Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Powiększanie wspólnego dobra, walki o władzę. Esencja dreamlandzkiego życia.
Awatar użytkownika
Jakub Goferow
Posty: 38
Rejestracja: 4 cze 2016, 15:36
NIM: 443782
Kontakt:

Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Jakub Goferow »

Rodacy!

Czas abyśmy zajęli się własnym dobrem! Stwórzmy silne, suwerenne i wolnościowe państwo na fundamentach narodowej demokracji!


Ta partia ma za zadanie walkę o narodowy, demokratyczny, silny gospodarczo-militarnie Dreamland.

Oto główne cele partii:
-wprowadzenie sytemu partyjnego i kadencyjnego do Parlamentu Królewskiego,
-zwiększenie roli Króla w rządzie:
zniesienie posady premiera (wszystkie jego funkcje przejmuje Monarcha,
uczestniczenie Króla w obradach Parlamentu,
-wprowadzenie głosowań publicznych na Monarchę i do Parlamentu,
-wprowadzenie systemu kooperacji partii,
-rozwój gospodarczy poprzez liberalizację ekonomii,
-rozwój militarny.
-tworzenie prawdziwych przyjaźni międzynarodowych,
-odzyskanie wyspy Awara,
-przeciwstawianie się komunizmowi w każdej jego odmianie,
-przeciwstawianie się każdemu czynnikowi destabilizującego państwo.

Jeśli chcesz walczyć o silny Dreamland to dołącz do partii!



-
"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości."-Józef Piłsudski
Awatar użytkownika
Fiodor Swirydiuk
Posty: 48
Rejestracja: 12 lip 2016, 23:42
NIM: 111007
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Fiodor Swirydiuk »

Narodowa Demokracja to Narodowy Socjalizm z przykrywką liberalnej ekonomii. Nie.
(-)Fiodor Swirydiuk, zły banita i trup
"Im wyżej szybujemy, tym mniejsi wydajemy się tym, którzy nie potrafią latać" - Friedrich Nietzsche
"Gdybyśmy mieli więcej czasu na dyskusję, prawdopodobnie popełnilibyśmy więcej błędów" - Lew Trocki
"Idei nie można zwalczyć inaczej niż lepszą ideą." Ayn Ryan, "Powrót człowieka pierwotnego"
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Daniel von Witt »

Gratuluję inwencji i inicjatywy! Życzę powodzenia w sformowaniu tego ugrupowania. Pozwoli Pan również, że zaciekawiony poszczególnymi celami, dopytam o niektóre sprawy.
  • 1. Ile powinna wynosić kadencja Parlamentu?
    2. Na czym mają polegać "głosowania publiczne na Monarchę"? Chodzi o wybór Króla?
    3. Na czym miałby polegać "system kooperacji partii"?
(-) Daniel książę von Witt
Awatar użytkownika
Jakub Goferow
Posty: 38
Rejestracja: 4 cze 2016, 15:36
NIM: 443782
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Jakub Goferow »

Fiodor Swirydiuk pisze:Narodowa Demokracja to Narodowy Socjalizm z przykrywką liberalnej ekonomii. Nie.
Narodowy socjalizm jest ideologią antydemokratyczną. A ja w programie mam cele demokratyzacji.
"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości."-Józef Piłsudski
Awatar użytkownika
Fiodor Swirydiuk
Posty: 48
Rejestracja: 12 lip 2016, 23:42
NIM: 111007
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Fiodor Swirydiuk »

Jakub Goferow pisze:
Fiodor Swirydiuk pisze:Narodowa Demokracja to Narodowy Socjalizm z przykrywką liberalnej ekonomii. Nie.
Narodowy socjalizm jest ideologią antydemokratyczną. A ja w programie mam cele demokratyzacji.
Dobra, widzę, że to jakieś sanacje czy coś. Też nie.
(-)Fiodor Swirydiuk, zły banita i trup
"Im wyżej szybujemy, tym mniejsi wydajemy się tym, którzy nie potrafią latać" - Friedrich Nietzsche
"Gdybyśmy mieli więcej czasu na dyskusję, prawdopodobnie popełnilibyśmy więcej błędów" - Lew Trocki
"Idei nie można zwalczyć inaczej niż lepszą ideą." Ayn Ryan, "Powrót człowieka pierwotnego"
Siergiusz Asketil
Posty: 1368
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:54
Numer GG: 44811514
NIM: 786851
Herb: s06
Lokalizacja: Alizon
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Siergiusz Asketil »

-odzyskanie wyspy Awara,
Królestwo Dreamlandu i Królestwo Scholandii zrzekło się praw do wyspy. Jest to temat zamknięty.

Pozdrawiam,
(—) Siergiusz markiz Asketil
Dreamlandczyk, Baridajczyk, Frustrat
Aleksandra_Dostojewska
Posty: 163
Rejestracja: 12 lip 2016, 13:24
NIM:
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Aleksandra_Dostojewska »

Mam poważne zastrzeżenia do pańskich założeń. Mówi pan o demokratyzacji, a jednocześnie chce zlikwidować urząd premiera i kumulacji władzy w rękach Króla...
Awatar użytkownika
Jakub Goferow
Posty: 38
Rejestracja: 4 cze 2016, 15:36
NIM: 443782
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Jakub Goferow »

Daniel von Witt pisze:
  • 1. Ile powinna wynosić kadencja Parlamentu?
Myślę, że cztery miesiące. O ile wiem tyle samo trwa kadencja Rządu Królewskiego.
2. Na czym mają polegać "głosowania publiczne na Monarchę"? Chodzi o wybór Króla?
Tak
3. Na czym miałby polegać "system kooperacji partii"?[/list]
System, w którym partie przed wyborami rywalizują ze sobą, natomiast po wyborach tworzą koalicyjny rząd.
"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości."-Józef Piłsudski
Awatar użytkownika
Jakub Goferow
Posty: 38
Rejestracja: 4 cze 2016, 15:36
NIM: 443782
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Jakub Goferow »

A.DostojewskaSwarzewska pisze:Mam poważne zastrzeżenia do pańskich założeń. Mówi pan o demokratyzacji, a jednocześnie chce zlikwidować urząd premiera i kumulacji władzy w rękach Króla...
Chciałbym upodobnić rządy Króla do państw z systemem prezydenckim. System ten jest prawicowy.
"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości."-Józef Piłsudski
Awatar użytkownika
Jakub Goferow
Posty: 38
Rejestracja: 4 cze 2016, 15:36
NIM: 443782
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Jakub Goferow »

Siergiusz Asketil pisze: Królestwo Dreamlandu i Królestwo Scholandii zrzekło się praw do wyspy. Jest to temat zamknięty.
Ja jako narodowiec nie uznaję zrzeknięcia się tej wyspy.
"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości."-Józef Piłsudski
Siergiusz Asketil
Posty: 1368
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:54
Numer GG: 44811514
NIM: 786851
Herb: s06
Lokalizacja: Alizon
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Siergiusz Asketil »

Ja jako narodowiec nie uznaję zrzeknięcia się tej wyspy.
Przykro mi, ale akurat w tym temacie nie macie nic do gadania.
(—) Siergiusz markiz Asketil
Dreamlandczyk, Baridajczyk, Frustrat
Awatar użytkownika
Daniel von Witt
Posty: 13223
Rejestracja: 5 cze 2012, 15:38
Numer GG: 41404078
NIM: 877416
Lokalizacja: Bekka-Heach (Rolandia)
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Daniel von Witt »

Siergiusz Asketil pisze:Przykro mi, ale akurat w tym temacie nie macie nic do gadania.
Ekscelencja Kanclerz musi tak mówić, to zrozumiałe, ale to do końca tak nie jest - wszyscy o tym wiemy. Jest również wysoce niestosowne, by szef rządu obcego państwa stwierdzał, czy politycy w innym kraju mogą podnosić jakąś sprawę do publicznej dyskusji.

(-) Daniel książę von Witt
Siergiusz Asketil
Posty: 1368
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:54
Numer GG: 44811514
NIM: 786851
Herb: s06
Lokalizacja: Alizon
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Siergiusz Asketil »

Nie reprezentuję w tym momencie nikogo innego, oprócz siebie. Poza tym, stwierdziłem wyłącznie fakt — temat Awary został zamknięty, dzięki czemu możemy cieszyć się pokojem na linii Almera—Ekorre. Zależało na tym zarówno stronie baridajsko-sarmackiej, jak i dreamlandzko-scholandzkiej.
(—) Siergiusz markiz Asketil
Dreamlandczyk, Baridajczyk, Frustrat
Winicjusz Stary
Posty: 133
Rejestracja: 13 lip 2016, 02:55
NIM:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Winicjusz Stary »

Jak to jest możliwe, że niejaki Siergiusz Asketil posiada obywatelstwo dreamlandzkie i obejmuje stanowisko Kanclerza w Sarmacji reprezentując interes Sarmacji?

Jak ten wysoko postawiony oprych śmie ingerować w to, co politycy dreamlandzcy mają mówić? Kim Ty jesteś? Będę wnosił u króla o odebranie Ci obywatelstwa dreamlandzkiego za twe pyszne postawy względem obywateli dreamlandzkich. Strofować to Wać Pan sobie może Sarmatów, a nie Dreamlandczyków.

Ino mi stąd ciąg z tego typu wypowiedziami, kanclerzasta świnio. :)
Awatar użytkownika
Edward II
król-senior
Posty: 1730
Rejestracja: 7 sie 2010, 22:59
Numer GG: 8606140
NIM: 873817
Lokalizacja: Domena Królewska - Ekorre
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Edward II »

Winicjusz Stary pisze:Jak to jest możliwe, że niejaki Siergiusz Asketil posiada obywatelstwo dreamlandzkie i obejmuje stanowisko Kanclerza w Sarmacji reprezentując interes Sarmacji? [...] Ino mi stąd ciąg z tego typu wypowiedziami, kanclerzasta świnio. :)
Siergiusz Asketil nie posiada obywatelstwa Królestwa Dreamlandu. W tej chwili legitymuje się prawem stałego pobytu.

Z oczywistych względów nie oczekuję tutaj zachowania zgodnego z protokołem dyplomatycznym, ale szefowi rządu jednego z naszych zagranicznych partnerów należy się elementarny szacunek. Jeśli osobiste uprzedzenia taką postawę uniemożliwiają, proszę przynajmniej o okazanie szacunku należnego jednemu z byłych obywateli Królestwa. Jednemu z najlepszych, jakich wydała ta ziemia. Spierajmy się, ale bez sięgania po inwektywy.
  • E II
Edward II, r.s.
Awatar użytkownika
Tannegard
Król Dreamlandu i Scholandii
Posty: 359
Rejestracja: 20 lis 2012, 20:32
NIM: 279138
Lokalizacja: Elfidias, Alexiopolis
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Tannegard »

Siergiusz Asketil pisze:
-odzyskanie wyspy Awara,
Królestwo Dreamlandu i Królestwo Scholandii zrzekło się praw do wyspy. Jest to temat zamknięty.

Pozdrawiam,
Nie. Królestwo Dreamlandu się zrzekło, ale nie Królestwo Scholandii. Dla scholandczyków temat nie jest zamknięty, proszę na to nie liczyć.
Awatar użytkownika
Jakub Goferow
Posty: 38
Rejestracja: 4 cze 2016, 15:36
NIM: 443782
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Jakub Goferow »

Nie. Królestwo Dreamlandu się zrzekło, ale nie Królestwo Scholandii. Dla scholandczyków temat nie jest zamknięty, proszę na to nie liczyć.
To w takim razie zapraszam do partii.
"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości."-Józef Piłsudski
Winicjusz Stary
Posty: 133
Rejestracja: 13 lip 2016, 02:55
NIM:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Winicjusz Stary »

Siergiusz Asketil nie posiada obywatelstwa Królestwa Dreamlandu. W tej chwili legitymuje się prawem stałego pobytu.
Czy mogę prosić o papier stwierdzający nadanie Panu Siergiuszowi A. prawo stałego pobytu?
Z oczywistych względów nie oczekuję tutaj zachowania zgodnego z protokołem dyplomatycznym, ale szefowi rządu jednego z naszych zagranicznych partnerów należy się elementarny szacunek. Jeśli osobiste uprzedzenia taką postawę uniemożliwiają, proszę przynajmniej o okazanie szacunku należnego jednemu z byłych obywateli Królestwa. Jednemu z najlepszych, jakich wydała ta ziemia. Spierajmy się, ale bez sięgania po inwektywy.
Nie wiem dlaczego Wasza Królewska Mość użył sformułowania "naszych zagranicznych partnerów", bo Jego Mość Siergiusz A. nie jest moim partnerem.

Nie wiem w czym Jego Mość Siergiusz A. jest lepszy od Waszej Królewskiej Mości czy też od posłanki Swarzewskiej, ale mam nadzieję, że nie chodzi tu o długość penisa czy rozmiar buta? :D
Awatar użytkownika
matmax
Posty: 1606
Rejestracja: 4 kwie 2013, 21:09
NIM: 442028
Kontakt:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: matmax »

Winicjusz Stary pisze: Czy mogę prosić o papier stwierdzający nadanie Panu Siergiuszowi A. prawo stałego pobytu?
O tu jest na liście. To wystarczy, by mieć prawo stałego pobytu. Osoby z oznaczeniem OB mają obywatelstwo.
Mat Max von Salvepol
Daniel von Witt pisze: 13 sty 2019, 02:15 Liczy się adrenalinka xD i na tym może już poprzrstane, chociaż głowa pełna jest myśli tym, co tu poruszone zostało nie mówiąc już nawet o tym, co zakryte.
Winicjusz Stary
Posty: 133
Rejestracja: 13 lip 2016, 02:55
NIM:

Re: Narodowo-Demokratyczna Partia Dreamlandu

Post autor: Winicjusz Stary »

Dziękuję Szanownemu Panu za tę informację i jednocześnie chciałem przeprosić, że nadużyłem terminu obywatelstwa względem Jego Mościa Siergiusza A. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości