Relacja z wykonania zapisów DK o sukcesji

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Konrad Samanti
Posty: 496
Rejestracja: 7 sie 2010, 23:13
NIM:

Relacja z wykonania zapisów DK o sukcesji

Post autor: Konrad Samanti »

Szanowni Dreamlandczycy,

Niezwłocznie po przejęciu obowiązków Regenta Królestwa przystąpiłem do swoich obowiązków wynikających z Dekretu Królewskiego o sukcesji.

DK o sukcesji pozostawia pole do interpretacji kwestii starszeństwa królów seniorów. Według interpretacji Prezesa SK, jaką otrzymałem drogą prywatną, wskazania następcy tronu dokona aktywny król senior który przybył najwcześniej do Królestwa. W tej chwili jest to JKW Edward II, który przybył do Dreamlandu w lipcu 2001. JE Komisarz Wyborczy Królestwa potwierdził zapis w CRM, iż JKW Edward II nadal posiada status obywatela Królestwa.

Skontaktowałem się z powodzeniem z dwoma królami seniorami, JKW Pawłem oraz JKW Edwardem I. Nadal oczekuję odpowiedzi od JKW Edwarda II.

Chciałbym tu podziękować:
  • Szefowi KSI, Matowi Maxowi von Salvepol za zabezpieczenie serwera oraz sprawne przekazanie mi minimum dostępów.
  • Prezesowi Sądu Królestwa, sir Alusiowi de la Ciprofloksja, za interpretacje prawne na bieżąco,
  • Karolinie von Lichtenstein, za pomoc w nawiązaniu kontaktu z królami seniorami.
W tym wątku będę ogłaszał kolejne postępy w procesie wyłonienia następcy tronu.

W razie pytań, problemów, lub wątpliwości, będę dostępny kanałem PW oraz wieczorami na IRCu.
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Relacja z wykonania zapisów DK o sukcesji

Post autor: Edward II »

Przed godziną zwróciłem się do obu aktywnych w chwili abdykacji królów seniorów — JKW Pavla Svobody i JKW Alfreda — z prośbą o ustosunkowanie się do dwóch możliwych scenariuszy. Efekty konsultacji, podobnie jak i treść samej decyzji, przedstawię we wtorek.

  • E II
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Relacja z wykonania zapisów DK o sukcesji

Post autor: Edward II »

Informuję, że po krótkiej dyskusji w gronie królów-seniorów — JKW Pavla Svobody i JKW Edwarda Artura — osiągnęliśmy konsensus, a decyzja zapadła jednomyślnie. Nazwisko Następcy Tronu zostanie ogłoszone dzisiaj w godzinach wieczornych — zapewne ok. 22:00.

  • E II
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Relacja z wykonania zapisów DK o sukcesji

Post autor: Edward II »

Przede wszystkim — przepraszam za niesłowność i opóźnienie wynikłe z kilkunastogodzinnego braku dostępu do internetu. Problem rozwiązany — czas na długo oczekiwany komunikat.

  • E II
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
RIIF
król-senior
Posty: 1887
Rejestracja: 27 lis 2015, 18:56
NIM: 747065
Herb: herb_kd_krolRCA
Kontakt:

Re: P — Następca Tronu

Post autor: RIIF »

Wasza Królewska Mość,

szczerze gratulacje.
Robert Fryderyk, c.s, r. s., p.s., KKdrOD, KCO
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Relacja z wykonania zapisów DK o sukcesji

Post autor: Aleksander »

Fajnie, ale nadal wisisz mi piwo.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Karolina Aleksandra
król-senior
Posty: 1954
Rejestracja: 25 wrz 2012, 20:23
NIM: 430209
Herb: k14
Lokalizacja: Ekorre
Kontakt:

Re: Relacja z wykonania zapisów DK o sukcesji

Post autor: Karolina Aleksandra »

Ponownie dziękuję markizowi Darosareierowi-Stattoerrowi za przejęcie obowiązków Regenta — nawet jeżeli nieco emocjonalne — i doprowadzenie do zebrania konwentu królów-seniorów. Podziękowania się należą również JKW Edwardowi II za przejęcie koordynacji i relacjonowanie na bieżąco sytuacji, wskutek czego wszyscy wiedzieli, co się dzieje i państwo nie pozostało w niepewności. Doceniam dobrą politykę informacyjną.
Zablokowany

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości