DREAMLAND NA DISCORDZIE — utworzony został nowy serwer Dreamlandu na Discordzie. W imieniu Jego Królewskiej Mości Macieja II mamy zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Królestwa do przybycia na niego. Wystarczy kliknąć w ten link i gotowe. W razie problemów na serwerze łapcie Gwardię Królewską.

PRACE W DZIALE OGŁOSZEŃ URZĘDOWYCH — w dniu 11 sierpnia 2019 r. rozpoczęły się prace porządkowe działu. Trwa sortowanie aktów prawnych do odpowiednich poddziałów. Docelowa struktura działu może ulec zmianie. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. Termin zakończenia prac przewidziany jest najpóźniej na koniec sierpnia 2019 r.

OGŁOSZONO WYBORY PREMIERA RZĄDU — w dniu 11 sierpnia 2019 r. JKM Maciej II formalnie zarządził wybory Premiera Rządu Królewskiego. Zgłaszanie kandydatów trwa od 12 do 19 sierpnia, głosowanie zaś odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2019 roku. Zachęcamy do zgłaszania się.

Rezygnacja

Centralne miejsce dreamlandzkiej aktywności.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Kontakt:

Rezygnacja

Post autor: Torkan Ingawaar » 29 lip 2017, 20:50

Szanowni obywatele,

niniejszym składam rezygnację z funkcji Premiera Rządu Królewskiego, która wejdzie w życie o północy 2 sierpnia, czyli po obchodach Święta Królestwa. Jej powodem jest utrata większości składu mojego gabinetu oraz ogólne zniechęcenie do jakiejkolwiek aktywności na szczeblu federalnym. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Mam nadzieję, że mój prawdopodobny następca - Oskar ben Grozny-Witt - lepiej się sprawdzi w charakterze szefa rządu. W najbliższym czasie zamierzam skupić się na Księstwie Skytji - możliwe, że za jakiś czas stanie się ono kolejnym krajem federacji.

Jeszcze raz przepraszam i dziękuję za uwagę.

Z poważaniem,

Torkan Ingawaar
Premier Rządu Królewskiego
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek

Awatar użytkownika
الوـس
Premier Rządu Królewskiego
Herb:
Kontakt:

Re: Rezygnacja

Post autor: الوـس » 30 lip 2017, 00:40

Dojrzały i potrzebny krok. Niestety mocno spóźniony.
(-) Aluś de la Ciprofloksja zu Hergemon und von Lichtenstein y de Arbuz och Apelsinklyfta
فقهاء‎‎

Ruch Tauzen!

Hej Ruchu nasz!
Pokaż jak grasz.
Gdy upadniesz - wstań!
Nie poddawaj się!
My wspieramy cię.

Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Numer GG: 42085982
Herb:
Kontakt:

Re: Rezygnacja

Post autor: Oskar ben Grozny Witt » 30 lip 2017, 01:47

Boże... wyjdź. Wymyślasz jakieś historyjki jak dziecko z przedszkola, to chyba nie przystoi nauczycielowi angielskiego, który jest już dorosły. Chyba, że uczy małe dzieci i w towarzystwie ich zdziecinniał...

Nie wiem jak tobie Karbiak chce Ci się przez taki czas robić pacana z siebie, ale mnie by to już dawno znudziło. Idź do świata, w którym żyjesz ze swoimi królikami itp....

Odnosząc się do postu pana Torkana... cóż... Wasz rząd był klęską aktywnościową - waszą, jak i całego państwa. Nieudolne kierowanie państwem ze stanowiska Premiera doprowadziło do dymisji prawie całego rządu. Mimo wszystko nie skreślam pana w swym mikronacyjnym życiu. Być może trafił pan na taki okres w życiu, w którym nie mógł się zając takimi sprawami jakie panu powierzono, nie będę robił z tego schizmy, pozostaje mi życzyć tylko większej aktywności w przyszłości :)
Daniel von Witt pisze: Robert nie będzie rządził. Zachęcam wszystkich patriotów do bojkotowania i torpedowania działań Roberta tymczasowo zajmującego tron (nie bezcześćmy nazwy król zestawiając ją z tym typem). Pierwszy cel: koronacja. Naród go nie chce. Pokażmy to wszyscy".
Alus pisze: Szkoda jedynie, że RCA ma to wszystko w dupie. Tak to leży mu na sercu dobro Dreamlandu ;-)

(-) Oskar baron ben Grozny Witt

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka i społeczeństwo”