Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Daniel von Witt »

Szanowni Państwo,

po podpisaniu i ratyfikacji traktatu o oddaniu Awary Południowej przez osoby zapatrzone w Sarmację jak mohery w ikonę Matki Bożej, sprawa ucichła i nie była dalej rozdrapywana. Królestwo Scholandii spało słodko w dreamlandzkich granicach tak samo jak ci, którzy ręce do zawarcia umowy przyłożyli, aż wreszcie na dobre zeszli ze sceny politycznej, pozostawiając kolejnym pokoleniom bubel i bombę z opóźnionym zapłonem. Wtedy wydawało się, że sprawa jest zamknięta, skoro nikt w naszym domu wiele poważnego poza cichym marudzeniem pod nosem, o sprawie nie pisał. Nie pisałem więc dalej ja sam.

Okoliczności zawarcia niesławnej umowy zaczęły wychodzić na światło dzienne dopiero z czasem, w zasadzie na dobre od zeszłego roku. Dla Scholandczyków była i wciąż jest to sprawa na tyle ważna, że głos w sprawie zaczęli zabierać publicznie dopiero wtedy, gdy Awara Południowa stała się także elementem gry pomiędzy głównymi siłami politycznymi w Królestwie. KPD stawia sprawę jasno: Awarę Południową należy odebrać nawet zbrojnie. KPA, moja partia, uważa, że tego nie potrzeba. Potrzeba jedynie stwierdzenia nieważności umowy o jej oddaniu. Sprawa Awary Południowej nie ucichnie. Stała się przecież stałym punktem programów obecnych i rodzących się partii (Frakcja Radykalna podziela pogląd KPD), dlatego, że sama umowa jest kontrowersyjna, że działanie państwa zbójeckiego (Księstwa Sarmacji) było haniebne, że Scholandczycy doznali niesprawiedliwości, że zostali oszukani przez swych przywódców: Marcina Mikołaja, Pavla Svobodę i co najgorsze dla nich - Filipa Radgara Scholandzkiego. Osoby te zdając sobie sprawę ze swych słabości ulegli państwu zbójeckiemu narażając Królestwo Dreamlandu na spadek prestiżu i sprawę awarską na zlekceważenie.

Można to jednak naprawić i odwrócić, a sprawę definitywnie zamknąć, stąd trzy moje apele.

Wasza Królewska Mość,

apeluję o naprawienie błędów słabeuszy, zmazanie z rodziny panującej skazy hańby i unieważnienie traktatu o oddaniu Awary Południowej, w trosce o dobro Scholandczyków i Królestwa Scholandii, które zostały zlekceważone przez ówczesnych decydentów i ich reprezentantów;

apeluję o oprotestowanie usypania wysepek na zachód od Awary. Jest to ta sama praktyka, którą przed laty uprawiało Księstwo Sarmacji dokonując usypania Awary, która stała się zarzewiem ciągnącego się latami konfliktu. Pierścień wysp na północ od Scholandii jest tego dowodem - prowokacyjnym działaniem Sarmatów;

apeluję także o zerwanie stosunków dyplomatycznych z Księstwem Sarmacji po unieważnieniu traktatu. Nie może być mowy o tym, że jakiekolwiek państwo zbójeckie deklaruje, że okupuje część dreamlandzkiego terytorium, co będzie mieć miejsce, gdy traktat zostanie unieważniony. Królestwo i Księstwo nie utrzymują stałych i oficjalnych stosunków, a relacje nie mają charakteru dyplomatycznego, więc strata z zerwania stosunków będzie żadna - nie wpłynie to w żaden sposób na kontakty osób prywatnych, a na poziomie państwowym zakończy zbędne napięcie i spory.

(-) Daniel ax. von Witt
Prezes Klubu Politycznego św. Augustyna
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: RomanoPorfavor »

Pokrzykiwania przegranego, który nie potrafi sobie poradzić z porażką i próbuje nadal odgrywać jakąś rolę. Trochę aż przykro obserwować, jak doktor Witt staje się swoją własną karykaturą.

Miał Towarzysz Doktor cztery kadencje, aby sprawą się zająć - jednak zamiótł ją pod dywan. Próba wskoczenia na zwycięską platformę w momencie gdy zostało się pokonanym - to tylko świadczy o braku klasy. Proponuję wybrać się na dłuższą emeryturę od polityki - i zostać na niej, aby mniej było ośmieszania siebie i Dreamlandu przy okazji.

Ze swojej strony, w imieniu Rządu Królewskiego proszę WKM o zignorowanie tego apelu. Nie ma co przydawać zwolennikowi teorii spiskowych atencji. Jako Minister Spraw Zagranicznych przygotowuję propozycję planu postępowania w kwestii Awary i w ciągu najbliższego tygodnia przedstawię go w Komitecie Spraw Zagranicznych, gdzie będzie przedmiotem dalszych ustaleń między Rządem a Koroną.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

PTR pisze:
Pokrzykiwania przegranego, który nie potrafi sobie poradzić z porażką i próbuje nadal odgrywać jakąś rolę.
Opozycja nadal ma prawo działać i wpływać na państwo. To, że wy jak przegrywaliście to się wyłączaliście i wracaliście po 3 miesiącach to inna sprawa.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Jesse
Posty: 164
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:14
NIM: 104100
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Jesse »

Opozycja nadal ma prawo działać i wpływać na państwo. To, że wy jak przegrywaliście to się wyłączaliście i wracaliście po 3 miesiącach to inna sprawa.
Jeżeli wierzyć w to jak sytuacje przedstawia pan Witt, to była to zwykła manipulacja Królem - mafia Wittów w 100%
Na szczęście, nikt w to nie wierzy.
(-) Arons Jesse Oliver
Minister Kultury
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Herold Koronny
Posty: 2772
Rejestracja: 30 sie 2016, 02:35
NIM: 132626
Herb: c08.gif
Lokalizacja: Księstwo Furlandii i Luindoru, Segali
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Jesse pisze:Jeżeli wierzyć w to jak sytuacje przedstawia pan Witt, to była to zwykła manipulacja Królem - mafia Wittów w 100%
Na szczęście, nikt w to nie wierzy.
Sarkazm Jessiego na sarkazm Daniela. Cudowne.
(-) Fryderyk Karol Albert książę Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."JKM Aleksander, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Daniel von Witt »

PTR pisze:
Pokrzykiwania przegranego, który nie potrafi sobie poradzić z porażką i próbuje nadal odgrywać jakąś rolę. Trochę aż przykro obserwować, jak doktor Witt staje się swoją własną karykaturą.
Za długo przebywał Pan wśród Sarmatów. Nie odczuwam żadnej straty. Co chciałem wiedzieć to już wiem, a przede wszystkim co chciałem, aby wybrzmiało publicznie, bez względu na to co by to było.
PTR pisze:
Miał Towarzysz Doktor cztery kadencje, aby sprawą się zająć - jednak zamiótł ją pod dywan. Próba wskoczenia na zwycięską platformę w momencie gdy zostało się pokonanym - to tylko świadczy o braku klasy. Proponuję wybrać się na dłuższą emeryturę od polityki - i zostać na niej, aby mniej było ośmieszania siebie i Dreamlandu przy okazji.
Sprawę załatwił Svoboda, Marcin Mikołaj, Filip Radgar Scholandzki. A skoro tak to nie było powodu do tego wracać. Ale się wraca dzięki komunistom i pseudo-Scholandczykom takim jak Pan, wyciągniętych spod wandejskiej ziemi, na której strzelanie do Sarmatów i właśnie Scholandczyków to przecież sport, więc nie odmawia Pan sobie robić zamieszania. Czekam na czołgi marki PTR na Awarze :) Chatliński zgodzi się dowodzić.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Jesse
Posty: 164
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:14
NIM: 104100
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Jesse »

Co chciałem wiedzieć to już wiem, a przede wszystkim co chciałem, aby wybrzmiało publicznie, bez względu na to co by to było.
Kiedy odbędzie się kurs z ośmieszania samego siebie przed mikroświatem?
(-) Arons Jesse Oliver
Minister Kultury
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Daniel von Witt »

Pan jest w komunistycznym rządzie papugą czy ministrem?

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
Jesse
Posty: 164
Rejestracja: 30 sty 2017, 21:14
NIM: 104100
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Jesse »

Daniel von Witt pisze:Pan jest w komunistycznym rządzie papugą czy ministrem?

(-) Daniel ax. von Witt
Ja? Ministrem. A pan? ;)
(-) Arons Jesse Oliver
Minister Kultury
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Daniel von Witt »

Niech się Pan nie rozpędza. To ja zadaję pytania :P Wkrótce będzie ich więcej i będą trudniejsze od powyższego, ale to było na rozgrzewkę :)

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: RomanoPorfavor »

Daniel von Witt pisze:Co chciałem wiedzieć to już wiem, a przede wszystkim co chciałem, aby wybrzmiało publicznie, bez względu na to co by to było.
Czyli postawił Towarzysz Doktor zarzuty z dupy, po czym oficjalnie usłyszał Towarzysz, że są z dupy. Ni mniej, ni więcej. W takim razie serdeczne gratulacje z okazji wykonania postawionego sobie zadania. W tym tempie jutro skonstatuje Towarzysz, że jak nasra, to śmierdzi. Doprawdy, rodzi nam się tu umysł ostry jak brzytwa.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Daniel von Witt »

Tłumacząc z komunistycznego na polski: chciałem, by Król publicznie zadeklarował cokolwiek w tej sprawie. Wiemy już, że uznaje umowę za ważną i to powinno temat zamykać. KPA o Awarę Południową walczyć nie będzie, bo sprawa jest pozamiatana, a i Scholandczycy przespali najlepszy na to czas, gdy do unii z Dreamlandem weszli. A teraz nagle Armia Czerwona chce sobie lądować na wysepce i strzelać do imperialistów. Życzę powodzenia. Poobserwuję cyrk z oddali.

(-) Daniel ax. von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: RomanoPorfavor »

Poobserwuję cyrk z oddali. [...]
Właśnie na to liczę. Słyszałem, że Santera jest piękna o tej porze roku. Od biedy wystarczy Elderland.
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Aleksander
król-senior
Posty: 5759
Rejestracja: 1 sty 2017, 22:00
NIM: 435954
Herb: a13
Lokalizacja: Tauzen
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Aleksander »

Z tym urlopem to jest jak z yeti. Wszyscy o tym gadają, ale nikt nie widział.
(-) Alexander, r.s.
Awatar użytkownika
Alfred
król-senior
Posty: 2535
Rejestracja: 16 kwie 2013, 19:12
Numer GG: 47634183
NIM: 196135
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Alfred »

Zgodnie z prawem traktatów, podważenie ważności umowy międzynarodowej albo zgody państwa na związanie się nią jest możliwe tylko w kilku przypadkach. Niepoczytalność przedstawiciela dyplomatycznego państwa-strony w ogóle się do nich nie zalicza. Natomiast jeżeli osoba, która wyraziła w imieniu państwa-strony jego zgodę na związanie się traktatem była skorumpowana przez inne państwo negocjujące traktat, to można się powoływać na tę okoliczność jako na czyniącą ową zgodę nieważną.

W przedmiotowym przypadku dotyczyłoby to Jego Królewskiej Wysokości Marcina Mikołaja, on bowiem wyraził za Królestwo Dreamlandu zgodę na związanie się umową cesji Awary — przez ratyfikację. Ani on, ani też ówczesny Premier Rządu Królewskiego JKW Pavel Svoboda (o którym wspominam tylko dla porządku) nie otrzymał żadnej korzyści osobistej bądź obietnicy takiej korzyści w związku z udziałem w procedurze traktatowej.

Wobec czego wydałem stosowne oświadczenie.

Arcyksiążę von Witt,

uważam za nieprzekonującą deklarację, że swój dosyć dramatyczny apel wystosował Pan po to jedynie, aby zmusić mnie do zajęcia stanowiska co do traktatu awarskiego. Jeśli jednak wziąć ją za dobrą monetę, to sprawa ma się tak: przez kilka ostatnich dni głosił Pan poglądy, których w istocie nie wyznaje; apelował Pan o działania, których podjęcia w rzeczywistości nie chciał — po to, aby sprowokować swojego monarchę do wystąpienia przeciwko partii komunistycznej, konkurencyjnej wobec Pańskiego ugrupowania. Stanowczo nie aprobuję takiej nieszczerości w życiu publicznym oraz takiego stosunku do głowy państwa.

Przede wszystkim jednak nie aprobuję Pana słów o tym, że rodzina panująca Dreamlandu jest okryta „skazą hańby”. Mam nadzieję, że była to, powiedzmy, niezręczność językowa, którą Pan sprostuje. Jeżeli natomiast wyraził Pan w ten sposób swoje autentyczne przekonanie, oczekuję, że postąpi Pan konsekwentnie i złoży nadany Panu przez mojego Poprzednika tytuł honorowy.
(—) Alfred de Ebruz, r. s.
salus rei publicae suprema lex esto!
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Daniel von Witt »

Wasza Królewska Mość,

intencją apelu było przede wszystkim wyrażenie stanowiska w sprawie awarskiej: krytyka traktatu o oddaniu Awary Południowej, krytyka osób przykładających ręce po stronie dreamlandzkiej do zawarcia tego traktatu, krytyka Księstwa Sarmacji za zbójeckie działania i okupację naszego terytorium do momentu legalizacji tych zbójeckich działań przez członków dynastii Ebruzów. Jest to potrójna hańba, która w większości spływa o dziwo na Królestwo Dreamlandu i dynastię Ebruzów - słabeuszy JKW Marcina Mikołaja, JKW Pavla Svobody i JKW Filipa Radgara Scholandzkiego, z którymi niestety jest WKM związany więzami rodzinnymi. Uleganie sile i propagandzie to hańba, być może większa od nich samych. W końcu musiało to wybrzmieć.

Umowa, która te emocje wywołuje, niestety obowiązuje. Klub Polityczny św. Augustyna sprawując rządy przez rok czasu nie miał do tego dokumentu zastrzeżeń - gorzki smak trzeba było odczuwać. Linia polityki Klubu Politycznego św. Augustyna zgadzała się więc w pełni z linią polityki JKW Edwarda II: haniebna umowa jest wiążąca. Sytuacja uległa jednak zmianie po wyborach, gdyż do władzy doszło ugrupowanie, które fałszuje historię, manipuluje faktami, a teraz na tym podłożu obierze konfrontacyjny kierunek wobec państwa, z którym wiąże nas - jak WKM oświadczył - ważna umowa. Oczekuję więc, że relacje sarmacko-dreamlandzkie będą tworzone na prawdzie historycznej i na bazie faktów, a nie na bazie szalonych działań Komunistycznej Partii Dreamlandu. Że to co białe zostanie rozdzielone od czarnego. Że hańba zostanie nazwana po imieniu po obu stronach. Że rozdział ten zostanie zamknięty. Aby to miało możność stać się rzeczywistością liczę na potępienie działań władz Królestwa Scholandii, które tworzą i kolportują kłamstwa, starając się wychowywać na nich kolejne pokolenie Dreamlandczyków i Scholandczyków. Liczę, że haniebnemu i ważnemu traktatowi da się spokój. Jeżeli WKM powiedział A to trzeba powiedzieć B, i wpłynąć na Wicekróla Scholandii, by nie tolerował kłamstwa na oficjalnych stronach prowincji, by nie hodowano w Królestwie komunistycznych fanatyków.

Celem wysunięcia argumentów o nieważności traktatu nie było jego unieważnienie, a pogodzenie się raz na dobre z tym, że jest ważny i pokazanie w przededniu konfrontacyjnych działań komunistów, że sprawa jest niestety "pozamiatana". Wydumane argumenty o niepoczytalności, przekupstwie, umocowaniu osoby zawierającej traktat, wprowadzaniu w błąd musiały paść, aby można było zrozumieć, że choć mogą budzić wątpliwości to nie da się ich zastosować w praktyce. I chociaż ja je wypowiadałem, kłócąc się nie tylko z komunistami, ale i z Sarmatami (jedni i drudzy to moi wrogowie), to w celu uzmysławiania i zamykania tego rozdziału nim komuniści rozpętają wojnę o pietruszkę, której ja osobiście nie chcę. Awara Południowa jest sarmacka/baridajska/scholandzka*.

Nie można więc dać się wciągnąć w kolejny rewizjonistyczny konflikt z Księstwem Sarmacji. Nie można naśladować jej samej z czasu, gdy dopuszczała się haniebnych czynów zajmowania części terytorium Królestwa Scholandii, później je okupując. Nie można żyć przeszłością i budować kapitału politycznego na emocjach i resentymentach sprzed x lat. Obecnie Królestwo Scholandii dba o Awarę Południową bardziej niż o Scholopolis czy dowolne miasto Scholandii. Bardziej niż o aktywizację obywateli, którzy ciągle rejestrują się w Scholandii i Scholandia nie dba o nich. Starym komuchom bardziej zależy na pikselach niż na ludziach. Jaka była dbałość o Awarę Południową przed wojną i okupacją? No jaka? Przeszłość i kilka pikseli lub kilkanaście, zależnie od skali mapy, ma cementować więź Scholandczyków i integrować ich pod szyldem "Królestwo Scholandii"? Marna to koncepcja i pomysł na prowincję. Marna to koncepcja na politykę zagraniczną komunistów, którzy raz - zaproponowali miłość do samych siebie (Wandystanu, z którego wywodzi się więcej niż połowa rządu) i dwa - wrogość wobec Sarmacji z powodu wyspy, o którą nikt nie dbał przed jej stratą i o którą nikt dbać nie będzie po jakimś cudownym jej odzyskaniu.

Liczę, że Król naprawi błędy słabeuszy, którzy panowali Królestwem przed nim. Liczę, że Król nie dopuści do eskalacji konfliktu, który został zakończony lata temu. Liczę, że Król będzie silny i zadba o interes państwa, które znowu nie może się ośmieszyć tak, jak ośmieszyło się w lipcu 2015 roku. Gdyż powyższy apel, jak mówi WKM "dramatyczny" miałby moc właśnie w lipcu 2015 roku. To wtedy należało nie podpisywać żadnej umowy, oprotestować powstanie jakiegoś planktonu na zachód od Awary i zerwać stosunki z okupantem. Dopiero dziś to brzmi i wydaje się Waszej Królewskiej Mości "dramatyczne", a jest "irracjonalne", gdyż trzeba już z tym żyć.

Wasza Królewska Mość,

Król nadaje tytuły honorowe i gdy Król uważa, że należy je zwrócić to tak stać się musi. Jestem lojalnym i oddanym poddanym Korony, dlatego mając na względzie życzenie Waszej Królewskiej Mości oświadczam, że zrzekam się tytułu honorowego arcyksięcia i zrzekam się tytułu Palatyna Alhambry.

(-) Daniel von Witt

* scholandzka - diaspory scholandzkiej w Sarmacji; jak komu pasuje - niepotrzebne skreślić.[/justify]
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

Szlezi, po co tak brutalnie od razu? Toć chłop się napracował na ten tytuł, a że trochę nabruździł... Cóż, należy przygarnąć marnotrawnego syna do ojcowskiej piersi i pogłaskać po główce. Głaskać tak długo, aż pogodzi się z przegraną.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: RomanoPorfavor »

Cudowny pokaz męczennictwa w kolejnym występie Witta. W wizji Witta Dreamland, który został skrzywdzony przez mafię trzech byłych królów, dziś może tylko załamać ręce, ronić krokodyle łzy, a tak naprawdę - zapomnieć o sprawie. Dreamland w oczach Witta - i jego ugrupowania - jest słaby. Na szczęście społeczeństwo Dreamlandu w ostatnich wyborach dało jednoznacznie do zrozumienia, że zmęczone jest tą propagandą słabości. Że potrzebuje wizji i potrzebuje siły. I z taką siłą i bez propagandy "nie da się" Rząd KPD pod kierunkiem Torkana będzie prowadził Dreamland.

Na koniec uwaga faktograficzna - król-senior Filip Radgar Scholandzki nie jest i nie był (o ile mi wiadomo) członkiem dynastii Ebruzów, a dynastii von Rohrscheidt – Schwaben – Scholandiae (Scholandzkich).
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Vladimir von Lichtenstein
Posty: 555
Rejestracja: 29 paź 2011, 17:42
NIM:
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Vladimir von Lichtenstein »

PTR pisze:Cudowny pokaz męczennictwa [...]
Tak się wykuwa mity wielkich tego świata!
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán,
baron Järpen, następca skytyjskiego tronu
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Błędy słabeuszy, które da się naprawić

Post autor: Daniel von Witt »

PTR pisze:Cudowny pokaz męczennictwa w kolejnym występie Witta.
Jakiego znowu męczennictwa? Król zażyczył sobie zwrotu tytułu za nazwanie jego rodziny okrytą hańbą. Są tam takie osoby niestety, co poradzić. No to tytuł zwracam, gdyż jak mówiłem: nie jestem do niczego przywiązany, a wszystko, co robię w mikronacjach jest elementem zabawy.
PTR pisze:W wizji Witta Dreamland, który został skrzywdzony przez mafię trzech byłych królów, dziś może tylko załamać ręce, ronić krokodyle łzy, a tak naprawdę - zapomnieć o sprawie.
Słabeusze co zrobili to zrobili. To już historia. Patrzyłby Pan w przyszłość, a nie zajmował się archeologią na Awarze.
PTR pisze:Dreamland w oczach Witta - i jego ugrupowania - jest słaby.
Dreamland okazał słabość w połowie 2015 roku. Svoboda i Marcin Mikołaj dali zlać się po pyskach. Ich sprawa. Pamiętać się będzie o nich jako o słabeuszach i okrytych hańbą. Trudno. To już historia.
PTR pisze:Na szczęście społeczeństwo Dreamlandu w ostatnich wyborach dało jednoznacznie do zrozumienia, że zmęczone jest tą propagandą słabości. Że potrzebuje wizji i potrzebuje siły. I z taką siłą i bez propagandy "nie da się" Rząd KPD pod kierunkiem Torkana będzie prowadził Dreamland.
W sumie wie Pan Minister co, Dreamland komunistyczny kontra Sarmacja to jedni warci drugich. Czekam na szopkę z utęsknieniem. Walczcie dzielnie o każdy piksel :D

(-) Daniel von Witt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości