Sondaż przedwyborczy

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.

W nadchodzących wyborach na premiera poprę kandydata:

Czas głosowania minął 6 sie 2016, 16:47

Klubu Politycznego św. Augustyna
10
63%
Komunistycznej Partii Dreamlandu
6
38%
Aleksandryjskiego Towarzystwa Dreamlandu
0
Brak głosów
Innego kandydata
0
Brak głosów
Jeszcze nie wiem
0
Brak głosów
Nie wezmę udziału w wyborach
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
Torkan Ingawaar
Posty: 1648
Rejestracja: 1 gru 2014, 19:01
NIM: 156339
Lokalizacja: Sangajokk
Kontakt:

Sondaż przedwyborczy

Post autor: Torkan Ingawaar »

Jak w temacie. Zapraszam do oddawania głosów.
(–) Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Jak na razie Klub Polityczny świętego Augustyna prowadzi. :)

(-)sir Tomasz von Habsburg
Awatar użytkownika
ABW
Posty: 815
Rejestracja: 9 gru 2015, 23:02
Numer GG: 47635658
NIM: 148603
Herb: a11
Lokalizacja: Eskalibur (Luindor)
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: ABW »

Dotychczas różnica jest niewielka. Wydaje mi się, że ostateczne wyniki będą bardzo wyrównane, a różnica między 1-szym, a 2-gim kandydatem będzie niewielka.
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ivo
Posty: 102
Rejestracja: 1 cze 2012, 16:30
NIM:
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Ivo »

Tomasz von Habsburg pisze:Jak na razie Klub Polityczny świętego Augustyna prowadzi. :)

(-)sir Tomasz von Habsburg

Dziękuję, nigdy bym się nie domyślił.
(-) Ivo Lesrekkson Karakahhanäinen - (Ivo "Ingawaar" Karakachanow)

"Na ścianie wiesza mapę świata, tuż nad nią podniszczone zdjęcia brodatych liderów ludzkości."

Skytigelaina Merenkulun Osuuskunta
SKYTJA
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Tomasz von Habsburg »

ABW pisze:Dotychczas różnica jest niewielka. Wydaje mi się, że ostateczne wyniki będą bardzo wyrównane, a różnica między 1-szym, a 2-gim kandydatem będzie niewielka.
Nie powiedziałbym, że różnica jest niewielka - głosować będzie około 20 osób.
Ivo pisze:
Tomasz von Habsburg pisze:Jak na razie Klub Polityczny świętego Augustyna prowadzi. :)

(-)sir Tomasz von Habsburg
Dziękuję, nigdy bym się nie domyślił.
Proszę, zawsze służę pomocą (szczególnie dla komunistów, którzy mówią, że "nigdy by się nie domyślili"). :)

(-)sir Tomasz von Habsburg
Awatar użytkownika
Ivo
Posty: 102
Rejestracja: 1 cze 2012, 16:30
NIM:
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Ivo »

Tomasz von Habsburg pisze:
ABW pisze:Dotychczas różnica jest niewielka. Wydaje mi się, że ostateczne wyniki będą bardzo wyrównane, a różnica między 1-szym, a 2-gim kandydatem będzie niewielka.
Nie powiedziałbym, że różnica jest niewielka - głosować będzie około 20 osób.
Ivo pisze:
Tomasz von Habsburg pisze:Jak na razie Klub Polityczny świętego Augustyna prowadzi. :)

(-)sir Tomasz von Habsburg
Dziękuję, nigdy bym się nie domyślił.
Proszę, zawsze służę pomocą (szczególnie dla komunistów, którzy mówią, że "nigdy by się nie domyślili"). :)

(-)sir Tomasz von Habsburg
Z takim mocno przyciężkim poczuciem humoru musiał kolega mieć trudne dzieciństwo. Staram się bardzo, ale nie rozumiem co ma komunizm do tego co lub jak powiedziałem. Chyba, że kolega raczył zauważyć, że komunista to człowiek który sarkastycznie podsumowuje osobnika którego wypowiedź składa się z jednego zdania mówiącego o czymś niezwykle oczywistym, bo widocznym tuż nad ową wypowiedzią. Czyli, że kolega kojarzy ironię i sarkazm z komunizmem. To dobrze - to pierwszy krok do zostania wirtualnym komunistą. Kolejnym jest wyjęcie metaforycznego kija z miejsca które w sensie równie metaforycznym nań przeznaczone nie jest. Oczywiście mataforycznie, bo realistycznie rzecz ujmując, jesli ktoś lubi i jest zgoda wszystkich zainteresowanych stron (osobnika i rzeczonego kija) to wszystko jest jak najbardziej "ołkiej". Wracając jednak do porównania, bo wyjęciu kija z miejsc wiadomych nacisk na gałki oczne maleje, nerwy nie naciągają neuronów i nagle pewne rzeczy stają się oczywiste. Gorąco polecam!
(-) Ivo Lesrekkson Karakahhanäinen - (Ivo "Ingawaar" Karakachanow)

"Na ścianie wiesza mapę świata, tuż nad nią podniszczone zdjęcia brodatych liderów ludzkości."

Skytigelaina Merenkulun Osuuskunta
SKYTJA
Awatar użytkownika
Tomasz von Habsburg
Posty: 1329
Rejestracja: 3 maja 2016, 16:55
NIM: 659175
Herb: t10
Lokalizacja: Habsburg (Księstwo Furlandii i Luindoru)
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Tomasz von Habsburg »

Nazwałem Pana komunistą, bo komunistą Pan jest. Pan użył sarkazmu i ja użyłem sarkazmu.
Zakończymy więc tę bezsensowną dysputę. Jeżeli Pana uraziłem, to przepraszam.

(-)sir Tomasz von Habsburg
Awatar użytkownika
Ivo
Posty: 102
Rejestracja: 1 cze 2012, 16:30
NIM:
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Ivo »

Tomasz von Habsburg pisze:Nazwałem Pana komunistą, bo komunistą Pan jest. Pan użył sarkazmu i ja użyłem sarkazmu.
Zakończymy więc tę bezsensowną dysputę. Jeżeli Pana uraziłem, to przepraszam.

(-)sir Tomasz von Habsburg
Nie obraził mnie kolega. Idźmy zatem w pokoju! :)
(-) Ivo Lesrekkson Karakahhanäinen - (Ivo "Ingawaar" Karakachanow)

"Na ścianie wiesza mapę świata, tuż nad nią podniszczone zdjęcia brodatych liderów ludzkości."

Skytigelaina Merenkulun Osuuskunta
SKYTJA
Awatar użytkownika
Gaston de Senancour
Posty: 1626
Rejestracja: 19 sty 2016, 13:02
Numer GG: 59036457
NIM: 312584
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Gaston de Senancour »

Zanosi się na grillowanie komunistów.
[x] Gaston de Senancour / Lider Frakcji Radykalnej
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: RomanoPorfavor »

Obawiam się, że udko Radzieckiego z grilla to danie ciężkie do strawienia - miażdżyca gwarantowana. Ale proszę próbować :)
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Daniel von Witt »

Ankieta wygasła, więc krótko ją podsumujmy. Na kandydata KPD jest skłonnych oddać głos 6 osób. KPD liczy 6 członków. Na kandydata Klubu Politycznego św. Augustyna skłonnych jest oddać głos 10 osób. Klub liczy 5 członków. Ewidentnie więc widać, które ugrupowanie zbiera głosy wśród osób niezrzeszonych w partiach politycznych: 100% przebitki w stosunku do liczby członków! KPD - 0%.

(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
Ivo
Posty: 102
Rejestracja: 1 cze 2012, 16:30
NIM:
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Ivo »

Daniel von Witt pisze:Ankieta wygasła, więc krótko ją podsumujmy. Na kandydata KPD jest skłonnych oddać głos 6 osób. KPD liczy 6 członków. Na kandydata Klubu Politycznego św. Augustyna skłonnych jest oddać głos 10 osób. Klub liczy 5 członków. Ewidentnie więc widać, które ugrupowanie zbiera głosy wśród osób niezrzeszonych w partiach politycznych: 100% przebitki w stosunku do liczby członków! KPD - 0%.

(-) Daniel książę von Witt
Ciekawa i efektowna (aczkolwiek mająca sens jedynie propagandowy) ekwilibrystyka przy zawrotnej liczbie 16 głosów i większości głosujących (też umiem!) będących członkami partii politycznych.
(-) Ivo Lesrekkson Karakahhanäinen - (Ivo "Ingawaar" Karakachanow)

"Na ścianie wiesza mapę świata, tuż nad nią podniszczone zdjęcia brodatych liderów ludzkości."

Skytigelaina Merenkulun Osuuskunta
SKYTJA
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Daniel von Witt »

Pomyliłem się, gdyż nie zauważyłem, że w CRIP przy KPD widnieje jeszcze Nick Winlove. 7 członków z KPD, 6 głosów na KPD. Marniutko.

Tak, wiem, to tylko sondaż na kogoś anonimowego. No ale jednak coś nam pokazuje - która recepta na państwo wydaje się ankietowanym lepsza.

(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: RomanoPorfavor »

Zabawne, że w poprzednich ankietach, kiedy wyniki nie były tak optymistyczne, na wiele głosów augustyniści krzyczeli, że nie głosują obywatele, a goście z zagranicy. Nagle wygrali - i ani słowa o tym :) No ale wiadomo - punkty widzenia, punkty siedzenia... :>
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Daniel von Witt »

PTR pisze:Zabawne, że w poprzednich ankietach, kiedy wyniki nie były tak optymistyczne, na wiele głosów augustyniści krzyczeli, że nie głosują obywatele, a goście z zagranicy. Nagle wygrali - i ani słowa o tym :) No ale wiadomo - punkty widzenia, punkty siedzenia... :>
Chcę prosić KSI o sprawdzenie struktury wyników głosowania pod względem, o którym pisze szanowny lord Radziecki.

(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
Ivo
Posty: 102
Rejestracja: 1 cze 2012, 16:30
NIM:
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Ivo »

Daniel von Witt pisze:
PTR pisze:Zabawne, że w poprzednich ankietach, kiedy wyniki nie były tak optymistyczne, na wiele głosów augustyniści krzyczeli, że nie głosują obywatele, a goście z zagranicy. Nagle wygrali - i ani słowa o tym :) No ale wiadomo - punkty widzenia, punkty siedzenia... :>
Chcę prosić KSI o sprawdzenie struktury wyników głosowania pod względem, o którym pisze szanowny lord Radziecki.

(-) Daniel książę von Witt
Wydaje mi się, że w sytuacji kiedy połowa systemów nie działa jak należy (to nie zarzut, to obserwacja), KSI ma ciekawsze rzeczy do roboty.
(-) Ivo Lesrekkson Karakahhanäinen - (Ivo "Ingawaar" Karakachanow)

"Na ścianie wiesza mapę świata, tuż nad nią podniszczone zdjęcia brodatych liderów ludzkości."

Skytigelaina Merenkulun Osuuskunta
SKYTJA
Awatar użytkownika
RomanoPorfavor
Posty: 3638
Rejestracja: 21 lut 2013, 16:31
NIM:
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: RomanoPorfavor »

To akurat proste i było czynione wcześniej :) Nie widzę powodu, dla którego miałoby nie być to sprawdzone. Być może okaże się, że wszyscy głosujący byli obywatelami - wtedy Św. Augustyn będzie mógł świętować, że wygrał z KPD w sondzie :)
/-/ ppłk bryg. kontr. Benedictus Juan Maximiliano Romano de Malagretta y Pigafieta da Cano del Porfavor
vel Prezerwatyw Tradycja Radziecki (MW) vel Mubarak Zprzcz (ŚKW)
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Daniel von Witt »

Ivo pisze:Wydaje mi się, że w sytuacji kiedy połowa systemów nie działa jak należy (to nie zarzut, to obserwacja), KSI ma ciekawsze rzeczy do roboty.
No pewnie, dlatego zwracam się do KSI z prośbą, a nie z rozkazem. I tak jak mówi wspaniały lord Radziecki - to raczej drobnostka.

(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
Ivo
Posty: 102
Rejestracja: 1 cze 2012, 16:30
NIM:
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Ivo »

Daniel von Witt pisze: No pewnie, dlatego zwracam się do KSI z prośbą, a nie z rozkazem.

(-) Daniel książę von Witt
A mógł zabić! :)
(-) Ivo Lesrekkson Karakahhanäinen - (Ivo "Ingawaar" Karakachanow)

"Na ścianie wiesza mapę świata, tuż nad nią podniszczone zdjęcia brodatych liderów ludzkości."

Skytigelaina Merenkulun Osuuskunta
SKYTJA
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Sondaż przedwyborczy

Post autor: Daniel von Witt »

Jako obywatel mogę prosić. Jako przedstawiciel władzy mogę prosić. Nie ma podległości KSI pod żadnym organem władzy, w którym uczestniczę, a nawet gdyby był to też bym tylko prosił :)

(-) Daniel książę von Witt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości