Edward II - to już rok!

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Kancelaria Królewska
urząd państwowy
NIM:
Kontakt:

Edward II - to już rok!

Post autor: Kancelaria Królewska »

Obrazek
KANCELARIA KRÓLEWSKA
Z okazji pierwszej rocznicy panowania Jego Królewskiej Mości Edwarda II Króla Dreamlandu i Elderlandu Kancelaria Królewska w imieniu całego Dworu JKM przesyła swojemu Monarsze życzliwe gratulacje i życzenia dalszego owocnego panowania nad Wspólnotą Korony Ebruzów. Jednocześnie pragniemy podziękować JKM za cały wkład i zamysł, jakie poczynił nasz Król w nasze Królestwo, dzięki czemu jego obraz jest dziś diametralnie inny od tego, jakim ono było rok temu. Dziękujemy Mu również za wszystkie rady, wsparcie i otuchę, którą w nas wlewał i wciąż to czyni.

Niech żyje Król Edward II!
Niech żyje Królestwo Dreamlandu!
Niech żyje Królestwo Elderlandu!
/-/ Kancelaria Królewska
Kancelaria Królewska pragnie nadmienić, że program obchodów Święta Monarchii zostanie upubliczniony w dniach najbliższych. Dzień tego święta wypada 20 grudnia 2016 r. w pierwszą rocznicę koronacji JKM Edwarda II. Wtedy każdy zainteresowany będzie miał szansę wyrazić swą radość z panowania naszego wielkiego Króla.
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
obywatel
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Kontakt:

Re: Edward II - to już rok!

Post autor: Daniel von Witt »

Przypomnijmy sobie również pierwszą proklamację JKM Edwarda II. Tak wyobrażał on sobie Dreamland 2016 i kolejnych lat, gdy wstąpił na tron: Nowe otwarcie. Jaka okazała się rzeczywistość?

(-) Daniel książę von Witt
Lord Kanclerz na Dworze Jego Królewskiej Mości Edwarda II
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Kontakt:

Post autor: Edward II »

• Panie Premierze,
dziękuję za pamięć i życzenia. Dziś faktycznie mija rok od przekazania korony. Za dwanaście dni, 20. grudnia, obchodził będę rocznicę koronacji. Kalendarz zachęca, by potraktować to wydarzenie jako okazję do podsumowania mijającego roku, co chciałbym uczynić w kilku publikacji prasowych oraz ogłosić to i owo. Już teraz jednak dziękuję Wam wszystkim za dwanaście wspólnych miesięcy. Cieszę się, że jestem jednym z elementów w tej barwnej układance. Czy też, jak kto woli, domu wariatów ;] Nie zamieniłbym go na nic innego.

W najbliższym czasie można natomiast spodziewać się mojego oświadczenia w sprawie ostatnich wydarzeń międzynarodowych.

• (—) Edward II
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
Oskar ben Grozny Witt
Numer GG: 42085982
NIM: 423923
user_herb: o03
Kontakt:

Post autor: Oskar ben Grozny Witt »

Mimo, że jestem nowy w Dreamlandii, życzę Waszej Królewskiej Mości dalszych sukcesów z pełnienia stanowiska.
Daniel von Witt pisze: Robert nie będzie rządził. Zachęcam wszystkich patriotów do bojkotowania i torpedowania działań Roberta tymczasowo zajmującego tron (nie bezcześćmy nazwy król zestawiając ją z tym typem). Pierwszy cel: koronacja. Naród go nie chce. Pokażmy to wszyscy".
Alus pisze: Szkoda jedynie, że RCA ma to wszystko w dupie. Tak to leży mu na sercu dobro Dreamlandu ;-)

(-) Oskar baron ben Grozny Witt
Awatar użytkownika
Guedes de Lima
Numer GG: 6400192
NIM: 123456
Kontakt:

Post autor: Guedes de Lima »

Gratuluję i życzę wielu lat udanego panowania!
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Awatar użytkownika
Fryderyk Orański-Nassau
Numer GG: 44703021
NIM: 132626
user_herb: c08.gif
Kontakt:

Post autor: Fryderyk Orański-Nassau »

Jednocześnie gratuluję panowania i mimo, że nie jestem obecny w Królestwie od początku panowania Waszej Wysokości, dziękuję za stworzenie miejsca, które tak bardzo pokochałem :D
(-) Fryderyk Karol Albert markiz Orański-Nassau OOIII ONZII
Hrabia Flores
"Pochlebiamy sobie patrząc na Sarmację, że zobaczcie; oni są prymitywni, a my wysublimowani. Ale wysublimowany autyzm nadal pozostaje autyzmem."Aluś, 2 października 2017 r.
"Może ten słynny dreamlandzki neoprymitywizm wcale nie jest taki zły?"
Helmut Pohl, 7 lutego 2019 r.
Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Marszałek Dworu
NIM: 156339
Kontakt:

Post autor: Torkan Ingawaar »

Myślałem, że będzie jakaś gruba balanga z okazji rocznicy koronacji, a tu nic. :(
Tak czy inaczej gratuluje pierwszego roku na tronie. No i wesołych świąt. :-)
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sted Asketil
król-senior
NIM: 121212

Post autor: Sted Asketil »

Gratuluje i mam nadzieje ze kolejny rok bedzie rownie ciekawy :)
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Kontakt:

Post autor: Edward II »

Środek tygodnia nie sprzyja huczniejszym formom celebracji, a dziś wyjątkowo pełnię honory gospodarza i przewodnika dla gościa z sąsiedniej galaktyki, więc forum doglądam tylko jednym okiem. Obiecuję jednak, że odbijemy to sobie przy pierwszej okazji — optymalnie w weekend. A głębsze refleksje i wnioski, zapowiadane kilka postów wyżej, już niebawem.

Dziękuję Wam za wszystko.
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
Алоиз Нишемангоҳ
Numer GG: 4917991
NIM: 732103
Kontakt:

Post autor: Алоиз Нишемангоҳ »

Obrazek
M A N D R A G O R A T  W A N D Y S T A N U
⸻ ☭ ⸻
AMBARAS PRZY JEGO KRÓLEWSKIEJ MOŚCI EDWARDZIE DRUGIM
Wasza Królewska Mość,

gratuluję owocnego roku spędzonego w Pałacu Ekhorn oraz załączam jak najlepsze życzenia na przyszłość, w imieniu Ludu Pracującego Wandejskich Miast i Wsi oraz Drogiego Lidera − towarzysza Michała Michaelusa. Wandystan z niekłamaną sympatią i szacunkiem spogląda na edwardiański Dreamland, jego dynamiczny rozwój i towarzyszące mu przekształcenia, ale też umiejętność zachowania z dotychczasowego charakteru wszystkiego, co stanowiło zawsze o unikalności Królestwa.
(―) ppłk Alojzy Pupka, ambaras

Poza oficjalnymi życzeniami chciałbym też przy tej okazji załączyć prywatne wyrazy niekłamanej sympatii. Przez dość długie lata swojej pracy w dyplomacji na linii wandejsko-dreamlandzkiej (czy to jako ambaras, czy KLSZ, czy jako Prezydent, czy też mniej oficjalnie patronując polityce zagranicznej przez całe swoje mandragorowanie), zawsze stosunki z Dreamlandem traktowałem jako w pewnym sensie swój wycinek, z tego też tytułu miałem do czynienia z pewną liczbą Dreamlandczyków, z których zdecydowana większość zapisała się w mojej pamięci co najmniej ciepło. Wielokrotną współpracę na tej linii z WKM (moje archiwa sięgają 2010 roku, ale nie jest to bynajmniej jej początek) wspominam jako jedno z najsympatyczniejszych doświadczeń w mojej karierze dyplomaty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”