STAN KLĘSKI AKTYWNOŚCIOWEJ — 9 czerwca 2019 r., wskutek pogarszającej się sytuacji demograficznej, która w sposób negatywny odbija się na funkcjonowaniu najważniejszych urzędów Królestwa, Jego Królewska Mość Robert II Fryderyk wydał królewski edykt wprowadzający Stan Klęski Aktywnościowej. Poprzedzając swą decyzję JKM odwołał wszystkich członków Rad Przybocznej i Stanu. Spodziewane są dalsze działania i Orędzie wygłoszone wobec mieszkańców Dreamlandu i mieszkańców całego wirtualnego świata.

ORĘDZIE KRÓLA DREAMLANDU DO MIESZKAŃCÓW KRAJU I CAŁEGO WIRTUALNEGO ŚWIATA — Jego Królewska Mość wygłosił zapowiadane orędzie w związku z wprowadzonym stanem klęski aktywnościowej. Król skierował swe słowa nie tylko do byłych i obecnych mieszkańców Królestw, ale także do mieszkańców całego wirtualnego świata. Zapowiedział m.in reformy rządu, parlamentu i samorządową, politykę grubej kreski i politykę szeroko otwartych drzwi.

Rezygnacja

Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1388
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Rezygnacja

Post autor: Torkan Ingawaar » 29 lip 2017, 20:50

Szanowni obywatele,

niniejszym składam rezygnację z funkcji Premiera Rządu Królewskiego, która wejdzie w życie o północy 2 sierpnia, czyli po obchodach Święta Królestwa. Jej powodem jest utrata większości składu mojego gabinetu oraz ogólne zniechęcenie do jakiejkolwiek aktywności na szczeblu federalnym. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Mam nadzieję, że mój prawdopodobny następca - Oskar ben Grozny-Witt - lepiej się sprawdzi w charakterze szefa rządu. W najbliższym czasie zamierzam skupić się na Księstwie Skytji - możliwe, że za jakiś czas stanie się ono kolejnym krajem federacji.

Jeszcze raz przepraszam i dziękuję za uwagę.

Z poważaniem,

Torkan Ingawaar
Premier Rządu Królewskiego
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek

Awatar użytkownika
الوـس
Premier Rządu Królewskiego
Posty: 4043
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
Herb:
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Rezygnacja

Post autor: الوـس » 30 lip 2017, 00:40

Dojrzały i potrzebny krok. Niestety mocno spóźniony.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Posty: 996
Rejestracja: 5 gru 2016, 15:04
Numer GG: 42085982
Herb:
Lokalizacja: Unia Saudadzka, Koppenberg
Kontakt:

Re: Rezygnacja

Post autor: Oskar ben Grozny Witt » 30 lip 2017, 01:47

Boże... wyjdź. Wymyślasz jakieś historyjki jak dziecko z przedszkola, to chyba nie przystoi nauczycielowi angielskiego, który jest już dorosły. Chyba, że uczy małe dzieci i w towarzystwie ich zdziecinniał...

Nie wiem jak tobie Karbiak chce Ci się przez taki czas robić pacana z siebie, ale mnie by to już dawno znudziło. Idź do świata, w którym żyjesz ze swoimi królikami itp....

Odnosząc się do postu pana Torkana... cóż... Wasz rząd był klęską aktywnościową - waszą, jak i całego państwa. Nieudolne kierowanie państwem ze stanowiska Premiera doprowadziło do dymisji prawie całego rządu. Mimo wszystko nie skreślam pana w swym mikronacyjnym życiu. Być może trafił pan na taki okres w życiu, w którym nie mógł się zając takimi sprawami jakie panu powierzono, nie będę robił z tego schizmy, pozostaje mi życzyć tylko większej aktywności w przyszłości :)
Daniel von Witt pisze: Robert nie będzie rządził. Zachęcam wszystkich patriotów do bojkotowania i torpedowania działań Roberta tymczasowo zajmującego tron (nie bezcześćmy nazwy król zestawiając ją z tym typem). Pierwszy cel: koronacja. Naród go nie chce. Pokażmy to wszyscy".
Alus pisze: Szkoda jedynie, że RCA ma to wszystko w dupie. Tak to leży mu na sercu dobro Dreamlandu ;-)

(-) Oskar baron ben Grozny Witt

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka i społeczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości