwyczajnie... odechciewa się. Bo nie jestem Don Kichotem. Z trollem kopać się nie będę. Ale gdybyś zmienił podejście i otworzył się na rozmowy i twórcze działanie... to kto wie?
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Następca Tronu

Post autor: Aleksander »

Wymodziłeś tak długiego posta o niczym. Nie chodzi o to co robisz, ale jak to robisz. I jakie to wrażenie wywiera na reszcie.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Marcin Mikołaj
król-senior
Posty: 1302
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:52
Numer GG: 6042777
NIM: 906544
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre; Zjednoczone Księstwo - Książęce Miasto Buuren
Kontakt:

Re: Następca Tronu

Post autor: Marcin Mikołaj »

Wasza Królewska Mość,

Z otchłani realnych spraw przesyłam na ręce Waszej Królewskiej Mości serdeczne gratulacje. Korona Dreamlandzka choć ciężka i wyczerpująca niech będzie powodem do dumy i radości.

Vivat Dreamland, Vivat Regina!

(-) Marcin Mikołaj, R.S.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości